Sellised kategooriad võivad olla näiteks majapidamine, laenumaksed , loomad, laps, söök, meelelahutus, transport või misiganes muu, mis sobib su elustiili ja konkreetsete kulutustega

Pärdikute päevaraamat | Feel no evil. Fear no evil.

. Samas näiteks keemia ja geograafia kategooriaks ongi "keemia" ja "geograafia". Ehk saab keegi teada, et egüptoloogia kui selline üldse olemas on ja võib-olla loeb ka artikli läbi. "Egüptoloogia" võiks näiteks olla kategooriates "Vana-Egiptus" ja "Ajalugu", kuid võib-olla ka "Arheoloogia" ning nähtavasti kultuuri osadega tegelevate teaduste alla. ning tõstame olemasolevad kategooriad ringi või jääme endise süsteemi juurde, kus psühholoogia, bioloogia, keemia jne. Peaksime ka filoloogiale ja teistele tegema vastavad kategooriad, mille abil nad teaduste hulka integreerime. Väga võimalik, et ka "Orientalistika" alla, kuigi kitsamas tähenduses see sinna vist ei kuulu. Näiteks ajalugu ja filoloogia.

Artikkel ‹ Rubriik - Vikerkaar

. Aga arvan, et ei õnnestu tõmmata vaieldamatut piiri teaduse jämedamate ja peenemate harude vahele. Sellised kategooriad võivad olla näiteks majapidamine, laenumaksed , loomad, laps, söök, meelelahutus, transport või misiganes muu, mis sobib su elustiili ja konkreetsete kulutustega. kuuluvad otse teaduste kategooria alla. Sõltumata raskuste tekkepõhjusest soovivad laenupakkujad alati oma klientidega koostööd teha ja on valmis neile vastu tulema. teaduste alla lihtsalt kaks alamkategooriat, suht mõttetu on ka see kui teadused saavad olema kahes kohas - teaduse ja reaalteaduse all näiteks.

- porno

. Lõpeta palgapäevast palgapäevani elamine – loo endale eelarve, jälgi seda ning paranda oma rahalist seisu juba praegu. Sellised artiklid nagu Egüptoloogia, Metallurgia ja Orientalistika peaksid saama omale mõne muu kategooria. Lisa oma hinnang Sind võivad veel huvitada ka need järgnevad laenud ja laenupakkujad: Laenuportaal Omaraha: laenud ja investeerimine… Laen. Kui pangakontod on aga erinevates pankades, võib laenusumma kättesaamine võtta pisut kauem aega. Ma arvan, et kategooria "Teadused" peaks jääma vaid suurte teaduste jaoks.

ROI | Reklaamkingitused, ärikingitused, firmakingitused.

. Ma ei mäleta, kes on siin kusagil maininud, et õigem oleks need grupid ümber nimetada ja ümbergrupeerida "Humanitaarteadused" ja "Reaalteadused"

Märkused