Tihti on aga nende komistuskivide näol tegemist ühega kümnest levinud veast, mis takistavad korralikult eelarve pidamist

Nimelt, sa ei tunnista endale, et ainult sina juhid oma käekäiku. Paarinõustamine on töö paariga ja nende suhteprobleemiga. Lapsel on vihahood ja kakleb koolis. Laps ei tule pärast kooli koju ja tal on kahtlased sõbrad. Ta on töötanud juristina, õigusnõunikuna ja ka Tartu Maakohtus, kus on tegelenud perekonnaõiguslike vaidluste lahendamisega. Selle leevendamiseks või likvideerimiseks kaasatakse pereliikmeid. Konsultatsioon on tihti ühekordne vestlus inimesele olulisel teemal, et ta oma peas natuke rohkem selgust saaks.

See on paaridele, kes muidu terapeudi poole ei pöörduks, aga teevad seda nüüd, et teada saada oma suhte hetkeseis, et vajadusel selle püsimisse edaspidi rohkem panustada. Tullakse ka siis kui teismelistega on tekkinud suhtlemisprobleemid, mis pere harmooniat takistavad. Tihti on aga nende komistuskivide näol tegemist ühega kümnest levinud veast, mis takistavad korralikult eelarve pidamist. See on direktiivsem kui nõustamine st et terapeut võib ka nõu anda, mida muidu üldjuhul teha ei soovitata. Huvi valdkonna vastu on alati suur olnud – ka oma lõputöö õigusteaduskonnas kirjutas ta perekonna õiguslikust mõistest. Kristlik nõustamine on nõustamise eriliik, kus võetakse olulisel määral arvesse usulist tausta, põhimõtted, õpetusi ja uskumusi. Tihti aitab perenõustamine lahkuminekuga seotud olukorra lahendamisel sh lastele toetava kasvukeskkonna loomisel ja säilitamisel. Perenõustamine toimub siis, kui ühe või mõne pereliikme käitumine või tervise häire muret teeb. Paljud inimesed lasevad oma rahaasjadel lihtsalt omasoodu minna või lasevad rahal kontrollida oma elu, mitte vastupidi.

Recommy

. Individuaalne nõustamine on töö ühe isiku mõtete, tunnete, kogemustega endast paremaks arusaamiseks ja teatud muutuste tekitamiseks. Tihti tullakse abi saama lapse pärast, kes ei järgi kehtestatud reegleid, kellega vanemal või vanematel on raske toime tulla. Perelepitus on kindla formaadiga protsess, mis aitab endisel kooselupaaril jääda lapsevanemateks. Vanem tahaks oma pubekat paremini mõista, aga ei saa temaga kontakti Vanemad ei ela enam koos. Töötatakse abielusuhtega, lähisuhtega või partnerisuhtega. Kui omavahel räägitud ei saa, lepitakse lepitaja vahendusel kokku eelkõige lapsega seonduv, aga sama protsessi võib kasutada ka vara jagamisel või muu lahkumineku aspekti puhul. Perenõustamine sobib ka siis, kui toimunud või eelseisvate muudatuste tõttu on peres tõsised arusaamatused või on ees keeruliste valikute aeg. Perenõustamise osapoolteks võivad olla ka vanem ja tema täiskasvanud laps. Lisaks on Kärt Tamm tõlkija ja toimetaja eesti-inglise-eesti suunal.

: leia oma tõeline armastus!

.

Müürileht

. Pakun koostööpartner -e abiga õigusnõustamist. Ei räägita minevikust ega tunnetest, vaid keskendutakse olevikule-tulevikule ning konkreetsete kokkulepete sõlmimisele.. Petmine on meie suhtesse sellise mõra löönud, et ma ei tea, kas seda saab parandada. Hariduse finantseerimine. Vanem ei saa lapsest jagu – lapsele peab korduvalt ütlema, mida teha või mitte teha ja ta ei kuula. suhteaudit, kus konsultatsiooni korras käime paariga läbi olulisemad suhte aspektid, mille järgi võiks ennustada, kui jätkusuutlik suhe on: mis on tugevust näitavad märgid ja mis on ohumärgid. Teenust pakutakse eesti ja inglise keeles.

Roostekaitsekeskus

Märkused