Tarbimislaenu intress on madalam, kui teistel kiirlaenudel ja tagatiseta väikelaenudel

See tingimus võib aga varieeruda olenevalt laenuandjast ja taotletavast summast. Kui nii sinul kui laenuandjal on ka samas pangas arvelduskonto, saad laenusumma parimal juhul kätte tunni aja jooksul alates laenutaotluse esitamise hetkest. Kõik laenud Tarbimislaen on tagatiseta väikelaenu liik, mis on mõeldud suurte väljaminekute katmiseks. Seetõttu on tarbimislaen võrdväärne kiirlaenudega, ent aitab ka neid, kes soovivad suure kulutuse hajutada pikema perioodi peale, vähendamaks oma igakuisete väljaminekute suurust.

Tarbimislaen -

. Tarbimislaenu intress on madalam, kui teistel kiirlaenudel ja tagatiseta väikelaenudel. Tarbimislaenu taotlusprotsess on sama lihtne ja kiire kui kiirlaenu puhul. Tarbimislaenu taotlemisel tuleb esitada põhjalik ülevaade oma maksevõimest, sealhulgas pangakontode väljavõtted ja muud vajalikud dokumendid, mis tõestavad taotleja finantsolukorda. Suurema summa taotlemisel on vajalik ka kõrgema sissetuleku olemasolu ning seetõttu võib vahel tarbimislaenu taotlemine olla keerulisem kui kiirlaenu taotlemine. Tarbimislaenu intress on madalam, kui teistel kiirlaenudel ja tagatiseta väikelaenudel. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingutingimustega ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga. Tarbimislaenu on võimalik taotleda koos kaastaotlejaga, mistõttu on laenu saamise võimalus kõrgem ka siis, kui ühel taotlejal ei ole niivõrd kõrge palk, kui muidu laenu saamise tingimustes määratud. Tarbimislaenu peamine tagatis on laenutaotleja piisav igakuine sissetulek, mis indikeerib laenuandjale, et tegemist on maksevõimelise isikuga.

Selle peamine põhjus on pikem laenuperiood. Tarbimislaenu summa kantakse üle üksnes isiklikule pangakontole, seega on vajalik isikliku pangakonto olemasolu. Tarbimislaenudel on mitmeid eeliseid, nendest kõige prominentsemad on järgmised asjaolud: Tarbimislaenu summad on väga paindlikud ning ulatuvad viiesajast eurost kuni viie või kümne tuhande euroni. Krediidikonto Tarbimislaen Tagatislaen Kiirlaen Valige summa ja periood Kehtivad laenud. Laenutaotlejal ei tohi olla kehtivaid maksehäireid. Laen alates 19, võta laenu et laenu maksta. Seetõttu on tarbimislaen parim valik neile, kes ei tea täiesti kindlalt, kas kulutavad kogu laenu ühe teatud väljamineku katmiseks või soovivad laenusummat kasutada hoopis muu otstarbe jaoks. Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus.

Tarbimislaenud ilma tagatiseta Eestis |

. Seega võib sobida nii neile, kes vajavad väiksemat summat kui ka neile, kes soovivad katta suuri kulutusi. Isegi, kui oled esmakordne klient, pead üksnes täitma internetis laenutaotluse ning positiivse laenuotsuse korral pead pöörduma Omniva postkontorisse või laenuandja kontorisse selleks, et läbida isikutuvastus. Isikutuvastus võtab aga aega üksnes mõned minutid. Tarbimislaen on tagatiseta laen ning kuna summad on suuremad, võid osta kas või näiteks auto, ilma, et peaksid uue sõiduvahendi tagatisvaraks rakendama. Tarbimislaen ei ole ilma asjata üks klientide eelistatuim laenuliik. Kuna tegemist on tagatiseta väikelaenuga, ei ole tarbimislaenu otstarve piiritletud laenuandja poolt. tarbimislaen on tagatiseta laen, antakse tarbimislaenu tavaliselt siiski peale põhjalikumat taustakontrolli, veendumaks, et tegemist on maksejõulise laenuvõtjaga

Märkused