Teleri vaatamine ja mängude mängimine

Eestlaste internetikäitumine vastab üldjoontes ülemaailmsetele suundumustele. Telerivaatajaid on väga palju erinevaid – osad vaatavad heal juhul päevas korra uudiseid, teised veedavad teleri ees terve päeva.

Digiboks ja teised TV kasutamise seadmed - Telia

.

Kui soovite vaadata näiteks kõrgekvaliteedilisi Blu-Ray filme või laenutate teleekraanilt HD-filme, siis on oluline seda jälgida. Plasmatelerite puhul saab küll suure teleri mõistliku hinnaga, aga nende puhul peab arvestama mõne nüansiga. aasta üks trendidest on telerite raami kitsendamine nii eest kui ka külje pealt. Küll aga tähendab LED taustvalgustuse tüüpi, mis toob telerile väga palju eelnimetatud eeliseid. Ilusad kitsa raamiga telerid on võitnud paljude telerisõprade südamed. Üha enam eestlasi on veebis ka televiisori vaatamise ajal. Seda muidugi juhul, kui teleri ekraani suurus ei ole oluline. Silmad ei hakka valutama ja pilt ei virvenda liigselt. “Mobiilsete seadmete pealetung jätkub, mis omakorda mõjutab, kuidas inimesed üksteisega ning digitaalse maailmaga suhtlevad. Kindlasti on selle põhjustanud suurte telerite hinnalangus ja ka pildikvaliteedi paranemine – paremat pilti võib suurelt ekraanilt vaadata ka lähemalt. Mobiiltelefonid on alati kasutuses Uuringust selgub ka, et eestlased otsivad teavet sageli liikvel olles. Teleri vaatamine ja mängude mängimine. Õnneks on nii, et telerite valik poodides on väga lai ja igaüks saab ostuotsuse teha vastavalt oma vajadustele ja võimalustele. Seega tasub kindlasti jälgida, et kaalukausil jääks võitjaks LED-taustvalgustusega telerid. See näitab, et Eesti teleri ostja on asjatundlikum. Laenu näol ei ole tegemist tasuta rahaga, vaid tõsise ja tihtipeale ka raske rahalise koormaga. Samuti on teleri seinale kinnitamises tehtud märkimisväärseid uuendusi, eelkõige Samsungi poolt. Ekraani suurus – lähtu vaatamiskaugusest Viimasel ajal eelistatakse üha suuremaid telereid. Selleks, et arengutega sammu pidada, on praegu õige aeg brändidel uurida, kuidas võiksid need uued võimalused toetada tarbijaid ja ärieesmärke,” lisas Kubilius. Baasnõuetele vastamine ei tähenda, et teie toatlus kiidetakse automaatselt heaks. Bränd – tuntud tegijatel stabiilsem kvaliteetSoovitan meeles hoida, et suurimad ja tuntumad teleritootjad on pannud väga palju ressurssi teleri tehnilistesse uuendustesse, mis teeb pildikvaliteedi oluliselt paremaks. Kui Sinu kodus paikneb teler kohas, kus vaataja selja tagant võib otse ekraanile paistma hakata päikesevalgus või tugev lambivalgus, eelista mati ekraaniga telerit. Pidevalt tõusvate elektrihindade juures on see hea kokkuhoiu koht pikemaks perspektiiviks, kuna LED telerite eluiga on samuti pikem, kui plasma või LCD telerite oma.

Kuidas valida koju uut telerit? - Digitark

. Samuti on hea uue teleri ostul jälgida kaadrisagedust. Peredele, kus on rohkem kui kaks inimest ja teleri vaatamine on tihedam nähtus, soovitan, et tänaste telerite juures on oluline jälgida teleri elektrikulu. Nende portfellis on imeõhuke seinakinnitus, kus teler tõmmatakse peenikeste trossidega seinale nii lähedale, et jääb mulje nagu oleksid pildiraami seinale riputanud. Nimelt on plasmatelerite heledustugevus palju madalam kui LED teleritel, mistõttu võib pilt tunduda kohati tuhmim. Eriti oluline on see siis, kui tuppa tuleb palju päikesevalgust. On neid, kes teleprogrammi ei jälgigi, vaid kasutavat telekat filmide vaatamiseks või mängude mängimiseks. Tegelikult on tegemist ikkagi tavalise teleriga, millel on üks lisafunktsioon juures. Seega ei pruugi täpselt samade tehniliste parameetritega tundmatu tootja teler pakkuda sama paneeli- ja pildikvaliteeti. Eestis enim telereid müüvad Samsung, LG, Philips ja Sony on maailma mastaabis juhtivad teleritootjad.

Märkused