Sinu abikaasa keeldub tööle minemast

Abikaasad peaksid olema mitte ainult armastavad, vaid eelkõige parimad sõbrad. Ta ei tahtnud mõista, et tema endisel abikaasal oli suurepärane perekond, armastatud naine, lapsed, harmoonilised suhted ja otsustas, et ta võiks mängida abikaasa vastutustunne ja süü ning tema noorukaaslase kahju. Fakt on see, et lastel on palju loogilisi ja konkreetseid maailmavaateid kogu maailmas. Kindlasti võib teatavas etapis ägenemise ajal aidata, kuid ainult ajutiselt.Poeg peaks kannatlikult üles ehitama ühtlase suhte, seadma oma piirid. Ometi tundis Olga aegsasti ohtu ja hakkas ehitama piire - mingi seina enda perekonna ümber, mille ema ja tema endine naine ei võimaldanud.Psühholoogi nõuanne: selles lülis oli noor naine täiesti õige. Me abiellusime üsna kiiresti ja aastaga oli meil kaksikud. Kuid pärast oma tütre sünnist sai naine äkitselt aru, et endine abikaasa oli sõna otseses mõttes "tramplisse" oma perekonna ruumis, pannes pahameele ja määranud tema reeglid. Kuid te ei saa näidata oma ärritust, nõrkust, viha või kadedust. Ta on oma esimese abielust viieaastane tütar, kellega tal on suurepärane suhe. Kohtume temaga nii tihti, kui arvate, et see sobib, aga ärge võtke teda meile iga kord. Jah, ja ma üritan seda näha nii vähe kui võimalik, nii et ta tundis mind ebameeldivaks. Alguses olin oma abikaasa kahjuks, ma nägin, kuidas muretses tema poja pärast: ta ise kasvas üles ilma isata. Mu abikaasa unistab, et ta teeb sõpru, vaid sõna otseses mõttes. Suhtlus iseendast ega suhete selgitamine ei aita - kadedus kasvab, see levib ja hetk tuleb siis, kui see muutub maniakaks psühhoosiks. Mõnikord on need kaks päeva ainus nädalavahetus ja ta ei jaga seda koos minu ja meie kolmeaastase lapsega. " OlgaSel juhul idealiseerib endine abikaasa olukorda, uskudes, et tema abikaasa saab tagasi pöörduda. Kas naine ei ole piisavalt soo meest, või ta ise teeb inimesele midagi, ja ta laieneb esimesest abielust liiga kaugele lastele. Ta suutis oma maja muuta tõeliseks "linnusaks", kus ta ei suutnud pääseda oma endisele abikaasale või halvasti pärandas sugulastele."Ma lähen sinuga mees, kellel on viieaastane poeg. Kuid mida rohkem naine ütleb enda kohta, seda rohkem usaldust ta saab ja järk-järgult mees avaneb.Minu maja on minu kindlus"Kui me kohtusime Paulusega, oli ta juba lahutatud, naine jäi teise mehe juurde. Paul, hoolimata solvangust, jätkas temaga suhelda ja hoolitses tema poja eest. Kredit 24, omaniku laen osaühingule. Kuid ma kardan väga, et kutsun lapse pahandust, et ta näeb mulle ainult tädi, kellele tema isa lahkus. LiudmilaHirm abikaasa lastega tutvumiseks on sageli isegi suurem kui hirm, et saab tulevase ema-alaga tutvuda. Mu abikaasa tutvustas mind tüdruku algusest peale ja meid peaaegu sai sõpradeks. Natalia nägi, et tema abikaasa sugulased tegelevad peamiselt selle pere abistamisega, ja eriti tema laps ei huvita kedagi, paraku.Psühholoogi nõuanded: see lugu on paljudes aspektides sarnane esimesega.

- lähedastele

. Boonusena võib soovi korral auto väikelaenu ilma lisakuludeta ennetähtaegselt tagastada (teised järelmaksu pakkujad nõuavad selle eest päris kopsakat tasu). Kui ema tunneb, et laps valulikult suhtub uue isa perekonnaga suhtlemist, on parem kohtumiste minimeerimine.Sellise "globaalse egoismi" ajastu hea pere loomine on raske isegi nende inimeste jaoks, kes abielluvad. Otsi abi professionaalilt. Mõnikord on sellel alusel teistel naistel armukadedus abikaasa lastele, mida naised ei saa ühelgi viisil ületada. Sinu abikaasa keeldub tööle minemast. Kui seda probleemi ei lahendata algusest peale, siis olukord halveneb ja suhete stereotüüp muutub peaaegu võimatuks.Et mitte kõigile "äärmuslikuks" saada, peab noor naine kindlalt oma abikaasale öelda: "Kallis, teie laps on ainult teie laps. Seetõttu peab teine ​​naine olema tugev ja kannatlik: paljud peavad seda heaks kiitma. Lapsed peaksid tundma oma isa toetust, kuid mõista, et tal on veel üks pere, hoolivad probleemid. Kuid mõnikord on see peaaegu võimatu. Selle põhjal olen juba välja töötanud keerulise, kuid me pole isegi tuttavad ". Tema kauaoodatud sündmuse väärtus on kaotatud ja tunded on levitatud. Sellises olukorras on laps, isegi kui ta ei tunne oma isa uut peret, negatiivselt häälestatud. Kuid sel juhul mõjutavad ka veel väikseima inimese, noorema tütre huve. Olukorda raskendas asjaolu, et tema ema on võtnud Pauluse esimese naise poole. Naine tunneb end kinni, sest pulmad, mesinädalad, lapse ootused ja sünnitus esimest korda esinevad tema elus ja mehe puhul on see lihtsalt kogemuse kordamine. Lisaks on tal seitsmeaastane poeg oma esimese abielust, Semyon, keda otsustasime sellel suvel koos temaga puhkusel võtta. Usutakse, et armukadedus sõltub isekastest, nartsissistlikest inimestest, kuid see ei ole alati nii. Pärast abielu ei muutunud olukord ja Natalia ilmselt ei üritanud asju rutiini uuesti mängida. Paljud naised ei soovi enesega ise jõudu süüdistada ja eelistavad mitte suhelda mehe lapsega.

Perekonnaseadus – Riigi Teataja

. Jah, ja endine naine, poisi ema, ilmselt juba ütles Olegile, kes selline "see tädi" ja kuidas seda kutsutakse. On vaja kindlaks määrata vahemaa enda ja lapse vahel, mis ei luba beebil olla ebaviisakas või solvav. " On vaja juhtida selge joone oma uue ja tema vanema perekonna vahel, mitte keelata tema abikaasal lapsel suhelda, kuid ema ema asendamata.Ja Tuhkatriinu - vastupidi"Mu abikaasa armastab oma seitsmeaastast tüki oma esimesest abielust. Muidugi ei keelanud mu abikaasa suhelda oma pojaga, aga ma tegin nii, et Pavel ei oleks oma endise naise majas, oleks temaga minimaalne ja ta ei tunne end lapse ees süüdi. Selleks peate õppima kuulama ja kuulma oma abikaasat ja jagama oma hirmudest, soovidest, kahtlustest, nõu oma abikaasaga, hindama tema arvamust. Paveli esimese naise elu ei toimunud, ta lõi oma mehega lahku ja ilmselt otsustas Päeli perekonnale tagasi pöörduda, kuigi meil on oma mehega suurepärased suhted, ta armastab meie lapsi väga..

Iga kord, kui otsin vabandust, et ainult tema abikaasa ei näe tema tütart. Sellist ebaõiglust ei tohiks enam mõjutada. Näiteks kui laps peab oma isa kuritarvitajaks ja reeturiks. Proovin teda armastada, hoolitseda tema eest, kuid ma ei ole täiuslik ja ma ei pea talle ennast ära andma. Kuid nagu näitab praktika, on väga ebatavaline sugulussõbraliku rajamise pärast abielulahutuse tegemist, inimestel on raske vabaneda vanast kaebusest ja kadedusest. Kuid võite endiselt ennustada lapse käitumist. Järk-järgult muutus olukord, mu mees hakkas koos meiega kulutama palju aega, tema endine abikaasa ja ema-jumal rahunes. Ületage lapse negatiivset suhtumist, kohtlege teda nagu emakeelt, andesta talle ja siiralt armastan - tõsine vaimne töö, millele kõik kõik ei ole võimelised. Sinu abikaasa keeldub tööle minemast. Ja kui naine liitus oma saatusega koos lahutatud mehega, kellel on lapsed, peab ta neist meeles pidama ja panema endise abikaasa kohale. See annab abikaasale, tema endisele abikaasale, lastele esimese abielu, ema-jt vms, võimaluse kasutada oma häid motiive. " GalinaTihtipeale tüdrukud, kes ei olnud abielus ja abielluvad lastega mees, on omamoodi "teise naise" kompleks. " SvetlanaKui abielulahutuse pärast on abikaasa ja abikaasa headel tingimustel, püüavad nad mõnikord suhelda peredega: külastada, ühineda puhkusel. Ja kõige olulisem, mida uus naine võib teha, on luua abielu vastastikuse usalduse seosel. Ta ei korraldanud stseene ilma suhete raskendamiseta, alustas ta ettevaatlikult endise naise ja naisega oma perest. Kuid aja jooksul hakkasin lapsele ärritama, mis tõusis tugevasse kadedusse. Tema tütar kord nädalas viib loomaaias, teatris või restoranis, eraldab suurt alimenti, maksab talle gümnaasiumi, muusikakooli ja kunstistuudiumi. Kuid mingil hetkel mõistsin, et see ei saa sellist jätkata ja hakkas teda aeglaselt tõmbama. Vastasel juhul võib lapse psüühikat moonutada, mis loomulikult mõjutavad lapse käitumist ja tema suhtumist vanemate juurde. Kui abikaasa ja tema uue pere vahel ei pöörata piisavalt tähelepanu, satuvad mu ema ja tütar endiselt ohtu, et nad jääksid äärel. Ma pole seda kunagi näinud, aga mu abikaasa lugudest tean, et Olezhka on kindel ja mõistvalt poiss. Eriti pärast lahutatud isiku abielu sõlmimist hakkab tüdruk kiirustama soovi nõustuda oma abikaasa kõigi "asjade" ja oma perega unistusega, milles keegi ei rünnata. Sa peaksid püüdma näha võimalikult palju positiivseid omadusi - need on kõigile, isegi kõige "probleemsematele" lastele.Oleksime sõbrad"Mu abikaasa ja mul on kaks tütart, kolm ja viis aastat vana.

Tähtajatu üürilepingu korralise ülesütlemise avaldus.

. Mees ja mees peaksid õppima üksteisega rääkima, usaldama, jagama oma mõtteid, unistusi, kogemusi, arutama probleeme, kompromissi. Selle tulemusena olime sunnitud saatma Semeni koju oma ema juurde. Eriti kui laps on "keeruline" ja olukorda raskendab beebi ema negatiivne meeleolu. Mehed sageli ei räägi oma sisemisest kogemusest, mitte seetõttu, et nad on külmad ja erutumatud, vaid seetõttu, et nad on oma olemuselt vaiksemad ja saladuslikumad kui naised. Mõistan väga hästi, et see on loll, julm ja ebaõiglane, kuid ma ei saa ennast ise aidata. Kuid selleks on probleemist lahti hoidmine, kuid see ei lahenda seda. Sema nõustus õnnelikult, kuid niipea, kui jõudsime kohale, hakkas ta kõigile tabama: ta oli häbiväärne, võttis õdedele ja lõpuks hakkas neile minust rääkima. Tal on muutumatu reegel: ta veedab koos temaga kaks päeva nädalas. Ja luua tugev liit, võttes "mineviku koorma", on kaks korda raskem. " NataliaNatalia suhete algusest näitas tema abikaasa, et tema jaoks on peamine eluprioriteet esimese abielu tütar. Tütarlaps peab tundma paavsti kaitset, kallistama, hellust, kuulata teda, et ta on "ilus, tark, isa rõõm" jne. Emotsioonid ei petta, nad näitavad, et probleem on olemas. Täpsemalt, kui me räägime abielulahastamisest, peab laps mingil moel seletama ennast sellest, mis toimub, nii et ta jagab rolle tingimata ja määrab "süüdi". Ja kommunikatsiooni puhul rõhutatakse selle tagasilükkamist.Psühholoogi nõuanne: Soov lapsi sõpradega, armastada teda ja saavutada vastastikune tunne on iseenesest üllas ja väärt kiitust

Märkused