Vahel võib toidupoes kuluda rohkem raha kui olid arvestanud, vahel on küttearve kõrgem, kui olid oodanud

Nii näiteks meenutab Tallinnas välijuhina töötav Marko Schmidt, kuidas kahtlusaluste korterisse sisenedes ootas neid koridoris seisnud akutrelliga mees. Vahel võib toidupoes kuluda rohkem raha kui olid arvestanud, vahel on küttearve kõrgem, kui olid oodanud. NB: ära unusta kaasa võtta isikut tõendavat dokumenti!. Kivid osutusid tõrudeks, aknad katki ei läinud.Kogu päeva vältel on politsei saanud arvukalt väljakutseid, mis on olnud seotud joobes isikutega. Maja valdaja lubas tulla ta välja lasta, kuid ei vasta enam telefonile. Helistaja ütles küll, et ei soovi, kuid tal soovitati tahvelarvutisse sisestada oma andmed. Naise vigastused ja juhtunu asjaolud on selgitamisel. Tööandja poolt on aga nüüd uued nõudmised ja ähvardab. Klient lubas tuua sularaha, kuid pole tunni möödudes tagasi tulnud. Politsei näeb kohapeal, et varesed ajavad taga öökulli, kes lendab eest ära. Autos viibinud laps tunneb ennast halvasti. Vahel meeldib neile üks asi, vahel teine. Nälga ei ole, on vabadus valida omale meeldiv toit ja on vabadus süüa siis, kui kõht tühi, vabadus süüa nii palju kui isu nõuab. Teataja tunneb muret, ega kaassõitja ei ole kuskilt jooksu pannud. Kõne ajal selgus, et kaassõitja on liikumas haiglast koju. Teataja pöördub politseijaoskonda.Vähem kui veerand tundi hiljem pöördutakse Tallinnas politsei poole taas ühe tüli pärast. Kadrina vallast helistas autojuht, kes sõitis otsa kitsele. Ma söön, mis minu kehas hästi seedub ja mulle jõudu annab. Kõiketeadev karbike käekotis, ruttad kodu poole.

Autoridade vahel sõitmine - Leht 7 - foorum

. Mõnikord sööme mitu päeva sama toitu, mõnikord mitte. Kõne katkes ja telefonile ta enam ei vasta. Tänane elukorraldus on selline.. Mees võib olla alko- või narkojoobes. Seekord viskab Haabersti kortermajas naisterahvas musta vett naabri aknale.Pärastlõunal teatati politseile valerahahast. Inimese vaimne ja hingeline mahasurumine. See on sama hea, kui anda käsi iga käenduslepingu jaoks ilma, et üldse seda teadvustaksid. Ma söön, mis minu kehakaalu hoiab sellisel tasemel, mis toetab minu heaolu. Pirital libises korteris eakas naisterahvas, kes elab üksi ning lähedased ega naabrid pole kättesaadavad.

Sool – universaalne arstim kõigi tõbede vastu.

. Eile oli ka autost väljas käinud, aga täna mitte. Ma söön toitu, millel on looduslik kuju. Ma söön, seda, mis tekitab minus hea enesetunde ja mis ka peale ärasöömist mind erksana-ärksana hoiab. Teataja palub abi naise voodisse tõstmisel, arstiabi pole vaja.Korteri ust sundavades ei saa politseinik kunagi kindel olla, mis teda teisel pool ootab. Sinu piir ei saa olla  minu piiriks. Teid kasvatati erinevates majapidamistes ning on enamgi kui tõenäoline, et tarbimisharjumused ja suhtumine rahasse olid erinevad juba lapsepõlves. Kui laps on piisavalt suur, siis tal on oma raha ja ta valib poest ise. "See oli raske hetk, see oli kurb hetk ja jääb meelde nii mulle kui kõikidele teistele, kes seal olid, terveks eluks."Kurb on politseiniku sõnul asja juures veel seegi, et sõiduki juhti ise oma teost aru ei saanudki. Ma söön seda, mis minu maitsemeelele meeldib. Helistaja lubas pöörduda töövaidluskomisjoni. Kriminaalpolitseinik meenutab juhtumit, kuidas juhuslik möödakäija leidis külmal varahommikul alajahtunud väikelapse. Ja minuga koos elavad lapsed valivad selle hulgast neile maitsva toidu. Mõtteis saadad universumisse palveid, et pääseksid ühe triibuga testiribal. Kohtla-Järvelt helistab mees, kes ütleb, et linnas haiseb ja ta vajab hapnikumaski. Sest, kui ta ei tea, siis on poeskäik ka tervele lapsele  kahju tekitav

Märkused