Taotluse esitamiseks on vahel vajalik teenustasu maksmine – see summa on tavaliselt paarikümne euro suuruses

Teadustekst – Vikipeedia

. Juhul, kui on vaja teha muudatusi kliendiandmetes, tuleb valida siniselt menüürealt „Kliendi andmed“. Nimetatud piirang ei kehti juhtudel, kui tegemist on toetusõiguse pärimisega.

PDF LISA 5. PRG taotlemise juhend 2019 -

. Rääkides kulutamisest, siis üks kõige kindlamaid viise, kuidas hakata vähem rahakotti tuulutama, on poes käia konkreetse nimekirjaga, millest ei tohi kunagi kõrvale hiilida.

Toetuste taotlemist kergendab iga toetuseliigi juures leitav lisainfo, mis annab taotlejale teada tema nimel leiduvate loomade või toetusõiguste arvu. Võõrandamise teel saadud toetusõigusi ei ole võimalik teistkordselt üle anda, välja arvatud otsejoones ülenejale ja alanejale sugulasele ning külgjoones sugulasele ja abikaasale, kui on toimunud põllumajandusliku majapidamise üleandmine samale isikule. Palun identifitseeri end MOBIIL-ID abil. e-PRIA juhendite alajaotuses. e-PRIAsse sisenedes avaneb esmalt uus e-PRIA. Täpsema info toetuste ja taotlemise tingimuste kohta leiate alljärgnevalt: Vastuvõtuaeg ja toetuse taotlemine                                               Tagasi algusse https://www.id.ee/ ning Politsei- ja Piirivalveamet www.politsei.ee. e-PRIA on kasutatav ööpäevaringselt. Muudatused jõustuvad kohe, kuid uued andmed jõuavad vanasse e-PRIAsse paari minuti jooksul.

ID-kaardi taotlemine täiskasvanule - Politsei- ja.

. Nimetatud tõugudesse kuuluvaks loetakse asjaomaste tõutunnustega loomad. Loomatoetuste taotlemiseks saab uuest portaalist liikuda otse vanasse e-PRIAsse valides siniselt menüürealt „Vana e-PRIA“.

Laen | Väikelaen | Väike laen | Tarbimislaen | Tagatiseta.

.. Info toetusõiguste ühikute kohta asub PRIA kodulehel loomakasvatuse valdkonnas „Oluline“ ja on leitav lingil „Toetusõigused“. Taotluse esitamiseks on vahel vajalik teenustasu maksmine – see summa on tavaliselt paarikümne euro suuruses. a saab loomakasvatuse toetuste taotlust esitada ainult elektroonilise iseteeninduskeskkonna vahendusel. See piirang on kehtestatud selleks, et soodustada eeskätt põlvkondade vahetust ja toetusõiguste jäämist põllumajandusega tegelevatele isikutele. Pangalingi kaudu omakorda saab e-PRIAs end tuvastada kasutades Smart ID’d või PIN-kalkulaatorit

Märkused