Siis tead täpselt, mida edasi teha ning kuidas säästa rohkem raha igakuisetelt majapidamiskuludelt

Levy teine seadus Ainult Jumal võib teha juhusliku valiku. Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. Vaid kasutu dokumentatsioon ei allu esimesele kahele seadusele.Jim Hargrove - [email protected] Dokumentatsioon on nagu seks: kui ta on hea, siis on ta väga, väga hea, ja kui ta on paha, on see ikkagi parem kui mitte midagi. Munderi ääremärkus Howe'i seadusele. Sellega saaks ühest kurjast koerast kaks väikest nunnut nupsikut teha. Jonesi seadus Igaüks, kes annab tähelepanuväärse panuse mingil elualal ja jääb sellele alale küllalt kauaks, muutub takistuseks selle ala arengule - võrdeliselt tema esmase panuse tähtsusega. Kaasa pakkisin ka romantilise piknikukorvi, koduõlle, samaka, hapukurgi ja soolapekiga. Ilesi seaduse tuletused Kui te olete otsinud seda lihtsamat võimalust, ja juba pikemat aega, siis te seda ei märka. Leo Beiseri arvutiaksioom Kui te panete midagi mälusse, jätke meelde, kuhu te panete. Siis tead täpselt, mida edasi teha ning kuidas säästa rohkem raha igakuisetelt majapidamiskuludelt. Vile'i seadus kontrolltööde kohta Kõik kontrolltööd peale esimese on virnas tagurpidi ja te pöörate virna ümber. Perrusseli seadus Ei ole nii lihtsat ülesannet, et seda ei annaks valesti teha. Pesumasinad lähevad eranditult rikki ainult pesemise käigus. Väljapääsureegel Jätke alati ruumi selgituse lisamiseks, juhul kui asi ei õnnestu. Vanaisa Charnocki seadus Tõeliselt vanduma õpite te alles siis, kui te õpite autot juhtima. On parem olla armastatud ja kaotatud kui üldse mitte olla armastatud. Murphy seadus Kui midagi saab untsu minna, siis ka ta läheb. Matchi seadus Õudne lõpp on parem, kui lõputu õudus. Progressi tempo: Ühiskond on muul, mitte auto. Miski pole lollikindel, sest lollid on äärmiselt leidlikud. Kuni sa järgid oma eesmärke ja unelmaid, ei takista sind miski. Selleks, et uuritavat asja kõige paremini uurida, katsu sellest enne põhjalikult aru saada. O'Toole'i kommentaar Murphy seadusele Murphy oli optimist. kui see on hea, siis see möödub. Tom Parkinsi reegel Iga asi, mis juhtub piisavalt palju kordi, et sind ärritada, juhtub ühe korra veel. Neli töötoa printsiipi Mutrivõti või puuritera, mida te vajate, on see, mis tööriistakastist puudub. Amatöör on kõike muud kui seda.

KITEZONE

. Fuddi vastuseisuseadus Tõugake midagi küllalt kõvasti ja see kukub ümber. Robin Hoodi veendumus Mitte keegi, kes kasutab väljendit "sama kerge kui lapse käest kompvek ära võtta", pole kunagi proovinud lapse käest kompvekki ära võtta. Kui te lahkute hetkeks lühikesest sabast, muutub see pikaks. Tehnoloogiaseadused Valgus tunneli teisest otsast on vaid valgus vastutulevalt rongilt. Olin rannal tunnijagu varem, sest ettevalmistuste list oli pikk. Mis ka ei võiks New Yorki minna, läheb. Kui teil on nii pliiats kui paber, pole midagi üles kirjutada. Suuremas suuruses sõitjad vahest ei saa lihtsalt lauale, ja väiksemas suuruses sõitjad on lohisenud ka üle tee poe ette parkimisplatsile. Fiske teismelise ääremärkus Parkinsoni seadusele Kõht laieneb, et ära mahutada kogu olemas olev kõrsikute hulk. Seks on nagu lumi, sa ei tea kunagi, mitu sentimeetrit sa saad ja kaua see kestab. Campbelli autoparanduse seadused Kui te pääsete vigasele osale ligi, ei ole teil riista, et seda maha võtta. Mitchelli komitoloogiaseadused Iga lihtsat probleemi on võimalik muuta lahendamatuks, kui selle arutamiseks peetakse küllalt palju koosolekuid. Mida varem te maha jääte, seda rõhkem on teil aega järelejõudmiseks. Gualtieri inertsusseadus Kus on tahe, seal on ka tõke. Paari kuud laboris õnnestub tihti kokku hoida mõne tunniga raamatukogus. Lõpueksamite esimene seadus Kalkulaatori patareid, mis on vastu pidanud kogu semestri, ütlevad üles matemaatika lõpueksami ajal. Joonlauareegel Pole olemas sellist asja nagu sirgjoon. Matchi seaduse tuletus Mida õudsem, seda kauem õudus kestab. Wikeri seadus Valitsus laieneb, et neelata kogu riigitulu, ja veel natuke. Elementaarosakeste füüsika esimene seadus Mida lühem on osakese eluiga, seda rohkem tema eristamine maksma läheb. Einsteini tähelepanek Niivõrd kui matemaatilised teoreemid on seotud reaalsusega, ei ole nad tõestatavad; niivõrd kui nad on tõestatavad, pole nad seotud reaalsusega. Kui asi paistab keeruline, on ta lausa võimatu. Shortsid on nii eilne päev. Sellepärast sõidangi nüüd üksi, kuid naudin täiel rinnal ja vabadust. Pope'i seadus Praoga nõud ei lähe kunagi katki. Ääremärkus Oma teel nurka kukub iga mahapillatud tööriist alati teie varba peale. Kui on olemas, on see aegunud. Kolm võimalust kuidas midagi tehtud saada Tehke seda ise.

Koer / hiina horoskoobi iseloomustus - VARA-WEB ))

. Mida rohkem te eksamiks õppisite, seda vähem te teate, millist vastust nad ootavad. Emersoni tähelepanek Igas geeniuse töös tunneme me ära oma tunnustamata mõtteid. Ilmad on ilusad ja käed kangesti sügelevad maatöö järgi - tahaks rehitseda, kaevata, midagi pintseldada, prahti korjata ja looduse eest hoolitseda. Naerata, see paneb inimesed imestama millest sa mõtled. Olen huvitatud sellele uuele klubile ka oma õla alla panema. Ta lisas, et kui oleksin toonud randa lohe või purjelaua oleks ka tema kohe põõsastest välja tulnud ja mulle täit tormi teinud, aga kuna olin SUPiga siis jäi ta peitu. Washlesky seadus Kõike on lihtsam lahti võtta, kui kokku panna. Robert A.Heinlein'i seadusedKuula alati eksperte. Phillipsi seadus Neljarattavedu tähendab seda, et auto jääb kinni ligipääsmatutes paikades. Zymurgy seitsmes erand Murphy seadustele Õnnetused tulevad hulgikaupa. Judy Sprolesi seadus Kui on olemas seisukoht, leidub alati fakte, mis tõetavad seda. Lehekonni mängiv rahvas peab võrdlema kõiki hüppeid. Hea, et ilmad soojad, saab loomad laudast karjamaale ja jääb rohkem aega enese surfi skeenes ülestöötamiseks. Grelbi lisand Kui see oli halb, siis see kordub. Smithi seadus arvutiparandamise kohta Ligipääsuavad on pool tolli väiksemad, kui vaja.

Simoni seadus saatuse kohta Kuulsus võib olla üürike, aga silmapaistmatus igavene. Issawi progressiseadused Progressi käik: Suurem osa asju läheb pidevalt sandimaks. Skoffi seadus Laps ei loksuta midagi maha mustale porandale. Ärge laske end eksitada faktidest. Sweeney seadus Edusamme kirjeldava ettekande pikkus on pöördvõrdeline edusammude suurusega. ja nad ei viitsi eriti kaua otsida.Ilesi seadus Alati on olemas lihtsam võimalus. De Nevers'i keerukusseadus Kõige lihtsamad valdkonnad on need, millest te ei tea mitte midagi. Kui te võite eksamil kasutada raamatut, unustate te vajaliku raamatu koju. Brook'i seadus Iga kord, kui süsteem osutub täielikult määratletuks, avastab keegi lollakas midagi, mis kas muudab kogu süsteemi olematuks või avardab seda äratundmatuseni. Kinkleri esimene seadus Vastutus ületab alati volitused. Pokkeriprintsiip Ärge kunagi näidake kaarditrikke inimestele, kellega te pokkerit mängite. Anthony vägivallaseadus Ärge vägistage, võtke suurem haamer. Kogemus on pöördvõrdeline lohutud varustusega. Trischmanni seadus Piip annab targale mehele mõtelda ja lollile midagi suhu torgata. Need, kes ei oska, õpetavad. Meil on veel vabad kohad mõlemale kursusele. Lennukiseadus Kui lennuk, millega te lendate, jääb hiljaks, siis lennuk, millele te tahate ümber istuda, väljub õigel ajal. Kui te saate osa maha, saab seda töökojas ainult järjekorra alusel.. Avaldumise seadus Peidetud viga ei jää kunagi peidetuks. Seay'i seadus Miski ei tule välja nii, nagu kavandatud. Olen kuulnud, et siledas vees on raske tasakaalu hoida ja vähegi tugevama hootõuke korral on laud alt läinud ja ise selili. Vaidluse esimene seadus Ärge kunagi vaielge lolliga, inimesed ei tee alati teie vahel vahet. Sir Walteri seadus Tõnäosus, et sigareti-, kamina-, lõkke- jm. Või vähemalt ma olen tahtnud teha. mõned inimesed juhivad raamatu järgi, isegi kui nad ei tea, kes on raamatu kirjutanud, või mis raamat see on. Tasakaaluseadus Halvad harjumused nullivad ära head harjumused. Howe'i seadus Igaühel on oma salaplaan, mis ei tööta. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.Pattisoni elektroonikaseadus Kui juhtmeid saab ühendada kahel erineval viisil, siis esimesega neist lastakse läbi kaitse. Ja rigada võib ju liiva peal ja vette minna sadamast kus paate vette lastakse. Reynoldi klimatoloogiaseadus Tuule kiirus kasvab võrdeliselt soengu hinnaga. Barthi eristus On olemas kahte liiki inimesi: need, kes jagavad inimesed kahte liiki, ja need, kes ei jaga. Parimad asjad siin maailmas on tasuta - ja väärt iga penni selle eest. Iga ahela see lüli, millel on kõige lühem garantiiaeg, paigutatakse kõige ligipääsmatusse kohta. Kui ei müü, langed jüngrite hierarhias alumisele tasemele. Burke'i reegel Kunagi ärge looge probleemi, kui teil pole vastust. Rudnicki reegel Mida ei saa lahti võtta, laguneb ise laiali.

Info ja registratuur - Kuressaare Haigla SA

. Sa ei või iial teada, millises suunas läks rong tema jälgi vaadates. Kahjuks viibisin ühe surfipoe avamispeol ja jäin natuke kauemaks tantsu vihtuma pikajuukseliste ja päevitunud torsodega lustilauduritega. Mikrokreedo Ärge kunagi usaldage suuremat arvutit, kui te üles jõuate tosta. Kõik, kes ei tahtnud valuvaigistit, kui te neid välja jagasite, tahavad seda, kui te jagate unerohtu.Dieedi definatsioon Dieet on ettekirjutatud toitumiskord, mis võimaldab kaalus aeglasemalt juurde võtta. Hlade'i seadus Kui teil on keerukas ülesanne, andke see laiskvorstile - tema leiab lihtsama viisi selle lahendamiseks. Bessi universaaltõed Telefon heliseb, kui te seisate ukse taga ja kougite taskust võtmeid

Märkused