Tartu hoiu laenu ühistu, eraisik annab osaühingule laenu

Haljasalad on kaardil tähistatud lillakasroosa ning puiesteed rohelise värviga. Liit hoiab liikmeid kursis hoiu-laenuühistuid puudutavate seadusandlike muudatustega ja osaleb enda võimaluste piires seadusandluse kujundamises. Kuigi liit on ennekõike loodud abistava institutsioonina toimivatele ja alustavatele hoiu-laenuühistutele, aitab liit ka praeguseid ja tulevasi hoiu-laenuühistu teenuste kasutajaid, hoiatades neid liitumast kahtlase taustaga hoiu-laenuühistutega. Tasuta graniitliiva saab kauplusest Tevo. Tartu hoiu laenu ühistu, eraisik annab osaühingule laenu.

Puulehtede äravedu Tartu linnas Teostame  äravedu Tartu linnas. See projekt puudutab ainult neid Tartu linnas olevaid korteriühistuid, kes hooldavad linnale kuuluvaid maa-alasid ning sisaldab tasuta lehekottide jagamist, lehtede äravedu ja graniitkillustiku tasuta saamist. Kui vajad laenu, kasuta võrdlustabeleid, et leida odavaim kiirlaen , mitte sattuda kõrge intressi orki.

Referentsid | Aruut

. Kui sul ei ole vaja teha hädavajalikku ostu – ja uus käekott ei ole seda enamjaolt – siis ära kasuta mitte kunagi ühtegi krediiditoodet. Kui kott on raskem, siis rakendatakse topelthinda. Lehekotil on kaalupiirang, üks töömees peab seda jõudma tõsta. KÜ ei pea olema TarKÜL’i liige.

Eesti Hoiu-laenuühistute Liit - Tutvu hoiu-laenuühistutega.

. Liit kannab hoolt, et liikmesühistud järgiksid hoiu-laenuühistute toimimise head tava ning ei eksiks seadusega kehtestatud usaldusnormatiivide vastu.

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu

.

Tartu Korteriühistute Liidu koduleht

Märkused