Sinu kõrval on keegi teine, kelle elu sõltub otseses mõttes sinu tegudest ja sinu suhtumisest rahasse

Ise käin tööl ja oman ka autod. Loomulikult jääks suhtlus/kohtumine/õpetamine ainult meie vahele, diskreetsuse vajadusest saan aru, minu poolest ei pea oma õiget nimegi ütlema, see pole ju oluline.. Selline tunne on et veedaks päris pikka aega seal ilusas keskkonnas ja mängiks oma keelega, kuni sa oled oma naudingu saanud. Olen kompleksivaba ja sobivad kõik variandid. Need mu selle suve ette ostetud kontsertelamused ja võiks ju neist mõnda sinuga koos külastada! Alkoholi tarbin mõõdukalt ja suitsetamist ei salli - ole palun sinagi selline. Sellist tüüpi kohtumist varem pole teinud, nii et saab põnev olema. Ka lastega on läbisaamine hea ja oskus nendega tegeleda.Loodan ,et leian enda kõrvale kord selle inimese , keda saan hoida ja kellest hoolida , kellegi keda ma saaksin teha õnnelikuks.Kui tunned, et vajad armastavat meest siis julgelt saada SMS mulle. Kui sul on mingid fantaasiad, siis minuga sa võid neid realiseerida. Erilisi nōudmisi ma ei sea, pead olema puhas ja terve. Võta seda kui valikut ideid, mille hulgast võid leida just endale sobiva lahenduse. See pani mõtlema, et miks mitte, äkki on kuskil üks neiu, kes parasjagu mõtleb, et tal oleks vaja õpetajat. Otsin salasuhet endast vanema naisterahvaga. Keskealine sportlik mees otsib saledamat naist,kes külla kutsuks. See on elu paratamatu fakt, et diivanid saavad mustaks. Olen Soome mees ja mul on ilus korter Tallinnas. Kas SMS laenu saab peatada ajateenistuse ajaks, take a loan Estonia. Sekslelud ja riided annavad elule rohkem.

EBITA -

. Tahaks natuke vürtsi saada oma rutiinilise elule , aga kohtumiseks soobivad päevaajad. Suhtleme, saame kokku ja siis vaatame mis edasi saab. Soov leida pikaajaline salasuhe. Teinekord võib erinevus ulatuda lausa sadadesse eurodesse!. Võite soetada uue sõiduki ilma sissemakseta. profesionaale ei otsi aga kui vaja saan ikka natuke ka toetada. Palun pilt emailile ja vastan samaga. Ei ole ma mingi kiimakott, kes otsib naiivset neiut, et käsi püksi toppida. Õpingud kulgeksid ainult vastavalt neiu soovile, et mida ta õppida tahab. Kui sul on laps siis see pole takistuseks ja neiu sisemine ilu on tähtsam kui välimine ilu. Kui tekkis huvi mõnel neiul palun pildiga kiri teele. Põhikoolis käijaid vastu ei võta, küll teie aeg veel tuleb. Kui meeldib mida näed ja loed saada Kiri koos meeldiva manusega Ei pakku sponsorlust aga selle eest midagi palju nauditavamat. Ise olen korpulentsema kehaehitusega, pahedest on suitsetamine,alkoholi tarbin väga arva. Ootaksin sinust samuti mõningast sportlikkust ja haritust, huvi uute asjade üle jne.   Diivan, mis sobib… Inimene veedab voodis kolmandik oma päevast, mistõttu on oluline valida kõige mugavam ja sobilikum magamisase. Ise olen haritud, sportlik, humoorikas, räägin keeli. vana , viisaka välimusega, suhtes mees. Kui kirjutad saad pildid minu poolt. is required to view this site. Alates keskkoolivanusest siis. Loomulikult olen seda ka ise. Sinu kõrval on keegi teine, kelle elu sõltub otseses mõttes sinu tegudest ja sinu suhtumisest rahasse. Võin olla torumees, koduõpetaja, aednik või muu osav tegelinski.

Olen vaba ja otsin vallatusi ja ka kinglat suhet sobivuse. Kirjutage meilile kui huvi. Olen normaalne mees ja sooviks saada lihtsalt seksi. Tee oma kehale ja hingele kingitus. Sobiks nii Tallinn vōi Keila. Kes huvi tunneb siis kirjutage, saab meili teel suhelda ning täpsemalt asjadest rääkida. Endast veel rääkides, olen täiskohaga massöör, ei suitseta, puhas ja korralik, spordipoiss, aus ja avameelne. Pakun sulle head lõõgastust. Seega, kui keegi süütu või vähese seksikogemusega neiu tunneb, et ta vajaks ühte õpetajat, andke teada. Saan rahuldada naise materjaalsed soovid ja vajadused hästi. Romantikat, maitseks sind ja su mahlasid. Diivan on elutoa süda ja seal toimub palju. Karta pole mind seega vaja, õpilane on ülemus ja ütleb, mida ma õpetama peaks, minu eesmärk ei ole seksida, ainult õpetada. Kui oled natukegi ka huvitatud, ole hea anna teada.

KÄTS & DOGS -

. Ja kui sa valmis siis siseneks sinu raseeritud võluväravate vahele. Ideaalsus oleks , et iga kohtumine oleks erinev. Nautige veinist filme ja hoidke kaenlaalust. Neiu võiks olla juttukas,hooliv, aus,lihtne,rõõmsameelne,endast lugupidav ja pereväärtusi hindav nagu minagi.Väärtustan perekonda, pereväärtusi ja kodurahu. Kohtuda võiks Tallinnas või Tartus. Tiheda kasutusega kaasneb ka suur määrdumise risk. Ei otsi ega paku sponsorlust. Tere siis!! Rahulik ja meeldib noormees otsib neidu naist kellega aega veeta. Kui lubad mulle mōne minuti, vōin garanteerida järjekordse ringi ja nii korduvalt. Tahaks pakkuda mazzazi ja keelega naudingut. Nimelt saan kōigiga ikka ise ka hakkama aga jube keeleka tegemise isu tuleb peale. Minu suurimaks sooviks oleks tutvuda naisega,kellega koos oma eluteed jätkata ja kooselu luua. Ise olen sale ja sõbralik mees. Tutvuks Saaremaal naisterahvaga kes jagab sama mõtet ja on huvitatud koos midagi ette vötta,esimese hooga pean silmas looduskaunite kohtade külastust ja peatselt algavaid suveüritusi.Ja eks hiljem vaatame mis elu ja tunded toovad.

5 tiibetlast | Hagal Õpetus

. Kohtuks räägiks ja vaataks mis edasi saab. Iseloomuld olen aus,sõbralik,hooliv, heasüdamlik, tagasihoidlikum ja vaiksema iseloomuga noormees

Märkused