Sularaha saab Coopi krediitkaardiga võtta kuni 50% krediidilimiidist

Kuna väikeses mahus on see teenus hästi vastu võetud, töötasime koos Coopiga välja lahenduse, kuidas viia sularahateenus kõigi inimesteni üle Eesti,“ märkis Raagmets. maist pakkuma oma kaupluste kassadest sularaha väljamakse teenust.

Pension · KKK · LHV

.

Jaga Jaga Jaga Laadimine.Laadimine. Nendeks on Harju Tarbijate Ühistu, Tartu Tarbijate Kooperatiiv, Kilingi-Nõmme Majandusühistu, Saaremaa Tarbijate Ühistu, Abja Tarbijate Ühistu, Haapsalu Tarbijate Ühistu, Hiiumaa Tarbijate Ühistu ning Rapla Tarbijate Ühistu. Sularaha väljavõtmise võimaldamine on järgmine loogiline samm meie strateegia elluviimisel," lausus Rink. Sularaha saab Coopi krediitkaardiga võtta kuni 50% krediidilimiidist. Noore paarina võivad lõbustused tegelikult hammustada suure tüki eelarvest, mistõttu on mõistlik mõelda alternatiividele. Kaupluse kassast sularaha väljavõtmine on sarnane tavalise sularahaautomaadi kasutamisega: klient ütleb kassas enne ostude eest tasumist teenindajale sularahana väljavõetava summa ning sisestab makseterminali oma pangakaardi PIN-koodi. Ede Raagmets, Swedbanki klienditeenuste juht ütles, et kuigi pangandus muutub üha enam digitaalseks ja inimesed eelistavad oma raha-asju ajada interneti- ja mobiilipangas, on selge, et vajadus sularaha järele niipea ei kao.

Eesti | ERR

. Nii leidsimegi võimaluse ehitada üle-eestiline sularahavõrgustik üles täiesti uuel moel, kasutades selleks Coopi kauplusi," lisas Vihand. Ülejäänud Coopi kauplused hakkavad sularaha väljamakseid pakkuma hiljemalt suve lõpuks.Palun leidke kaart ja nimekiri sularaha väljastavate Coopi kaupluste asukohtadega www.coop.ee/sula. "Esimese sammuna hakkasime eelmise aasta sügisel pakkuma klientidele võimalust avada kaupluses pangakonto ja vormistada pangakaart. "Seda on näidanud kõnekalt ka meie kaks aastat tagasi käivitatud algatus, kus koostöös kohalike omavalitsuste ning jaekaubandusettevõtetega hakkasime oma klientidele neljakümnes poes üle Eesti pakkuma igapäevast teenustasuta sularaha väljavõttu. Seejärel maksab teenindaja soovitud summa välja kaupluse kassast ja see võetakse maha kliendi pangakontolt. Sularaha väljastavad kauplused on märgistatud spetsiaalsete Coop Sula kleebistega ning nende nimekiri on avaldatud Coop Eesti kodulehel. Lisaks kaubandusele käivitas Coop eelmise aasta sügisel Coop Panga, mille eesmärk on läbi kaupluste võrgustiku pakkuda kõiki elementaarseid pangateenuseid üle Eesti. "Suuremad pangad on viimastel aastatel oma sularahaautomaatide arvu väiksemates asulates pidevalt vähendanud, kuigi teame, et sularaha on eriti just suurlinnadest väljaspool hädavajalik. Täpsemalt on kauplused ära toodud Coop Eesti veebilehel: www.coop.ee/sula Coop Eesti juhatuse esimees Jaanus Vihand märkis, et sularaha väljamakse teenus loodi lähtuvalt Coopi missioonist: hoida elu igas Eestimaa nurgas. Raha laen eraisikult, laen независимый от местоположения.

Märkused