Usalda oma instinkte ja lihtsalt keeldu kui sa ei soovi laenata

Meil kästakse olla mõistlikud, loogilised ja järjekindlad. Võibolla kardad sa kellegi tundeid riivata kuigi tead, et vajad aega iseenesele. Alguses võib tunduda, et mida rohkem sa intuitsiooni järgi elad, seda rohkem su elu laiali laguneb- võid kaotada töö, kaaslase, sõbrad. Võibolla soovid loobuda liha söömast või alkoholi joomast, võibolla soovid õppima minna midagi täiesti uut. Enamikku meist on õpetatud lapsest saati oma tundeid mitte usaldama ja end mitte ausalt väljendama, mitte tunnistama, et meie sisemus varjab endas armastavat loovat ja võimsat natuuri. Intuitsioon on ühenduses kõiksusega, meie kõrgema minaga. Meie sees on hulgaliselt erinevaid hääli- alalhoidlik, seikluslik, loogiline ja neil kõigil on erinevatest asjadest oma arvamus. Intuitsioon on müstika, mis ei allu loogilistele seletustele. Ka kõikvõimalikud iidsed kultuurid ja joogid on alati kõrgelt hinnanud intuitsiooni. Intuitsiooni järgides peaks tekkima hea tunne ja energia juurdevool. Võibolla oled end ise mingitesse suhetesse ja asjadesse klammerdanud ja vangistanud lihtsalt harjumusest, kohusetundest või hirmust, et sa ei saa ise hakkama. Intuitsiooni saab arendada igaüks olenemata soost, vanusest või rahvusest.Väikesed lapsed enamasti käituvadki intuitiivselt. Sa võid karta, et jääd naerualuseks. Seotud lood: Intuitsioon ei ole mingi hookus pookus. Muidugi ei tähenda see seda, et meestel puuduks intuitsioon ja naistel loogika. Joosep Susi ja jalgpallist. Kui sisehääl midagi ütleb, siis kohe on mõistuse arukas hääl platsis, kes ütleb, et ei see ei lähe läbi või ohh, mis rumal mõte. Kui tunned end peale otsuse langetamist tiivustatuna vaid kohusetundest, kui su lõug kisub krampi ja ei jätku energiat tegutsemiseks, siis ei ole tegu ilmselt intuitsiooniga. Ole valmis ebaõnnestumisteks. Mõistus on võimas vahend, mille parim kasutus oleks intuitiivse tarkuse teenistuses, seda toetades ja väljandades. Intuitsioon on meie suurim kingitus.Öeldakse, et meestel on loogika, naistel aga intuitsioon. Õnneks on aga käes uus ajastu ja aeg on mõistuse ümberkoolitamiseks, et ta tunnistaks intuitsiooni kui täiesti kindlat infoallikat ja juhti. Ja nii ongi meie intuitsioon nurka surutud. Näiteks Kundalini joogas kummardatakse pea vastu põrandat, nii väljendatakse austust südame vastu. Meid on maast madalast õpetatud ümbritsevale keskkonnale meelejärgi olema, vahetuid impulsse alla suruma, käitumisreegleid järgima ja tegema seda mida meilt oodatakse. Kui jätkad oma intuitsiooni järgimist võid avastada end võib olla hoopis uutes suhetes, uues ametis, uues kodus.Lastes end juhatada intuitsioonil, muutuksime justkui universumi loovateks kanaliteks. Nii õpimegi oma intuitiivset teadvust alla suruma ja seda mitte usaldama. Näiteks jäta mõni asi ostmata kui su sisetunne seda ütleb, võibolla on see asi hiljem allahinnaatud või hoopis kingib selle sulle keegi või selgub, et sa ei vajagi seda asja enam.Raskeks võib osutuda isegi intuitsioon ära tundmine.

mull mänge võrgus. Mängi tasuta -

. Nii voolad sa koos energiaga, mitte ei tööta sellele vastu. Enamikku meist on aga õpetatud andma mõistusele käsk intuitsiooni mitte usaldada.

Vikerkaar

. Kuid ajapikku meie ühiskond lihtsalt õpetab neil oma intuitsiooni alla suruma ja toetuma pigem loogilisele mõtlemisele. Aet Kuusiku ja Jüri Kolgi kehasõnastik. Intuitsioon on meie kuues meel, , südamehääl, vaist ja taju. Selleks võib olla mõni raamat, isik, kursus, juhusik kokkusattumus jne.Usalda oma instinkte.

Õpi tundma märguandeid, mis su teele ette jäävad. Mida tihedamini oma intuitsiooniga ühendust luua, seda parem.

Artikkel ‹ Rubriik - Vikerkaar

. Ossip Mandelštami, , Philip Grossi, Andrus Rõugu luuletused. Ka teised inimesed võivad pettuda, ärrituda või solvuda kui oled otsustanud järgida oma intuitsiooni ja teha omi asju tavapärasest täiesti erinevalt. Harjuta alguses väiksemate ülesannete peal. Sa ei pruugi olla ise veel millestki teadlik kuid su kehakeel juba räägib sulle, mida tegema peaks. Usalda oma instinkte ja lihtsalt keeldu kui sa ei soovi laenata. Kõige esimesena jõuab info sinu peenenergiasse. Maarja Kangro ja Tauno Vahteri novellid. Kuna sellises asendis on süda peast kõrgemal.Intuitsioonil on ligipääs lõpmatule infoallikale, universumi teadvusele. Autoliising smslaen, SMS laenu tuvastamine ID kaardiga. Alati kui kehal on valus või ebamugav, on see vihje, et oled oma tegelikke soove eiranud.Sa saad oma intuitsiooni tagasi, kui sa annad sellele ruumi ja julged vahetevahel välja lülitada oma ratsionaalse meele. Vilja Kiisler Sveta Grigorjevast, Mehis Heinsaarest, Joonas Sildrest, Triinu Pakk Maylis de Kerangalist, Katre Talviste Kaia Sisaskist. Selle asemel otsime teistelt õigust, kinnitust ja heaksikiitu, andes nii ära oma isikliku väe ja nii tekivad meil tühjus-, abitus- ja ohvriksolemise tunded.Intuitsioon peaks olema juhtiv jõud, see ei tähenda mõistuse alahindamist. Ratsionaalne teadmine luuaksegi tegelikult intuitiivse kogemuse abil. Vahest teed ehk enda arvates kõige parema otsuse, kuid miskipärast on lõug krampis, tuju kehv või energiapuudus. Sa võid kaotada sõpru, kuid samas võid leida ka uusi, selliseid kellele sa sellisena meeldid, ning kes suhtlevad sinuga ausa, toetaval ja tunnustaval moel

Märkused