Selline on finantsiline vabadus – olukord, kus raha ei ole mureallikas

Mõlemad Helmed tunnistasid kohe, et pole erilised spordifännid, mistõttu huvitab neid äsjapuhkenud dopinguskandaalis pigem korruptiivne pool. „Intelligentselt üksteisega kohandatud teenustepaketid ja uuenduslikud lahendused moodsa transpordilogistika jaoks tagavad teile sõidukite maksimaalse kasutatavuse ja madalamad üldkulud. Martin Helme sõnul ei suudaks tõrvikurongkäigul juhtunud provokatsioon, millele järgnesid Tarandi hüsteerilised kraaksatused, mitte kunagi maailmas Eesti mainet rikkuda sel määral, nagu need kaks skandaali.

Emaks olemise võlud (noorena) – Alleebra

. Tegutseme alati Teie ettevõtte kasu silmas pidades ja alati seaduste piires. Helme sõnul on viimastel aegadel märgata, kuidas sageli vajuvad kokku noorsportlased ja surevad kolmekümnendates tippsportlased – see on märk mingite ainete kuritarvitamisest, ja kinnitab veendumust, et dopingained ja tippsport käivad käsikäes. Mis puutub aga dopinguskandaali mainekahjusse, siis tippspordis liiguvad suured rahad ja spordiga seotud inimesed, sealhulgas peatreener, on saanud suuri soodustusi.

“Räägime asjast”: dopinguskandaal on pärast pangaafääre juba.

. Alustava ettevõtte abimees – TRIKATO Raamatupidamine väikeettevõttele võib osutuda keerukaks. Olgu tegu uute või professionaalselt töökorda seatud varuosadega. Mart ja Martin Helme pühapäevases raadiosaates “Räägime asjast” puudus sisepoliitika või oli see pisut teistsugune, valimispäeva tõttu oli saade rohkem apoliitiline. See on meie erioskus. Raamatupidamine tükihinna alusel. Saatejuhid nentisid, et dopingukasutamisest ja ebaausatest võtetest hoolimata Eesti ikkagi ei võida, ning selline tegevus ei hõlma tegelikult mitte ainult Eestit – nüüd oleme samas rivis koos dopingulembelise Venemaaga. Kas sa kardad iga kuu seda hetke, mil saabub elektriarve?. Raamatupidamine väikeettevõttele on meie erialaks ning oleme ühed parimatest, kuna erineme teistest teenusepakkujatest:   Oleme ettevõtjasõbralikud. Laen telefoni teel, kuidas võtta laenu inimeselt inimesele. Kõik küsimused saavad vastused kui mitte täna, siis kindlasti homme. Suuresti sõltub sport aga sponsorrahadest ja praegu kukuvad need kindlasti ära, seega on ka finantsiline kahju Eesti spordile suur. Mart Helme sõnul on ebaadekvaatne ka tipp-poliitikute reageering ja tundub, et kogu spordimaffia on pigem ringkaitsesse asunud – praegu peaks vastutuse võtma ka olümpiakomitee president. Nad pakuvad isegi koolitusi „isenokitsejatele“. Raamatupidamine väikeettevõttele – alusta hea raamatupidaja leidmisega Meie paindlikkus, professionaalsus, mõistev soe suhtumine ja leidlikud lahendused on väärtused, mis on hoidnud meie kliente meiega. “See on löök allapoole vööd ka neile, kes on hingega meie sportlastele kaasa elanud – minu pereringis inimesed nutavad, kui kuulevad neid uudiseid, sest see on ka meie altvedamine!” jutustas ta. Selline on finantsiline vabadus – olukord, kus raha ei ole mureallikas. RE jaoks on tegu süsteemse korruptiivse mõtlemisega, mis väljendub nii pangandusskandaalides kui ka nüüd spordis.

4 nõuannet finantsilise vabaduse saavutamiseks -

.

“Pärast NLiidu kokkuvarisemist jõuline vastasseis lahtus ja Ida-Saksa laboritest valgus see kraam Läände,” selgitas ta. Martin Helme lausus, et kui Austrias on dopingu kasutamine kriminaalkuritegu, siis meil lülitub kohe tööle JOKK-süsteem.

RR052 - Mida arvad. investeerimisvõimalusest? by.

. Inimesed tahtsid uskuda Andrus Veerpalu aususesse, aga nüüdne poja vahelejäämine otse teolt võttis kõik illusioonid. Mart Helme aga märkis, et Veerpaludel on näha sirge joon isa ja poja vahel. Ka tulevikus teeme panuse ainult MANile.“ Dietmar Werner, ärijuhtWerner-Transporte – Bräunisheim Ulmi lähedal MANi originaalosade juurde MEIE EESMÄRK ON TEIE ETTEVÕTTE TULEMUSTE OPTIMEERIMINE! Selline on meie pakkumine. Helmed tõid välja ka tippspordi kultuurmarksistliku poole – Läänes võistlevad üha enam transsoolised ehk peenisega meesnaised naisteklassis, mis muudab võistlused üha enam ebavõrdseks ja mõttetuks. Ka tulevikus teeme panuse ainult MANile.“ Dietmar Werner, ärijuhtWerner-Transporte – Bräunisheim Ulmi lähedal MANi originaalosade juurde. MEIE EESMÄRK ON TEIE ETTEVÕTTE TULEMUSTE OPTIMEERIMINE! Selline on meie pakkumine. Auto ostu finantseerimiseks sobib autolaen, liising või mõni järelmaks. Meil on kahtlemata väga professionaalsed, vastutustundlikud ja sõbralikud raamatupidajad. Martin Helme sõnul ei saa öelda, et RE oleks selliseid asju mahitanud, vaid lihtsalt sarnane tõmbab sarnast ja selline pettus on oravapartei mentaliteedis. ka tagasisidet teistelt ettevõtjatelt KLIENDID MEIST Mitte keegi ei lahenda kriisiolukordi paremini ega reageeri kiiremini. „Kolmanda generatsiooni ülemusena on ka minu jaoks MANi kvaliteettooted ainuvõimalik valik. Mart Helme sõnul on selliste skandaalide taust poliitiliselt seotud suuresti Reformierakonnaga, sest sealt on pärit sporti aastaid juhtinud Neinar Seli, Toomas Savi, nüüd treener Mati Alaver ja teisedki. Mart Helme meenutas nõukaaega, mil naissuusatajad nägid välja nagu mehed – juba tollal räägiti steroididest, ja on selge, et sportlasi turgutati sõjaväelaborites välja töötatud ja sõdurite jaoks mõeldud kraamiga. Kas pangahoiusel säästmine aitab koguda pensionipõlveks?. Üks asi, millest Eestis ei räägita, on ka see, et Euroopas loobutakse üha enam nende spordiülekannete vaatamisest, kus võistlevad sisseostetud sportlased. Selline on meie pakkumine.“ Joachim DreesJuhatuse estimees, MAN Truck & Bus SE SUUREM TULU VÄIKSEMA VAEVAGA See on meie jaoks finantsiline tõhusus. „Traditsioonilise ettevõttena hindame MANi kui usaldusväärset partnerit meie kõrval. Pärast Danske ja Swedbanki afääre on see juba teine löök Eesti mainele, ja mõlemad on seotud Reformierakonnaga. Martin Helme sõnas, et tegu on ehtsa maffiasüsteemiga ja kui enne võistlust vahetatakse WC-s verd, siis pole selles mitte midagi normaalset, sest tegu on ebaeetilise sportlaste tervise rikkumisega võidu nimel

Märkused