Varakindlustus või vastutuskindlustus on seejuures iga noore jaoks hädavajalikud – varakindlustus kaitseb näiteks ka sinu sülearvutit, telefoni ja muud vara

Ettevõtte varakindlustus |

. Kindlustus- ja pensioninõustajad. Kui vajate lisainformatsiooni või soovite nõu pidada erinevate kindlustus- ja pensionilahenduste osas, aitavad teid professionaalsed kindlustus- ja pensioninõustajad. Telli ettevõtte varakindlustus, mis korvab ettevõtte vara hävimisel või kahjustumisel tekkivad kahjud ning loob eeldused äritegevuse kiireks jätkumiseks.

Videokohtumine | SEB

. Hüvitab liiklus-, loodusõnnetuse, tulekahju, varguse või klaasi purunemisega seotud kulud ning aitab taastada auto endise seisukorra. Swedbank AS ei osuta krediidinõustamisteenust krediidiandjate- ja vahendajate seaduse mõistes.

Seesam Insurance AS | Kindlustus

. Laenud ilma konto väljavõtteta. Varakindlustus või vastutuskindlustus on seejuures iga noore jaoks hädavajalikud – varakindlustus kaitseb näiteks ka sinu sülearvutit, telefoni ja muud vara. Foorumi artiklid ISIC-kaart – enam kui õpilaspilet Neli müüti elu kindlustamise kohta Õnnetused võivad juhtuda igaühe kodus Kodu on tänavast ohtlikum paik Näpunäiteid tulude deklareerimiseks. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. SMS laenud.Eestis küsimusteta, laena raha soodaslt.

Salva Kindlustuse AS

. Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite. Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või vajutades nuppu „Nõustun“, nõustute küpsiste kasutamisega.

Eesti mainekaim pank, mis toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Tutvu lähemalt igapäevaste pangatoimingute, finantseerimise, kindlustuse, investeerimise ja säästmise võimalustega. Klientide mugavust silmas pidades, pakume kahjude kiiret käsitlemist. Kui pärast õnnetust on sinu sõidukil vaid väikesed kahjustused, näiteks purunenud või mõranenud esiklaas, teeme telefonivestluse järel samal või järgmisel tööpäeval hüvitamise otsuse.

Märkused