Võib-olla on vaja kolida teise linna või riiki, sest saad uue töökoha või vana töökoht kaob ära, võib-olla toob elu kaasa muid keerdkäike

Ise olen viisakas, pigem kena. Otsingi justnimelt diskreetset salasuhet meeldiva meesterahvaga, kes omaks- kuidas nüüd öeldagi- korralikku autot ja pinda. Plussiks huvi muusika vastu. Ja mehed kes otsivad kõrval suhet hoidke minust palun eemale. Kedagi kellega jagada õrnusi,hoolivust ja veel suuremat armastust. Ise olen suhtes, sponsorlusega ei tegele. Lisaks kui on julgus, lisa pilt! Kindlasti maini ära vanus. Mees kes minuga ühendust võtab võiks arvestada sellega, et joodikud ja lapsikud mehed mulle ei meeldi. Oleks hea kui asuksid Jõgevamaal/Tartumaal. Huumorisoon võiks ka olla et koosolemine meeldivaks muuta. Kui tunned ennast üksikuna, siis tea, et igaühe jaoks on kuskil keegi, eks tee proovi ja saa teada, kas see keegi võiksin mina olla. Asukoht ei oma tähtsust kuna Eestis pole ükski koht liiga kaugel. Loodan leida enda ellu kellegi, kes suudab jälle mu silmadesse sära tagasi tuua. Mõnikord lahe spaase, teatrisse, tantsima, sööma või ka kusagile reisile minna ning hea klapi korral kes teab mis juhtub. Võid olla suhtes, kui leiad piisavalt aega ka minu jaoks. Piisavalt uudishimulik, et seda võhivõõrastega teha. Otsib meeldivat ja armsat, kellel on hea huumor ja tuju. Olen rõõmsameelne, armas ja väärikas kaaslane. Kooselu ei soovi, seiklusi ka mitte, üks püsi sõber. Piisavalt seksuaalne, et naabrid välja vihastada. Endal kindlat elukohta pole seega saame millegist kokku lepida. Meeldib väga keelekat teha. Niisama rõõmuotsijad huvi ei paku. Kirja ootan ainult sellelt mehelt, kes vastab nendele soovidele. Kirjutage aga julgelt ja öelge mida minult ootaksite, olen väga avatud uutele tutvustele. Soovin leida head sõpra, hoolivat, positiivse mõtlemisega ja laheda huumorimeelega. Ise olen tumeda päine pisemad kasvu neiu. aktiivsele tarumaa naisele. Koht peaks olema sinu poolt, auto sobib ka väga hästi. Pakun lõbusat ja huvitavat seltskonda ja kaunist naist käevangu, keda ei tule kindlasti häbeneda. Olen puhas, rõõmsameelne, oma eluga toimetulev. Kui oled huvitatud, kirjuta. Endale meeldib sport ja aktiivne eluviis. Mees kes Sa saad endaga hakkama aga tahaksid midagi püsivat oma ellu, kirjuta mulle. Kui Sinus on sisu ka piisavalt kannatlikust kirjuta julgelt 😉 Ei otsi suhet, salasuhet, sponsorlust vms. Kuna tegu on ka pisikese kohaga siis sooviks täieliku diskreetsust. Ei soovi olla kellegile armukeseks samuti pole huvitatud sponsurlusest ega ka üheöö suhtest. Võib-olla on vaja kolida teise linna või riiki, sest saad uue töökoha või vana töökoht kaob ära, võib-olla toob elu kaasa muid keerdkäike. Lisaks üksikutele meestele meeldiks mulle kahe mehe seltskond korraga. Mehed, kui te ei tea, mis on tähendab sõna VIISAKUS, HARITUS, HOOLIVUS, AUSUS, RAHULIKKUS, SÕBRALIKKUS JNE, kui te pole TEGELIKULT need kelleks te end esitelete mulle, et te ei vasta minu kuulutuse NÕUDMISTELE SIIS EI OOTA TEIE KIRJA. Ise olen väga naiselik pikemat kasvu naine, tõsiste eluvaadetega, ei suitseta, ega pruugi kanget alkoholi. Olen noor, ilus, sale brünett, võin saata pildi.

SAUNAMAA

. Intelligentset ja aktiivset meest, kes oleks heldekäeliseks sponsoriks/sobivusel armukeseks.. Mina olen domineeriv pool. Palun ära kirjuta mulle meili küsimusega, kui palju ma sponsi vajan, vaid tee konkreetne pakkumine. Tartu naisega salasuhteks. Mul selline mure et otsin omale kindlat sponsulust. Rahaliselt olen kindlustatud, soovin eelkõige salasuhet. Vastan ainult kirjadele mis tuleb koos pildiga. Mees peaks olema kogenud, elus hakkama saav ja viisakalt vabameelne. Võiksid olla rahulik, soe, hea huumorimeelega. Naine Tallinnast, Pärnu kandist jne. Kirja ootan ainult tõsiselt võetavalt meestelt. Soovin tutvuda ainult mehega, kellel on haridus ja haritus, kes on intelligente, viisakas, hooliv, mõistev, rahulik, sõbralik, kes hindab ausust, lojaalsust. Huvitun meestest, kes on minust vanemad, intelligentsed, autoriteetsed, dominantsed. Kellel on siis kopsakam rahakott võite kirjutada. Soovin ühte ja kindlat inimest. Laena kuni €2000, makstes sellelt vaid päevaintressi 0,1239% (aastane intressimäär on ligikaudu 45%). Ise endast nii palju olen selline peenike naine ja rõõmsameelne kui tunned et tahad minuga kohtuda võta aga ühendust. Täidan soove ja olen väga vallatu. Teenuseid otsida mujalt! Teeme kevade ilusaks. Aga kindlasti ei hakka mina sponsoriks. jne ja võimalus toetada mind materjaalselt. Vastan ainult konkreetsetele pakkumistele. Oman elamiskohta ja töökohta.Eelistan, et sinul oleksid samad omadused. Otsin enda kõrvale kaaslast, kellega luua imeline elu ja perekond tulevikus. NB! Minu kuulutus on siin teist korda. Kui Sind ei hirmuta väljakutsed pigem köidavad siis oled õige inimene. Kuigi mul on palju tegevusi, jääb siiski aega armsa mehe jaoks, võibolla siin leidub mõni armas ja aus mees. viks, viisakas ja üsna usin.

Meeldib väga suuseksi teha. Sponsorluse kohta räägi ise, mida arvad. Suhtleme, saame kokku kohvitassi taga ning vaatame, kas omavaheline sobivus olemas.

Tutvumiskuulutused - püsisuhted, salasuhted, seks, abielu.

. Suhe peaks jääma diskreetseks ning kohtumiselt ootan mat. Kellele meeldib kaaslasele meeldivaid üllatusi teha, käia teatris,. Kellega saab rääkida kõigest ja keda loomulikult saab usaldada. Seksis olen ka üpris vabameelne. Soovitavalt pikemat kasvu. Olen armas, kena ja sõbralik. Olen enda kehaga rahul ega häbene seda, kuna see on võrratu :P. Olen piisavalt intelligentne, et närvikõdi pakkuvat vestlust pidada

Märkused