Tegelikult peaks pensioniks raha säästmisega tegema algust võimalikult varakult, sest seda kauem on võimalik raha kõrvale panna

Oma tegevuse jooksul on meie jaoks välja kujunenud usaldusväärsed koostööpartnerid, kes jagavad meie väärtusi ning oskavad Sinu visiooni ja meie materjalid kokku panna nii, et tulemus ületab kõigi ootusi. Sinu köök ei ole liiga väike või suur ja meie hinnad üllatavad positiivselt Kvaliteet ja olulistele detailidele tähelepanu pööramine on sama oluline nii väiksemate ja „tavalisemate“, kui ka keerulisemate köögilahenduste puhul. Tegelikult peaks pensioniks raha säästmisega tegema algust võimalikult varakult, sest seda kauem on võimalik raha kõrvale panna. Nii saad veenduda, et meie materjal ja tööviisid on tõesti tipptasemel ning nende abil on võimalik valmistada kõige ilusamaid ja praktilisemaid kööke. Oleme täna oma oskustes ja kvaliteedis kindlad ning valmis arutama Sinuga ka erilisemaid soove ja lahendusi, samas valmistame suurima heameelega ilusaid, praktilisi ja mahult pisemaid kööke. Vajadusel kaasame koostööpartneriteks sisekujundajaid ja arhitekte või teeme koostööd Sinu usalduse võitnud inimestega. Ta õpib tundma Sinu vajadusi ja soove, aitab Sul nende osas kiiremini selgusele jõuda ning hakkab Sinu kööki armastama sama palju kui Sa ise.

Köögimööbel otse tootjalt | Mööblimasin

. Teeme koostööd oma ala parimate paigaldusmeistritega Kuigi see võib tunduda Sulle tühine, siis tegelikult on tegemist kõige tähtsama protsessi osaga. Millele Sa isegi ei pruugi täna veel mõelda, on kõikvõimalikud kaasaegsed lahendused ruumi kokkuhoidmiseks ja söögitegemise lihtsustamiseks. Valikus on nii eksklusiivsemad kui ka enamlevinud brändide tooted. VÕTA MEIEGA ÜHENDUST Toodame ja valmistame mööbli ise, iga detail valmib erilise armastusega Meie tootmine asub Tallinna äärelinnas ning eelneval kokkuleppel võib sealt alati läbi astuda. Tegelikult peaks pensioniks raha säästmisega tegema algust võimalikult varakult, sest seda kauem on võimalik raha kõrvale panna. Tunnistame ausalt, et nagu elus ikka, ei õnnestu mõni asi esimesel katsel, kuid me ei aja oma viga Sinu kaela ning kõik paigalduse käigus ilmnenud ebakõlad saavad kõrvaldatud. Kasutame maailma juhtivate tootjate tasemel furnituure ja tehnikat Köögimööbli valmistamisel on oluline iga detail ning kõige kurvem on, kui pisiasjade pärast kogu tulemus ära on rikutud. Hoiame ennast kaasaegsete võimalustega pidevalt kursis, teeme koostööd ainult parimaid detaile tootvate partneritega ja seda kõike eesmärgiga valmistada parimaid kööke. Me aitame Sul vältida levinud vigu ning saada aru kõige kaasaegsematest võimalustest, mis annavad Sinu köögile maksimaalse kestvuse ja tagavad kasutusmugavuse. Koostööpartnerite pakutavate brändide hulka kuuluvad AEG, Bosch, De Dietrich, Electrolux, Falmec, Scanberg, Smeg, Zanussi, Brandt, Fabita, Teka jt. Parima tulemuse saavutamiseks kasutame tipptehnikat, mis võimaldab meil pakkuda oodatust kõrgemat kvaliteeti. Näiteks nurgasahtlid vajutamise peale kerkiv kolme auguga pistikupesa, milleta Sa oma kööki hiljem ette ei kujutagi. Tellides köögitehnika meilt, võid olla kindel, et see on parima kvaliteediga ning teenib Sind kaua. Anna oma soovist meile märku ning teeme Sulle hea pakkumise nii, et kvaliteet ei kannata. Me paneme plaani paika vastavalt Sinu soovidele ja eesmärkidele ning meie hinnad on alati konkurentsivõimelised. On see seotud siis disainimise, mööbli valmistamise, transpordi, köögimööbli furnituuri või paigaldamisega. Või sahtlid, mis ka aasta pärast korralikult avanevad ja sulguvad. Veendumaks, et jäid tellituga tõesti rahule, helistab ta Sulle peale köögimööbli paigaldust või tuleb koguni kohale, et meistriteosest teha pildid, mida nii Sina kui tema saate uhkusega jagada. Teame väga hästi, kui olulised on Sinu jaoks vaikselt sulguvad uksed, mis ka jäävad vaikselt sulguma.

Recommy

.

EESTIS EI EDASTATA OLULISI SÜNDMUSI VIIPEKEELES

.. Jäta õppelaen viimaseks valikuks ning taotle seda ainult siis, kui summa on hädavajalik. Ära muretse, siin ei ole must ning meie pisike, ent hubane vastuvõturuum asub siinsamas. Soovime, et Sina oled oma uue köögi üle sama uhke kui meie oma tehtud töö üle. Lisaks sellele, et kõik sobib veatult kokku ja vahed jooksevad ühtlaselt, vastutavad paigaldusmeistrid paigaldustööde lõppedes ka puhtuse eest. Teeme Sinu poolt valitud köögitehnikale hea pakkumise Teeme koostööd mitmete köögitehnika pakkujatega, et Sinu uus, ilus ja kvaliteetne köök saaks ka samaväärselt hea ja kvaliteetse tehnika.

Oleme otsetootjad ja just sellepärast on Sul meie poolt üks kontakt algusest lõpuni, et Sul oleks alati, kelle käest midagi üle küsida või uurida, kuidas asjad edenevad.

Tundlik teema: kas üürileandja tegelikult ikkagi peaks.

. Kõik võib eelnevalt olla tehtud parimal viisil, kuid kui paigaldus on tehtud lohakalt või asjatundmatult, ei jää lõpptulemus see, milline ta peaks olema. Võtame Sind rõõmuga vastu, tutvustame näidiseid ning tööruume. Nii ei pea Sa suhtlema mitme inimesega korraga, kes üksteise tegemistest head ülevaadet ei oma. Kuigi soovitame alati võrrelda pakkumisi sisu, mitte ainult hinna alusel, peetakse meid pigem kallimaks, kui me tegelikult oleme

Märkused