Suhtle inimestega ja ole aktiivne

Hindan ausust ja viisakust.

VIISAKA, SALEDA NEIUGA, KES IGATSEB ESIMEST ARMASTUST JA SUHET.

- lähedastele

. Kui saaksin oma asjad makstud, saaksin hakata elama õnnelikumat elu. Olen väga avatud ja meeldiv kaaslane. Soovin kõigepealt väljaspool voodit tutvuda.Nähtamatute inimestega ei suhtle! Seega, pilt tagab vastuse. Palgapäevast palgapäevani elades võib isegi paarisaja euro suurune lisaväljaminek olla võimatu. Ühel kaasadest võivad olla võlgnevused, teisel võib-olla mitte.

- parim koht tõsise suhte leidmiseks

. Seega, kui esimese asjana mainid "sekskohtumist" või kirjutad, et " olen just autoga Mustamäel, äkki kohtuks kohe väää" siis tead, mille eest blocki said.Tähtis on vaimne klapp ja vastastikkune sümpaatia. Ja ma loodan, et just SINA saad mind sellel teekonnal aidata! Kui oled huvitatud võta minuga ühendust: [email protected] ja vastan sulle õigepea. Otsin meest, kes saaks mind igakuiselt materjaalselt toetada.

Vikipeedia:Üldine arutelu – Vikipeedia

. Teile vist ei meeldi minu pildid. ka Teie ei meeldi siis minule 🙁Isikuid, kes kavatsevad lubada endale minuga suheldes jämedaid kirjavigu, käsitletakse madala intelligentsiga subjektidena. Esialgu vastab ainult sms- dele.. Ise olen viisakas ja sõbralik noormees.Tutvun ilusa ja seksika ja saleda ja pinda omava ja vaba ja vallalise naisega püsisuhteks, kooseluks. Suhtle inimestega ja ole aktiivne

Märkused