Tähtis on, et väljastamisest ei oleks möödunud liiga kaua aega (antud juhul 3 kuud)

Valijate hääli on kindlustatud poliitikute ja lojaalsete ettevõtete koostöös täiustunud teenused ja infrastruktuuriprojektid. Paljud ootavad uusi repressioone – nii opositsiooni vastu kui ka AKP oma ridades. Kampaanias eristusid CHP kandidaadid konstruktiivsete sõnumite ja tasakaaluka väljendusviisi poolest, millele moodustasid soodsa fooni Türgi varjamatud majandusraskused ning kiire hinnatõus, kasvav inflatsioon ja eriti noorte kasvav tööpuudus. aastast, tuleb teda jätkuvalt pidada üheks autoriteetseimaks Türgi poliitikuks, omamoodi ’iks. AKP kontroll suurlinnade üle on neile möödapääsmatult oluline ning ilmselgelt polnud nad kaotust oodanud. Asjaolu, et ta andis CHP-IYI koalitsioonile oma delikaatse heakskiidu hoolimata kummagi partei türgi natsionalismist, ega pannud Lääne-Türgis välja HDP kandidaate, tähendas nende tulemusele olulist tuge. Mida ebaõiglasemana mõjuvad valijale AKP järgnevad sammud, seda ootamatumalt mõjutab see riigi poliitilist ja majanduslikku tulevikku ning AKP juhtkond teab seda. Türgi demokraatia lonkab mõlemat jalga, kuid kõnnib siiski. Nutikas ventilatsiooniseade aitab luua energiasäästliku kodu. Juba on nad tulemused vaidlustatud kõige mitmekesisematel ettekäänetel ning siin on jäme ots kahtlemata AKP käes.

ELFi Loodustalgud

. Igatahes ei saa salata – valija toetus AKP-le strateegilistes piirkondades nõrgenes. Ühtlasi levivad kuulujutud kõikvõimalikest võtetest, millega AKP kavatseb rünnata ja raskendada CHP tööd metropolides, juhul kui kehtetuks tunnistamine ei õnnestu- seda kasvõi kõikvõimalikke dokumente hävitades.

Veebimajutus, virtuaalserver, domeenid, veebilehed.

. Tähtis on, et väljastamisest ei oleks möödunud liiga kaua aega (antud juhul 3 kuud. Üllatasid ka kurdid, kelle poliitikas osalemist on viimaste aastate äge terrorismivastane võitlus kammitsema pidanud

Märkused