Sest ülemus annab sulle kindlad tegevusjuhised ja käsklused

Plussid: Võimalus olla “asjade sees”, võrdsed õigused, võimalus mõjutada. Ma töötasin sellise inimesega aastaid. Igakuine laenumaksete tegemine muutub lihtsamaks.

Sa tahad täpselt teada, mida sinult oodatakse, ning kellele sa allud. Hiearhia puudumise tõttu on palju asjad ümberlükatavad. Ma ei tea , kuhu pöörduda. Tänu väga headele kolleegidele ja uutele ülemustele olen sellest nüüdseks toibunud.Ei tulnud sellisest olukorrast hinges kaua, ütleks isegi, et aastaid, välja ja edasine tööotsimine oli hirmude tõttu väga raskendatud. Tänu kindlalt paigas mängureeglitele sujuvad asjad nagu õlitatult. Asjad ei ole jäigalt paigas - kes mida teeb - , alati on võimalik diskussioon parima lahenduse leidmiseks. Sulle ei meeldi sõltuda mingist struktuurist või teistest inimestest, tagasisidet vajad sa selleks, et tööindu ja -rõõmu mitte kaotada. Sa tahad alati ka ise kaasa rääkida.

14 asja, mida ülemus ei tohiks töötajalt kunagi nõuda - Töö.

. Külma närvikavaga inimesed löövad töösuhetses paremini läbi. Ja mis juhtus, oli see, et ma hakkasin üldse inimesi kartma, mul tekkisid paanika hood järgmises ja ka ülejärgmises kohas. Plussid: Autoritaarne juhtimine tagab selguse igapäevaelus. Sa vajad konkreetseid nõudmisi: millised on konkreetsed projektid ja tööülesanded, milliste klientidega peaksid tegelema jne. Feministi nurgakeKust saab abi , kui ülemus vägivallatsebTere. Sinu poolt antud kirjeldusest järeldan, et on. Seejärel sipsti Politseisse ja palun algatada Krim. Kui vastab ja tagasi ei aja, siis sul ongi tõestusmaterjal. Asi nimelt selles, et otsene ülemus on viimasel ajal muutunud täiesti vägivaldseks. Eesmärgid ja plaanid paneksid sa enda jaoks parema meelega ise paika. Selle asemel, et pakiline rahahäda lahendada laenuga, otsi viise, kuidas teenida lisaraha – näiteks müü midagi maha või leia väikeseid nö haltuuraotsi. ja lindistamise kohta, seda ei või teha ilma, et sa ei teavitaks teda nii on see. Vaimset vägivalda on raske ehk peaaegu võimatu tõestada. Sulle ei sobi liiga range õhkkond, naudid parema meelega mõningast vabadust. Aga politsei ei pruugi üldse tegutseda, kui su ülemus sulle füüsiliselt midagi teinud pole.politsei ei tee mitte midagi, tean inimest kellele lükati tapmis ähvardus meilile, töö selline ja ei midagi, noh ja mida nad teha saaksidki. Sest ülemus annab sulle kindlad tegevusjuhised ja käsklused. Sestap pead õppima töötama ilma konkreetse vastukaja ja selgete raamideta.

Kust saab abi , kui ülemus vägivallatseb -

. Usud ka, et mõnikord võivad asjad ka rohkem aega võtta, peaasi kui kõik saavad kaasa lüüa. Muidugi avaldus politseisse siiski veidi saab, sest siis saab nõuda sinu töökaalsate ametlikku ülekuulamist ja üldiselt inimesed ikkagi politseile ka valetada ei julge. Sulle meeldib osaleda otsuste tegemise juures, olgu selleks siis kontorisse uue kohvimasina ost või ettevõtte tulevikuvisioonid. Miinused: Avatud juhtimismudel. Pühi peast ja võta end kokku, on teiste poolt lihtne soovitus, aga kes ise pole kogenud, ei tea täpselt, kui keeruline see on, eriti vastuvõtlikule inimesele. Hea töö aluseks on vastastikune mõistmine ja kokkulepped, kuid mõnikord võib nendeni jõudmine üleliia palju aega võtta, kuna kõik tahavad ju osaleda…Sulle sobib hästi autoritaarne juhtimisstiil. Olles otsustanud, et võtad laenu, on tähtis teada, mille jaoks sa seda teed. Igal-juhul Sa pead seda tegema, kui Sa tunned, et Sinu õiguseid on rikutud. Miinused: Nimetatud tüüpi juhid ei ole eriti head andmaks tagasisidet. Võid küsida Tööinspektsioonist ka arvamust.Sõimamist on kaastöötajad kuulnud küll, aga iseasi muidugi, kas nad seda tunnistaksid. Pikemaajaliseks eesmärgiks on sullegi tõus karjääriredelil. Sulle sobib kõige paremini demokraatlik juhtimisstiil. Rohkem C-vastuseidSinule istub vaba juhtimisstiil. Teen rahulikult oma tööd - tema hüppab minu töölaua juurde ja kukub sõimama, mõnitama, valesüüdistusi esitama. "vett pidav" tõendusmaterjal - mõni videosalvestust Sinu ründamisest, vms. Miinused: Puudu jääb loomingulisusest, paljud tööülesanded jäävad liiga standartseteks. Plussid: Sellise juhtimisstiiliga ettevõttes on kõvasti ruumi loomingulisusele. Sa oled oma olemuselt ettevõtja, sest sulle meeldib initsiatiivi üles näidata ning vastutust enda peale võtta. Sa oled juba kord inimene, kellele meeldib kord ja selgus. Sul on suur tegutsemis- ja liikumisvabadus, samuti võimalus end näidata, sest puudub üks karmikoeline juht. Ma ei ole kohustatud sellist jura kuulama, töö on tehtud, keegi pole minu töö suhtes rahulolematust väljendanud. Aga nüüd tuleb ülemus ja elab minu peale välja seda, et tal endal on probleemid. Eelarve aga näitab sulle, kuhu su raha kulub ning nii saad sa vältida üle oma võimete elamist ja üleliigsete laenude võtmist

Märkused