Tagatiseta väikelaenud on saadaval valdavalt summas kuni kümme tuhat eurot ja kogu riski kannab nende puhul krediidiettevõte

Seejuures võite laenu lõpptähtpäeva maksepuhkuse võrra edasi lükata. Kui Teie lepingu tagatiseks on vormistatud käendus, siis teavitame võlgnevuse tekkimisest ka käendajat. Tarbijavaidluste komisjonile saate kaebuse esitada ka vaidluste lahendamise veebikeskkonnas aadressil. Kui olete võtnud laenu koos kaaslaenajaga, siis on meil õigus võtta laenumakseid ka tema arvelduskontolt. Laenusaaja maksevõime vähenemise risk Mõelge läbi, kuidas tulete toime laenu tagasimaksmisega juhul, kui üldine majanduskeskkond halveneb, Teie töötasu või muu tulu väheneb või Teie muud kulud kasvavad. AB “Lietuvos draudimas” on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Selleks võib olla näiteks maksepäeva muutmine või maksepuhkus. Laenulepingu tingimuste muutmine Lepingu tingimuste, sh intressimäära muutmine toimub mõlema poole kokkuleppel ja see muutus fikseeritakse üldjuhul lepingu lisaga. PZU* kodukindlustusega on hoone või korter kindlustatud koguriskikindlustuse põhimõttel ootamatult, äkiliselt ja ettenägematult tekkinud kahju vastu. Meil on õigus leping erakorraliselt lõpetada näiteks juhul, kui olete maksega viivituses kolmel järjestikusel korral. Iga kuu tasute arvelduslaenu kasutatud limiidilt intressimakset ja kogu limiidilt arvestatud limiiditasu. Remondilaenu lepingu juurde võite vabatahtlikult sõlmida SEB laenukaitse kindlustuse, PZU* kaskokindlustuse ja/või liikluskindlustuse.

Laenulepingu eritingimused Kui leping sisaldab kohustavaid eritingimusi, siis tuleb Teil neid eriti täpselt järgida. Koos leiame olukorrale sobivaima lahenduse. Üle 7000-euroste laenude puhul võidakse nõuda laenule eraisikiust käendajat. Kui rikute mitterahalist kohustust, siis on meil õigus määrata leppetrahv lepingus märgitud määras. Lisaks laenu- ja intressimaksetele peate tasuma arvelduskonto kuutasu. Vaidluse lahendamiseks võite pöörduda veel Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutsevasse tarbijavaidluste komisjoni või kohtusse.

SOODNE TAGATISETA LAEN: Väikelaenud. -

. Intressimäär on märgitud laenulepingus. AS SEB Elu- ja Pensionikindlustus tegutseb AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Kaebuste lahendamise üldise korraga saate tutvuda veebilehel. Tutvuge teabelehel esitatud infoga hoolikalt. *PZU on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kaubamärk Eestis. Soovime Teid selle otsuse teadlikul ettevalmistamisel aidata. Kaebused ja vaidlused Kui Teil on meie tegevuse kohta pretensioone, siis esmalt proovige erimeelsust lahendada meiega läbi rääkides. Kui Teil tekib , saadame Teile esmalt meeldetuletuse. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee. Kui makseraskused hakkavad tekkima, siis võtke meiega viivitamatult ühendust. Küsimuste korral võtke meiega ühendust SEB Panga üldkontaktidel. Teie algatatud muutmine on üldiselt tasuline. Väikelaenu maksame või arvelduslaenu limiidi avame Teie SEB Panga arvelduskontole. Kõik võla sissenõudmisega kaasnevad kulud jäävad Teie kanda. Laenusaaja meelespea ning selgitused väike- ja arvelduslaenu taotlejale Laenu võtmine on oluline otsus, millega kaasnevad riskid. Kui arvelduslaenulimiidi kasutusaeg pikeneb automaatselt, siis tasute lepingus märgitud tasu. Teil on õigus küsida infot meie laenutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne laenulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Arvelduslaenulimiidi ennetähtaegsel sulgemisel leppetasu puudub. Töötuse või ajutise töövõimetuse ajal hüvitab kindlustusselts kindlustustingimuste kohaselt Teie laenumaksed. Väikelaenu puhul tuleb intressi tasuda tagastamata laenujäägilt, arvelduslaenu puhul kasutatud laenulimiidilt. Laenu vääring Väljastame laenu Teie Eestis asuva elukoha vääringus ehk eurodes ja seda muuta ei saa. Väikelaenu tasute maksegraafiku alusel iga kuu ühesuuruste ehk annuiteetmaksetena, mis koosnevad laenu põhiosa maksest ja intressist. Hiljem saate vahepeal tasutud osa uuesti kasutusele võtta. Tagatiseta väikelaenud on saadaval valdavalt summas kuni kümme tuhat eurot ja kogu riski kannab nende puhul krediidiettevõte. Tutvuge ka laenude hinnakirjaga, mille leiate meie veebilehelt www.seb.ee/hinnakiri ja panga üldtingimustega. Intress Intress on tasu, mida maksate laenu kasutamise eest. Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabeleht Enne laenulepingu sõlmimist anname Teile tutvumiseks personaalse Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehe, millele märgime kokkuvõtliku info lepingu olulisemate tingimuste kohta. Mitme laenusaaja solidaarne vastutus Kui laenusaajaid on mitu, siis vastutavad nad lepingu täitmisel solidaarselt: iga laenusaaja vastutab laenu tagasimaksmise ja muude lepinguga võetud kohustuste täitmise eest täies ulatuses.

Creditstar laenukonto - on kiirlaen Creditstarist mõistlik?

. Laenulepinguga seotud kulud Lepingu allkirjastamisel maksate lepingutasu lepingus märgitud summas ja tingimustel. Arvestama peab kodukindlustuse tingimustes toodud välistustega. Arvelduslaenu puhul maksate tagasi limiidi kasutatud osa, kui Teie arvelduskontole laekub raha. Väike- ja arvelduslaenu puhul on intressimäär kogu laenuperioodiks fikseeritud. Lepingu ülesütlemine ja selle tagajärjed Lepingu ülesütlemise alused on toodud lepingutingimustes. Kui Te laenujääki, intressi ja muid võlgnetavaid makseid ei tasu, siis alustame võla sissenõudmist, mis võib tähendada ka täite- või kohtumenetlust.. Laenu tagasimaksmine Laenulepingu alusel tasutavaid makseid võtame Teie arvelduskontolt. Juhul kui võlg jääb ikkagi tasumata, edastame Teile tasulise võlanõudekirja. Laenu väljamaksmise tähtaeg ja tingimused Laenu saate kasutama hakata pärast seda, kui leping on allkirjastatud ja kui olete lepingulised eeltingimused täitnud. Laenulepingu rikkumise tagajärjed ja kulud Kui Te ei tasu lepinguga ettenähtud makseid õigel ajal, siis võime Teilt nõuda viivist lepingus esitatud määras. Kindlasti pöörduge kohe meie poole näiteks juhul, kui Teie töösuhe ootamatult katkeb või kui Teie suhtes on algatatud täitemenetlus või pangakonto on arestitud

Märkused