Võimalike makseraskustesse sattumise eel on ülioluline, et võlausaldajatega suhtlus sujuks ning siinkohal võime teile kohe öelda

Tehnoloogiate valikus pöörame tähelepanu ärikriitilisusele ja turvalisusele. Pakume püsiallahindlusi ja soodsaid maksetingimusi.Loe lähemalt Ärikriitiliste IT-seadmete ja -teenuste tehniline järelevalvePakume tarkvaralahendusi pidevaks seadmete ja sõlmede monitooringuks, mis võimaldab ennetada tõrkeid ja ära hoida suuremaid ärikahjusid. Meie eesmärk on pakkuda klientidele uusimaid moesuundi, arvestades klientide isikupära ja stiiliga. Võimalike makseraskustesse sattumise eel on ülioluline, et võlausaldajatega suhtlus sujuks ning siinkohal võime teile kohe öelda. Tarkvaraplatvomide puhul oleme keskendunud Microsofti tehnoloogiatele ja lahendustele.

BACKUP JA VARUNDUSTagame väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele usaldusväärse andmekaitse koos tsentraliseeritud juhtimisega.

Sõjavägi – Vikipeedia

. Oleme keskendunud kindlatele üldtunnustatud tehnoloogiatele ja standarditele.

Arcade Sanitaartehnika

. Pakume klientidele erinevaid iluteenuseid, seal hulgas juuksuriteenust, maniküür/pediküür, küünetehnik ja massaaž. SEADMETE JÄRELVALVE JA HALDUSPakume tarkvaralahendusi seadmete töö monitooringuks ning hoolitseme IT-varustuse töökindluse eest.

Kohtutäiturite, Pankrotihaldurite ja Pandipidajate.

. IT infrastruktuurilahendused Haldame ja arendame IT infrastruktuuri lahendusi ning pakume toimimiseks vajalikke tugiteenuseid. Kiirlaenud eraisikutelt, raha kiirelt. Tänaseks oleme loonud tugeva meeskonna ja positsiooni Eesti IT-maastikul. IT-lahenduste majutusteenuseid pakume koostöös Eesti suuremate andmekeskuste haldajatega. Riistvarast eelistame Hewlett Packardit, kuid kasutame ka teisi tunnustatud kaubamärke. SERVERILAHENDUSEDToetame, hooldame ja arendame nii Linuxi kui ka Windowsi opsüsteemi põhiseid serverilahendusi. Usalda oma instinkte ja lihtsalt keeldu kui sa ei soovi laenata. ANDMETE TURVEPakume erinevaid lahendusi andmelekete ja andmete kaaperdamise riskide vältimiseks.

Eesti Käsitöö Palkmajad -

. Pakume järgmisi kaubamärke: Schwarzkopf, Refectocil, GiGi, Elsa Hjeronymus, Anesi, DermaNew, Inebrya. LAI/KOHTVÕRGUD NING WIFISeadistame sise- ja välisvõrgud koos vajaliku riistvaraga, et tagada harukontorite turvaline ühendus üle avaliku võrgu. Võimalike makseraskustesse sattumise eel on ülioluline, et võlausaldajatega suhtlus sujuks ning siinkohal võime teile kohe öelda.

Märkused