Sulle on kõik võimalused avatud, kui sa üksnes tahad neist haarata

Palun lisa oma rahakoti äpile pin kood. Saad seda teha ka asukoha põhiselt- teavituste võimalust me ei kuritarvita, küll aga anname Sulle teada kui on mõni eriti äge pakkumine või soodukas, mis Sulle huvi võiks pakkuda. Sulle on kõik võimalused avatud, kui sa üksnes tahad neist haarata. Paytailor on Sulle turvaline - me ei töötle ega hoia Sinu kaardi andmeid. Sulle on kõik võimalused avatud, kui sa üksnes tahad neist haarata. MOTORHOME.ee pakub rendiks laias valikus uusi ja kvaliteetseid matkaautosid. See tähendab, et loeme numbrid kaardilt äppi ise.

UUS-VEERENNI | Merko

. Paytailor peidab endas ka palju kasulikku - sooduspakkumised, allahindlused ja palju muud. Vii end maksega kokku - seda saad teha nii QR koodi, kaupmehe lühikoodi ja nime järgi, aga ka puudutades NFC märgist. Sama teade ilmub ka kaupmehele.

Kõik see loob kokku täiesti uue ostlemise kogemuse. Lisa vaid oma pangakaart või kaardid, mida soovid maksmisel kasutada ning maksa äpiga. Sellega kinnitad oma maksed ja nii saad olla kindel, et keegi teine Sinu äppi maksmiseks ei kasuta.

Videolind võimalused: veebipõhine videoga värbamine ja.

. Paytailor Mobiilne Rahakott ühendab Sinu asukoha, eripakkumised ja mitmed sotsiaalmeedia võimalused. Makse õnnestumisel anname sellest Sulle teada. Kiirlaen 18 tuvastus ID, smskiirlaenud. Seda teeb finantsasutus, kellel on selleks vajalikud litsentsid.

Väljavõtte võimalused - Swedbank

Märkused