Võrreldes teiste meie leheküljel välja toodud laenupakkumistega on Coop Panga laenud üpriski soodsad

Teooria kursuse osalejatel ja harjutuskohtades on tasuta parkimine. Samuti on võimalik koolituse ratast valida vastavalt õpilase kasvule. Koolituse eest saab tasuda osada kaupa ning kui soovib koolituse kulusid pikema aja peale ajastada, siis saab seda teha Liisi järelmaksuga.

Vilistlased | EBS

. Siit leiate meie vilistlaste mõtted ja nende edu lood. direktor Loe rohkem Merle Antson Personaaltreener, massöör, ürituste korraldaja Loe rohkem SA Estonian Business School A. Meil on pikk kogemus ainult motorattajuhtide koolitamisel. Koolitusel puuduvad varjatud kulud. Samuti pakuvad osad partnerid soodushinnaga mootorrattaid.

Keskkonnavaidlus võib olla mäng, aga tagajärjed on päris.

. Koolitus sisaldab täisvarustuse kasutamist! Meie mõistes ei ole varustus mitte ainult kiiver, vaid ka kaitsmed, jope, motosaapad, motokindad, vihmariided, raadioside. Mootorrattaga sõitmine erineb oluliselt autojuhtimisest ja me usume, et suudame Teid ette valmistada võimalikult ohutuks liikumiseks. Võrreldes teiste meie leheküljel välja toodud laenupakkumistega on Coop Panga laenud üpriski soodsad. Koolitusel osalejad saavad lisaks õppeprogrammile tasuta lisakursuse liikluseksami ettevalmistuseks. Motokoolitus uuendab regulaarselt koolituseks kasutatavaid mootorrattaid ning neid on korralikult hooldatud, et tagada parim turvalisus. Laen sissetulekuta, laenud ilma pangaväljavõtteta. Aegajalt premeerid end mõne suurema ostu või kingitusega. Oleme keskendunud ainult mootorratta juhtide koolitusele, mitte ei tee seda teiste teenuste kõrvalt. Motokoolitus OÜ on Tallinnas suurima õpilaste arvuga motokoolitaja. Veel tuleb arvestada Maanteeameti riigilõivuga lubade taotlemisel. Värskeimate uudiste ja sündmustega kursis olemiseks liitu EBSi vilistlaste kogukondadega sotsiaalmeedias:  EBSi edulood Igaühe jaoks on edu erinev – nii palju kui on inimesi, on ka tõlgendusi. Teeme koostööd erinevate motopoodidega, mis annab võimaluse Motokoolituse õpilastele soetada motovarustuse soodushinnaga.. On aga tähtis, et saaksid näidata ette vähemalt paar referentsi, mis tõestaksid sinu töö kvaliteeti

Märkused