Vahel lipsab ostuga kaasa mõni šokolaad või midagi muud sellist, mis ei ole tegelikult hädavajalik

Olin ennast juba kuude viisi hingetuks röökinud nii empsi, Siimu kui Marakrati peale, kes valimatult oma õueriideid trepiastmetele  viskasid või suvalt üle stange loopisid. Nojah, seda oli arvata, et armsast kassipojast sirgub peagi metsik teismeline, kes suudab meid kõiki viimase piirini ajada. Üldiselt on Siim suur Rööbiku nunnutaja ja mina olen see, kes üle päeva lubab kassi õue virutada, sest tüüp on jälle mingi sigadusega hakkama saanud. Ta ronib sülle ja lööb nurru, puksib peaga ja on hiilgama tore loom! Kui pererahvas õues toimetab, käib Rööbik meid aknalaual piilumas…suur on kassikese igatsus õueelu järgi. Kapp on ilus ja annab toale nägusust. Skip to content Rööbiku robustsed küünised „Ma vihkan seda kassi! Ausõna, ta on täielik elajas!“, tervitas Siim mind ühel pärastlõunal välisuksel, kui olin just õuetöödelt tuppa naasmas.

Omaraha foorum; Vivius kiirlaenud -

.

Hooaeg kevad 2019 by Kaubamaja - Issuu

. Päeval on Röpsu aga kõige nunnum kiisumiisu maailmas. Peamine on see, et see sobiks sinu elustiiliga ning oleks sinu jaoks lihtsasti järgitav.

Life of Liisa: august 2015 -

. Laen kuni 10000, laenu autentimine ID kaardiga. Ka ühistranspordi hind ning isegi autode hind on sealkandis tunduvalt kõrgem.  Olgugi, et selle kaudaoodatud kapi hinnaks on kaks kärisevat auku – olen ma valminud kapi üle väga õnnelik! Ja sain taaskord veendumuse, et Siim on hea käega. Kevad on aga maakohas kiire aeg ja tuleb kannatlikult oodata, millel töömeestel mõned vabad hetked tekivad. Nimelt oli pöörane noorkass järjekordses mänghuoos rünnanud stangel rippuvat Siimu peent nahktagi, mille kallile abikaasale mõned nädalad tagasi sünnipäevaks kinkisin – jättes küünistega tagi varrukasse kaks narmendavat auku. Väikelaenud on levinud ja hõlpsalt kättesaadavad sõltuvalt laenuvõtja soovist, võib klient taotleda väikelaenu erinevatelt asutustelt ja organisatsioonidelt. Jalanõude otsa võisin end   öösel vetsu minnes korduvalt vigaseks kukkuda ja mütse ning kindad tuli alalõpmata kellegi sopaste kummikute vahelt otsida. Hämmastaval kiirusel valmis mu silme all kaua oodatud esikukapp, mis minu suureks rõõmuks lõi lõpuks ometi korra majja selle kaltsu-ja tuhvlimajandusele. Vahel lipsab ostuga kaasa mõni šokolaad või midagi muud sellist, mis ei ole tegelikult hädavajalik. Ja nii see elukas kappapki mööda elamist oma väljaveninud kerega nii, et asjad kukuvad, riided kärisevad ja peremeeski on nutuäärel 😀 „No mis seal ikka, varsti ta rahuneb maha ja ei laamenda nii palju. Ja nii ajaski  Siim aega raiskamata oma Subarule hääled sisse ja kimas ehituspoodi. Vahel lipsab ostuga kaasa mõni šokolaad või midagi muud sellist, mis ei ole tegelikult hädavajalik. Lisaks on mul terve riiulitäis raamatuid, mis ootavad läbilugemist! Igatahes olen ma maatöödes kindlasti seda meelt, et kõike ei pea ega saagi ise ära teha ning külapealt masinate ja meeste palkamine on vägagi mõistlik mõte. Ja tagi peaks siis edaspidi kapis hoidma “, püüdsin Siimu kassiviha maandada. Mis siin ikka päeva maha passida – kui kass nagunii varavalges une pealt ajab, võiks siis juba miskit toimetama hakata 🙂 Püüan aega võtta ka lihtsalt kevade märkamiseks, sest kõik möödub nii kiiresti ja varsti on jälle aastaring täis. Jah, lapsevanema elu on ikka kuratlikult raske ja täis nii keerulisi otsuseid! Täiskoormusel edasi! Nüüd, kus päevavalgust jätkub järjest kauemaks, on kalender töödest punnis. Hommikuti tatsan oma armsasse kasvuhoonesse ja vaatan kõik kasvandikud üle.

Vaatan ja jälgin looduse kulgemist ning kasutan seda siis õppetundidena

Märkused