Täiuslikult harmooniline abielu saab alguse harmoonilistest rahaasjadest

Kõigis tema töödes valitseb ülev rahu ja harmoonia, tasakaal värvi ja vormi vahel. Raffael on kuulus oma madonnamaalide poolest. Arvatakse, et tõuke ja mõjutuse madonnasid maalida sai ta Leonardolt siis kui ta kolis Firenzesse. Madonna-jumalaema maalid, olid hümniks inimlikule emaarmastusele ja naiselikule õrnale ilule. kutsuti Raffael paavst kutsel Rooma ja ta kaunistas Vatikani palee nelja ruumi, teemadeks teoloogia, filosoofia, luule ja õigus. Täiuslikult harmooniline abielu saab alguse harmoonilistest rahaasjadest. Kuulsaim neist on „Ateena kool“, kus renessansshoones viibivad paljud antiikaja teadlased ja keskel kohal on filosoofid Platon ja Aristoteles. Palju oskusi omandas ta ka teiste kunstitöid jäljendades. Kunstnikku tegelikus elus ümbritsenud inimeste põhjal lõi Raffae üldistatud ideaalkujud. Laenu saamine ilma sissetulekuta, laenutaotlused. Ta haaras kõike lennult ja arenes kogu aeg. „Sixtuse madonna“ on tema üks viimaseid võimsaid kunstitöid.

LEGRABOX | Blum

. E-posti aadress Mäleta mind Sisesta e-posti aadress oli üks kuulsamatest  kõrgrenessanssi maalikunstnikest, kelle elu erinevalt Leonardo da Vincist ja Michelangelost jäi väga lühikeseks. läks ta Perugiasse, Umbrias ja sai seal kuulsa Itaalia maalikunstnik Perugino juures õpilaseks ja assistendiks. Enamus meist tunnevad oma sisimas , millal on nende jaoks õige aeg osta oma kodu või millal tasuks jätkata üürimist. Ometi jõudsid idealiseerimine ja üldistamine tema töödes just sellele tasemele, et veel ei kadunud side reaalse maailmaga ja veenvate inimtunnetega. Täiuslikult harmooniline abielu saab alguse harmoonilistest rahaasjadest.

Harmoonia ja tasakaal: tervenda oma hinge positiivsete mõtetega.

. Omamoodi täiuslik on ka Raffaeli maalide ülesehitus- kõikide üksikfiguuride osa ja paigutus on kooskõlas pildi põhiiseloomuga.

Tema teoste tavaline kompositsioon on sümmeetriline ja sageli kolmnurkne

Märkused