Tasuta Estraveli Kuldkaart Coop Panga Rändrahnu paketi kasutajale

Sinu andmeid hoiame konfidentsiaalsena ning Su vastuseid ei seota kunagi sinu isikuteabega. Liitu online-uuringute portaaliga MinuArvamus.ee! Registreeru oma e-postiga ning hakka osalema uuringutes! Peale registreerumist hakkame Sulle saatma kutseid, millest leiad lingi küsimustikule. Sisuliselt tähendab see seda, et iga nädala esmaspäeval paned sa klaaspurki teatud summa. Vaata loteriidest lähemalt siit. Tavaline kodulaen võetakse mitmekümneks aastaks, samas üürikorteri vahetamine on lihtne ning kui üürikodu osutub liialt kulukaks, on võimalik kolida ümber soodsamasse kohta. Meie uuringutes osalemine on täiesti turvaline ning võid igal ajahetkel lahkuda. Tasuta Estraveli Kuldkaart Coop Panga Rändrahnu paketi kasutajale. Sinu kontaktinfot ei jagata kunagi väljapoole meie uuringukeskkonda.

Visa Platinum - Swedbank

. Peale selle osaled automaatselt ka loteriides.

Møller Auto Pärnu - Avaleht

. Vaheta teenitud punktid erinevate toodete ja teenuste vastu! Uuringutes osalemise eest teenid punkte, mille saad vahetada erinevate kingituste vastu.

CruiseCentre avaleht - Estraveli kruiisiagentuur

. Tasuta Estraveli Kuldkaart Coop Panga Rändrahnu paketi kasutajale. Seda täites teenid punkte, mida saad vahetada toodete ja teenuste vastu. Vaata, milliseid kingitusi saad valida. Võid ka teha annetuse heategevuseks.

Osaled automaatselt ka auhindade loosimises. Pank teeb kõik tehingud sinu eest ning sina saad lihtsalt nautida suurenevat kapitali. Teenitud punktide eest võid näiteks tasuda Kaubamaja, Selver, ABC King, Shu ja I.L.U poodides, soetada kino või kontserdi pileti, või proovida õnne Eesti Lotoga. Juhul, kui sa ei ole lisaks ka oma valitud erialas täiesti kindel, ei tasuks õppelaenu võtta.

Märkused