Tee endale plaan, kuidas rahalist olukorda parandada ja hakka selle poole liikuma juba täna

Me tahame tunda ja teada kõike. Meil oli parasjagu pingeline aeg, olid mured seoses tagastatavate maade ja kohtuskäimistega. Ja siis valib endale uue keha, millega kas uuesti Maale või mõnele teisele planeedile minna. Ma usun, et ta tuli, et luua mingi energia. Tavapäraselt laenates tuleb aga iga kord uus laenuleping sõlmida. Arvatakse, et tuleme praegu siia massiliselt Maad päästma, planeedil inimeste vaimsust tõstma. Ei olnud see aeg meeldiv, no ei olnud. Me lihtsalt unustame oma plaani ja kaldume sellelt kõrvale kui üles kasvades laseme end pidevalt ühiskonna poolt programmeerida. Aga ka suurt rõõmu ja joovastust. Aga lõppes see saaga siiski üsna normaalselt.

Ma käin tihti surnuaias ja iga kord ma mõtlen, et kas ja kes neist kallitest on äkki uue tee leidnud. See on väga pikk jutt, aga lühidalt: me soovime Maal elades saada kõiksuguseid kogemusi, nii häid, halbu kui ka vahepealseid. Nii et mis siin ikka arutada, tuleme aga siia tagasi ja jätkame sealt, kus pooleli jäi. Me võime elada küll tarbimisühiskonnas, kuid arutu tarbimine ja ostlemine võivad tuua kaasa tõsised rahalised probleemid, mille tagajärjeks võivad olla võlad. Hinnakem oma lapsi ja andkem neile võimalus meid valgustada! Please wait. See tähendas vist midagi sellist, et nad on eludes juba kõik tarkused ja õppetunnid omandanud ja õpetavad nüüd teisi. Kahju, et rohkem ei mäleta, mis seal kõik kirjas oli, lugesin seda palju aastaid tagasi. Me oleme siin käinud juba miljoneid aastaid ja muudkui õppinud, kogenud. Ja et inimesed on sellepärast sündides n-ö puhas leht, et kui nad teaksid, milline tunne neil hingena oli, siis tahaksid nad kõik sellest elust lahkuda. Inimene ei sünni juhuslikult kuskile, vaid hing valib enne selle pere ja koha välja, kus oma õppetunni saab või ülesannet asub täitma. Eks ole – loomade hinged, need lihtsalt hääbuvad ära, aga inimeste hinged on müstika ja nende jaoks on kindlasti peale surma midagi suurt ja toredat ees! Kui naeruväärne enesepettus! Please wait.

Randperel on plaan, kuidas Keskerakond pealinnas võimult kukutada

. Ja ikkagi, mina ei tea… Annan lihtsalt endale aru, et on asju, millest ma mitte midagi ei pruugi teada. Nagu lunastus, mis püüab nüüd oma tõeteed leida. Sel päeval, kui loeti ette lõplik otsus, kadus ka kass. Aga selleks, et neid riistu kasutada, peab kõigepealt uskuma. Meil on olemas kõik tööriistad, millega säilitada oma hea tervis ja pikk eluiga, elada külluses ja mugavuses. Meie pere polnud kassiinimesed. Kõik on seotud eelmiste eludega ja karmavõlgade tasumisega. Keegi lihtsalt ei teadnud neid üksikasju. Ta oli metsik, ligi ei lasknud, lähedale küll. Hiljem, nö kulisside taga, tagasi algallikas me hindame oma maist kulgemist ja paneme paika uue plaani, uue elumängu. Samuti ei tea sa, mis on armastus, kui sa ei ole tundnud selle puudumist. Ja mulle meeldis see mõte, et temas on kellegi lähedase eksinud või lepitust paluv hing. Vaata Vaata Vaata Vaata Vaata Vaata. Isa tegi talle kuudi, nagu koerakuut oli, aga pisike. Muideks, me ei tule siia nö tühjade kätega. Võibolla tundub jah lollakas jutt. Milleks nuumata kalleid laene kui refinantseerimise abil saab nad (kõrge intressiga laenud) varem tagasi maksta ja uuega ehk soodsama laenuga asendada?. Ma ei taha kuidagi uskuda,et peale keha surma see kõik “kaob”. Kui tead seda terooriat, siis võiksid veidi edasi uurida, teema on ikka natuke laiem kui vaid kannatused ja surm. Mul puudub raudkindel seisukoht, aga samas on mul raske uskuda, et hing pärast surma lihtsalt haihtub. Säde ise otsustab, millal ja mida ta edasi teeb. Maapealne elu pidi olema neile kõige raskem variant, kuhu sattuda. Algallikas ei ole hirmu, on ainult armastus. Mõni tuleb vahel vaid paariks tunniks, mõni korraga sajaks aastaks. Mu meelest oli see seriaal üsna tobe ja ei meeldinud mulle ka see moraal kohati, nt ema valis, et teda ei leitaks ehk siis lähedased ei saanudki teada, et ta mingisse talukaevu uppus. Ja elas niimoodi meil kuuri all. Kõik, mida me tegemata jätame, on armastuse puudumisest ehk hirmust. teised tooted samas kategoorias: Vaata Vaata Supergirl -. On ka plaane, kus sädemed omavahel lepivad, et teine annab teisele võimaluse tunda kaotusvalu, leina.

5 viisi, kuidas võlgadest vabaks saada -

. Vaata iFriend Vaata Pikk Lips Vaata Vaata Fat Bastards Are. Tee endale plaan, kuidas rahalist olukorda parandada ja hakka selle poole liikuma juba täna. Ta kadus niipea, kui kadus vajadus midagi tasakaalustada. Osad mäletavad, osad mitte, ongi kogu vahe. Neid ei ole enam nii lihtne ajupesta ja allutada vanu kombeid austama. Need lapsed teevad ära eksamid ehk siis tunnevad ära nii inimesi kui esemeid, mida nad eelmises elus on omanud. Vaata Vaata Vaata Vaata Slide to unlock -.

Kilk müüs Antoniuse hotelli endale | Majandus | ERR

. Kuna ta tuli, siis ta….oli. nii lihtne ongi, Please wait. Kuigi, võinuks teisitigi minna. Kõik, mida me teeme ja plaanime, on armastuse pärast. See on peamine põhjus, miks me tuleme siia. Aga see on vaid minu tagasihoidlik arvamus. Ahvatlevad laenureklaamid jätavad mulje nagu tegemist oleks päästeingliga, mis aitab lahendada ka kõige suuremad rahalised mured.

1. Nipp :Kuidas saada endale poissi:) - YouTube

. Ehk siis surma ei tasu karta. Me oleme siin maapeal nagu marionetid, kellegi lükata ja tõugata

Märkused