Turvaline, mugav ja igihaljas

. Kuni selleni välja, et kodus või kontoris on absoluutselt kõik juhitav vaid ühe näpu-liigutusega.Koduautomaatika paigaldamiseks pole vaja vedada ühtegi lisajuhet. Turvaline, mugav ja igihaljas. Samuti saab koostada erinevaid makrosid ja ahelkäske. Mõni seade saab olla korraga nii saatja kui ka vastuvõtja. Näiteid võiks tuua lõputult.Ei suuri kulutusi ega lisajuhtmeidPaljud arvavad, et kodu automatiseerimine on kõrgtehnoloogia, mis nõuab suurt investeeringut ehk kümneid või isegi sadu tuhandeid kroone. See võimaldab otse ekraanilt saata automaatikavõrku kõikvõimalikke käske, jälgida ja salvestada kõik võrgus liikunud käsud. Turvakontroller võimaldab lisaks juhtida turvaseadmeid, kütet ja koduautomaatikat ka eemalt telefoni teel. Oletegi suurema vaevata ja kuivalt kodus.Õhtul olete teleri vaatamise lõpetanud ja juba voodis.Algama peaks traditsiooniline vaidlus abikaasaga, kes läheb ja kustutab tule. Seda võimaldab spetsiaalne arvutimoodul, millesse on võimalik salvestada erinevaid makrosid ja ahelkäske. Maja koodi tähistatakse tähtedega vahemikus A–P.

Sa saad järgida oma sisetunnet. Seejuures on kahtlemata põhjendatud küsimus, et kui signaalid liiguvad minu toas mööda minu juhtmeid, kes siis keelab neil minna naaberkorterisse või majja. Nii tead, kui palju sa võid päevas raha kulutada ning saad hoida silma peal oma kulutustel. Seeläbi saaks võimalikuks naabermajas oma puldiga tulesid klõpsutada – nalja kui palju.Selle vältimiseks ühendatakse igasse elektrisüsteemi voolumõõtja taha signaali blokeerija, mis ei lase võõraid signaale sisse ega omasid välja. Turvaline, mugav ja igihaljas. Selline kombinatsioon võimaldab maja jagada kuni neljaks eri režiimiga köetavaks tsooniks. Samuti on teil võimalus koju helistada ja küte säästurežiimilt mugavusrežiimile ümber lülitada, et koju jõudes ootaks ees soe tuba.

Tšaplõgin: Eestis on mugav ja turvaline - Tallinn.

. Ja pole parata – tendents on selle poole, et üle saja aasta meid truult teeninud ja vägagi harjumuspäraseks saanud seinalülitid kaovad ajaloo prügikasti. Erinevad Appliance Moodulid võivad olla sama aadressiga, seega reageerida ühele ja samale käsule. Süsteem oskab sellest teavitada nii turvafirmat kui ka telefoni teel omanikku ennast.Loodetavasti saab koduautomaatika juba lähemas tulevikus uute majade elektrisüsteemide tavaliseks koostisosaks. Võrgu juhtimiseks ei ole vaja muretseda eraldi arvutit. Hiljem on alati võimalik süsteemi laiendada. Ühe Appliance Mooduli külge võib ühendada mitu radiaatorit. Radiaatoritele on vaja jällegi Appliance Moodulit.

Mugav ja turvaline WiFi kontorisse - Digitark

. Nendel termostaatidel on võimalik määrata temperatuuri, mille juures nad annavad väljundi. Küte läheb automaatselt säästurežiimi, kui olete kodust lahkunud ehk pannud maja valve alla

Märkused