Tänapäeval on saadaval isegi mobiilsed krediidilimiidid, mille taotlemine on lihtne ja kasutamine kiire, see aga võib ajendada rohkem raha kulutama

Firmast - Ingle AS

. Teine osa on iga-aastane kalendaarium. Viimase veeru tähelühendid osutavad võimalikele häirivatele ilmastikunähtustele. Esimese osa juhatab sisse tagasivaade eelmisele kalendriaastale. Kolmas, selgituste osa seletab täpsemalt lahti kalendris kasutatavad astronoomilised terminid, erinevuse tähemärkide ja tähtkujude vahel jms. . aastal kaks aiandushuvilistele mõeldud raamatut „Aastaring aias” ja „Aiandusnippe”, mille on koostanud kirjastus Franckh-Kosmos Maria Thuni trükiste põhjal. Kuid ka juba enne seda tõlgiti ja levitati Külvikalendrit huviliste ringis. Kommentaar tabeli all annab vihjeid ilmaprognoosideks. Tabelis on ka praktiline veerg märkmete ja ülestähenduste jaoks. Meie eriala nõuab eriti keskkonnasäästlikke tööprintsiipe.

Külvikalender :: Avaleht

. Tänapäeval on saadaval isegi mobiilsed krediidilimiidid, mille taotlemine on lihtne ja kasutamine kiire, see aga võib ajendada rohkem raha kulutama. Thuni Külvikalendri väljaandmisõigus eesti keeles on Eesti Biodünaamika Ühingul ja kirjastusel PreMark, koostööpartneriteks kalendri levitamisel ja propageerimisel on olnud pikka aega Maaleht, Võru Teataja ja ajakiri Kodu ja Aed. Aja jooksul on kalendri välimus ja kujundus muutunud, kuid sisuline ülesehitus on jäänud põhiliselt samaks. aastal ilmunud Maalehe Raamatu ja kirjastuse PreMark koostöös                                      Matthias K. Külvikalender eesti keeles Maria ja Matthias K. Sellele järgnevad tavaliselt ülevaated, katseandmed, praktilised nõuanded jmt. Uueks eesmärgiks oli rajada kaasaegne Euroopa Liidu nõuetele vastav keemia tooraineid vahendav ettevõte. Samuti kirjeldatakse, kuidas arvestada erinevate kosmiliste seoste ja rütmidega aiatöödel või taimede eest hoolitsemisel, ning millised hoolduspäevad tulevad kasuks mingi taimeosa arengule. Nii on paraku ka laenudega, mis võivad üllatavalt kiirelt kontrolli alt väljuda ja muutuda hoopis stressirohkeks koormaks. Tänapäeval on saadaval isegi mobiilsed krediidilimiidid, mille taotlemine on lihtne ja kasutamine kiire, see aga võib ajendada rohkem raha kulutama. Omaette veerg näitab tähtkuju elementi ja vastavale taimeorganile soodsaid ajavahemikke.

Kriipsjoon märgib kõikideks töödeks sobimatuid perioode kestusega mõnest tunnist mõne päevani. Thuni raamat „Mahemesindus”

Märkused