Sms-laenu taotlemiseks peab laenutaotleja vastama teatud tingimustele

Ära võta sms laenu, kui sa ei ole kindel, et suudad laenu nii kiiresti tagasi maksta. aastal laenu saamiseks tuleb läbida isikutuvastus – protsess, mis ei kuulunud vanade SMS-laenude juurde. SMS-laenud võivad küll pealtnäha olla väga sarnased, kuid isegi paari protsendi suurune intressierinevus tähendab üsna suurt erinevust sinu rahakotile.

Pärast tagasta laenatud summa ennetähtaegselt või lükka vajadusel maksepäeva edasi. Pole saladus, et SMS-laenud on võrdlemisi kallid, eriti, kui sa pead laenu pikendama või seda taotlema pikema aja peale. See tähendab, et sa pead oma isikut tuvastama laenupakkuja kontoris või laenufirmaga koostööd tegevas Eesti Posti postkontoris.

SMS-laen -

. Toona see nii ei olnud ning raha laenati praktiliselt igaühele.SMS-laenu suurim oht ongi pime laenamine äkilise rahahäda korral. aastal ei ole enam võimalik saada laenu AINULT telefoni teel, vaid läbida tuleb ka mitu muud etappi enne, kui laenuraha kohale jõuab.SMS-laen on teinud kardinaalse pöörde. Mõningad laenufirmad pakuvad ka identifitseerimist ja lepingu allkirjastamist ID-kaardiga või mobiilse ID-ga. Kui sa ei taha pidevalt otsida uut laenuvõimalust või täita uusi laenutaotluseid, on SMS-laen kindlasti hea valik.Samas tuleb aga ettevaatlik olla laenukulukusega. Varasemalt tuli laenu saamiseks otseses mõttes saata lihtsalt lühike sõnum.Karmimate reeglite tõttu otsustasidki paljud laenuandjad muuta oma teenuseid ning eemaldasid SMS-laenu kui sellise. See ei ole sõnakõlks – mõtle otsus tõsiselt läbi ja räägi kasvõi võlanõustajaga, et veenduda oma laenuotsuse mõistlikkuses.Võrdle laene. Seejärel on võimalik lihtsalt kasutada sms-i funktsiooni, et kiiremini oma laenulimiiti taotleda. Pea meeles laenata vastutustundlikult – tegemist on siiski olulise finantskohustusega. Aastate eest levinud nö “piiks-piiks ja raha tuleb” süsteemi enam ei eksisteeri.Selleks, et saaksid võtta SMS-i teel laenu, peab sul juba olemas olema avatud laenukonto ehk krediidikonto. Kõrge laenuintress tuleneb lühikesest laenuperioodist ja faktist, et laenul ei ole mingit tagatist. Ole aga valmis külastama postkontorit või laenukontorit.Kuna sms laen käib nüüd käsikäes krediidikontoga, on ka väga oluline see, milline on su sissetulek. Unusta ära need kultuslikud lood sellest, kuidas kellegi telefon varastati ära ja saadeti võõra isikukoodi alt laenutaotluseid.Selliseid asju enam teha ei saa – SMS-laenu taotlemine tänapäeval on täiesti turvaline. Kõik oleneb suuresti ka sinu maksevõimekusest.

SMS LAENU PAKKUVATE EESTI -

. Sõltuvalt su sissetuleku suurusest väljastatakse ka laenusumma. Sms-laenu taotlemiseks peab laenutaotleja vastama teatud tingimustele

Märkused