Viska maiustused, snäkid ja kiirtoit nurka ning hakka toituma tervislikult

Vaata, kuidas valmib Tai banaanipannkook roti - Umami

. Yummikommid olid meie valikus esimesed ja meie suureks rõõmuks on järjest enam neid, kes teavad, et maiustada saab ka tervislikumalt.

Pardifilee ploomi- hoisinikastmega – Piprapood

.  Pürgime üheskoos puhtama ja tervema maailma poole 🙂Lisaks soovime Sinuga jagada kõike seda infot, mis kuidagi meie tootevalikut puudutab. Uuest sarjast leiavad oma lemmiku nii piima- kui tumeda šokolaadi austajad.

Mehhiko kokakool - Umami

. Ühel hetkel hakkas mulle tunduma, et parem saak on ikka sellises sügavuses kus vesi üle kummikuääre sisse tuleks. Seega viskasin kummikud minema.. sisse kahe laimi mahl ja viska ka tühjaks pigistatud laimipoolikud supi sisse. tänavasnäkid – magusad kaneeliga churrod ja soolased jahubanaanitšipsid. Täiendame blogi vähemalt korra nädalas, tule viska pilk peale 🙂Toodete valiku teeme selle järgi, et saaksime pakkuda midagi head tervele perele. Vahel tõsisemaid fakte, vahel naljakaid seiku ajaloost. Eelnevalt oleme palju panustanud tumeda šokolaadi ja erinevate marjakoosluste loomisele, alates maasikast, kirsist ja mustast sõstrast lõpetades astelpaju ja pihlakaga. Seotud lood:   Eelmisest kevadest hakkasime katsetama, mis võiks šokolaadi ja marjade kooslust veelgi rikastada. Viska maiustused, snäkid ja kiirtoit nurka ning hakka toituma tervislikult. Nii tore, et oled leidnud tee meie lehele. Paljude tarbijatestide tulemusena jõudsime siis ligi aastase arendustöö tulemusena selleni, et üks mõnus krõbe küpsis on see, mis annab meie uuele šokolaadimaiustusele viimase lihvi ja uue kuju. Meie e-poest leiad terve hulga eriti mõnusaid maiustusi ja snäkke! Lisaks on need ka keskkonnasõbralikud ning tervislikud. Kus kohast on kõige odavam laenu võtta, laen võib olla maksehäire.

Märkused