Šokolaaditahvel, uus tehnikavidin, nipsasjake kodu jaoks või midagi hoopis muud – kaubanduskeskuse võluvas atmosfääris on peaaegu võimatu käia ringi nii, et käsi ei ulataks pangakaardi järgi

Tõeliselt suurest šokolaadist jätkub ka suurimale maiasmokale ning jagamiseks pere või sõpradega.Suussulava piimašokolaadi mõnusalt kreemisele täidisele annavad suurepärase maitse röstitud metspähklid. Põhjamaiselt karge kujundusega pakendis maius teeb suu pidupäeval magusaks. Nauditav maius kõigile piimašokolaadi austajatele, kellele meeldivad põnevate lisanditega rikastatud tahvlid. Maiasmokkade rõõmuks on sinna lisatud ka paras kogus krõbisevaid vahvlitükikesi. Laenude orki sattumisel on mitmeid põhjuseid, kuid üks asjaolu, mistõttu võib olukord olla keeruline, on vastutustundetu laenamine.

Šokolaadid | Kalev

. Šokolaaditahvel, uus tehnikavidin, nipsasjake kodu jaoks või midagi hoopis muud – kaubanduskeskuse võluvas atmosfääris on peaaegu võimatu käia ringi nii, et käsi ei ulataks pangakaardi järgi. Šokolaaditahvel, uus tehnikavidin, nipsasjake kodu jaoks või midagi hoopis muud – kaubanduskeskuse võluvas atmosfääris on peaaegu võimatu käia ringi nii, et käsi ei ulataks pangakaardi järgi. Suussulava piimašokolaadi sees on peidus pehmelt voogav karamellitäidis, millele annab huvitava nüansi kergelt soolakas maitse.Piimašokolaad ja soolakad pähklid on paljude lemmikud. Nurr ei ole aga mingi harilik piimašokolaad: paras annus kakaosust ja küllaldaselt piima teevad sellest omanäolise ja iseloomuga maiuse, mis ei ole liialt magus ega lääge. Selles suurepärases tootes on need mõlemad koos. Mõnus maitsekooslus võlub eelkõige neid, kes peavad lugu tumedast šokolaadist ja seda täiendavast armastatud mustasõstramaitsest.Uues maitses kohtuvad suurepärane tume šokolaad, mahe jogurt ja paljude lemmik maasikas. Ehe piimašokolaad on valmistatud puhtast kakaovõist ning sellele on lisatud mõnusaid krõbisevaid vahvlitükikesi.Armastatud Nurri piimašokolaad on paljude ammune lemmik – ükski teine Kalevi šokolaad ei saa uhkustada ligi sajandipikkuse ajalooga. Kaunis pakend peidab endas parima kvaliteedi ning maheda maitsega piimašokolaadi, mis on paljude magusasõprade lemmik.Eelkõige täiskasvanutele mõeldud magus piimašokolaad on õrnalt mõrkja alatooniga. Eesti rahvuseepose Kalevipoeg müütiline nimitegelane on tuntud oma vägitegude poolest.

Shokobox, Ravi tn 2, Tallinn (2019) -

. Just seetõttu on seda šokolaadi ka lihtne hammustada.Legendaarne piimašokolaad, mille maitset täiustavad hõrgud mandlitükid. Ehe piimašokolaad on valmistatud puhtast kakaovõist ning sellele on lisatud mõnusaid krõbisevaid vahvlitükikesi.Mesikäpa šokolaad on üks Kalevi vanimatest maiustustest, mida toodetakse juba möödunud sajandi keskpaigast. Sõnumiga šokolaaditahvel sobib hästi kinkimiseks, kuid sama hästi võib premeerida sellega ka iseennast, sest kvaliteetset piimašokolaadi ei ole kunagi liiga palju.Uues maitses kohtuvad suurepärane tume šokolaad, mahe jogurt ja paljude lemmik must sõstar. Šokolaadile nime andnud tuntud Itaalia magustoidule lähendab seda maiust küpsisetükkide suur sisaldus. Suussulava piimašokolaadi sees on peidus soolaka maapähkli tükid.

Märkused