Vastus on lihtne

Kui teemaks tuleb parim bänd või parim film, siis tunnen, et mul pole mingit mõtet oma isaga vaielda. aprillil toimus alevikukoosolek. Vastus: Me kindlasti kaasame. Võibolla hakkame edaspidi ehitusobjektide raames nõudma jäätmekäitluskorraldusi. Saadke meile, ettepanekud kas otse Priit Põldmäele või peaarhitektile, andke meile teada. Looma pidamise iga-aastaseks kuluks hinnatakse ümbes 1200€, mis on märkimisväärne summa. Me oleme sellele tähelepanu juhtinud. Pargi puhul on osas on see vallamaa, aga suures osas arendaja maa. Kui riigigümnaasium ei tule, siis plaan B – Kindluse kooli juures nurgake, kuhu mahub juurdeehitusena Jüri Gümnaasiumi harukontor. Võib juhtuda, et selleks, et tee ots kiirelt valmis saaks, tuleb see tee ajutiselt suvel kinni panna. Nii kui see projekt on valmis, kohe tutvustame teile. Mitte sellepärast, et ma tema arvamusega täiesti päri oleks, vaid sellepärast, et sellisest teemast saab tulla vaid parim vaidlus. – Lasteaiakohad: Vald vaatab tavaliselt palju lapsi kuskil vanuserühmas on ja teeb otsused, milliseid rühmad avatakse.

Lihtne vastus küsimusele, mis on maailma kõige parem asi - DELFI

. Mai lõpuks on projekti valmimise tähtaeg. – Riigigümnaasium: Kõik sõltub valitsusest. Vastus: laseme selle projekti täna valmis teha ja siis ka selle näitame. Peetri pargis oli algselt ka agility plats, aga tänaseks seda projektis enam ei ole. Usun, et sinna läheb paar- kolm nädalat. Trass enam-vähem paigas. Üle Tartu mnt tuleb ilmselt sillaga. – Kes kontrollib ehitusobjektidel toimuvat prügimajandust. Kui keegi on valmis tegelema rahastusmeetme leidmisega ja projekti kirjutamisega aitama, siis olen sellest valmis edasi rääkima. Me võime tundide kaupa väidelda, laita ja arvustada ning oma lemmikuid kaitsta ja oma arvamust õigustada, kuid kompromissini ei jõua me kunagi. – Peetri Tervisekeskus, mille ehitusmaht on kõvastu suurenenud. Kui ka laenuandjad arvavad sama, teevad nad Sulle meeleldi hea pakkumise. Seda sellepärast, et nad ei ole kunagi seda “meie aega” näinud. august Kohvikutepäev – detsember – eakate jõulupidu – MTÜ Peetri Selts on korda tegemas Assaku veskit, et teha see mõnusaks miljööväärtulikuks kohaks. Koosoleku juhataja  Margus Laula,  protokollija Kaia Roots. Lihtsalt sellepärast, et oleme erineva generatsiooni inimesed. Tuleb ju tuttav ette lause: “Meie ajal oli hoopis teistmoodi. Vastus on lihtne: kui nad noored olid, nautisid nad seda aega täiel rinnal ja nüüd on neil hea nende vanade laulude ja filmide abil seda võrratut aega meenutada.

Hommikumantel - Cellbes online |

. Võib-olla isegi mõtled: kui boonus jõuab pangakontole, siis maksan ära oma kodulaenumakse. Keskkonnaameti tõlgendus haljastusjäätmete äraveost: kui vald nii toimib, peab taotlema jäätmekäitlusloa, mis on valla jaoks selgelt ebamõistlik ja liiga keeruline protsess. Meil ei olnud arvuteid ja muru oli ka vast rohelisem ja taevas sinisem!” Noortel jääb, vaid üks vastuargument, sest nad ei saa vastu vaielda. Kogukonnainimesed tahavad kaasa rääkida pargi planeeringus, kuid kardame, et me ei saa seal projektis midagi muuta. Küti tee läbimurre Vana-Tartu maanteele on arendaja kohustus, projekt on valmis, ehitusluba antud, veel sellel aastal ehitatakse see ristmik välja.

Aus, lihtne ja soodne kõnekaart - Diil

. Riik panustab ainult Jürisse – mõeldes Kose, Kiili, jms. Vastus: kasutage kotiteenust, lihtne, mugav. Suurte jäätmete puhul on võimalus jätta see oma koju prügikasti kõrvale, anda teada jäätmeveofirmale ja kolme päeva jooksul viiakse see ära. – Osaleja: kas ma saab aru õigesti, et Peetri pargi tööprojekt täna liigub, aga seda täna ei näidata. Me teeme aeda natuke väiksemaks, sest on rida inimesi, kes ei mõista jäätmejaama põhimõtteid – sinna toodi pidevalt olmeprügi, voodeid jne. Vastus: Loogiline on see, et kes prahi välja laseb, see ka koristab selle ära. Kui projekt on valmis, siis kindlasti seda näitame. Protokollija valimine – juhatajaks valiti Kaia Roots. Compacil on kindel plaan teha valmis ka ringtee Pargi ja Küti tee nurgale.

Ehitusprahti on kõik kohad täis. Vastus on lihtne. Koosoleku juhataja valimine – juhatajaks valiti ühehäälselt Margus Laula

Märkused