Selle asemel vali pigem kahe- või kolmekihiline paber, mis võib olla küll natuke kallim, kuid peab vastu tunduvalt kauem

See, mida sul lubatakse teha sõltub sellest, milline on sinu varade maht ja kogemus. Valides growth ja income lasi mind süsteem ilma punaste kirjadeta läbi. Kuna põhikirja esmapilgul vaadates äriregistrist inglise keeles mugavalt ei saa, siis tegin lihtsalt pdf väljaprindi ettevõtjaportaali ettevõte vaatest, kus oli näha, et olen juhatuses, asutaja ja osanik kõike, see nende küsimustele vastas.

Sass Henno: Karin, ta ei löö sind enam kunagi, ma luban.

. Aga ega pikalt siin arutleda pole, ma olen jõudnud oma portfelliga sinna punkti kus baltikumi kõrvale tahan rohkem rahvusvahelist vaadet ja kui juba, siis pigem odavate teenustasudega ja pikaajalises plaanis. E-maili teel täpsustused Pidi olema päris tavaline, et tuleb lisaküsimusi või lisadokumentide palveid pärast seda kui kõik on esitatud ja ei tasu lasta ennast sellest ära ehmatada. Sisuliselt kontrollitakse üle veel korra, et ega sa ikka ei ole finantsasutus või finantsteenusepakkuja, et sind äkki peaks kordades rohkem kontrollima. Üldplaanis Interactive Brokersi ehk IB plusside kohta on kirjutatud juba päris palju. Ma olin alles osad jõudnud üles laadida kui juba paari tunni pärast tuli kiri, et mõned asjad on puudu, nad olid kohe üllatavalt usinad. Lisaks plaanisin tegutseda ettevõttena ja kuna Baltikumi jaoks LEI kood oli juba tehtud, siis lisakulutusi IB konto ei too, välja arvatud raamatupidamisega seotud kulu. Küsitakse palju erinevaid koode, mis ei ole kõik üks-ühele Eestiga ja tuleb näpuga järge ajada. Ühesõnaga seal peab numbritega täpselt vaatama, mida sisestad, et valik veateadet ei annaks. Nüüd tuleb raha peale kanda ja hakata muidugi otsast õppima süsteemi enda kasutamist alustades valuutavahetusest ja lõpetade võimenduse reaalse kasutamisega. Edasi läheb aga huvitavaks, sest tuleb tõestama hakata, et sa tegelikult tohid igasuguseid asju teha ja nõudmiseid lugedes on justkui megakeeruline aga tegelikult pead sa ise firma juhina/omanikuna andma endale firma esindajana õiguse igasuguseid asju teha. Eraisiku TIN-i kasti paned isikukoodi. Kohe kui aga uuesti sisse logisid, siis tuli kõik täiendav info, mida küsiti sinult kui eurooplaselt. Ilmselt oleks võinud need kirjutada üheks dokumendiks kokku ja mõlemasse kohta sama asja esitada ja oleks ka asi ants olnud. Konto avamise ankeet tundub hirmsam kui ta tegelikult on, paar võtmekohta on veidi segased, aga õnneks on mul piisavalt tuttavaid, kes kadalipu läbi käinud ja ka internetijuhenditest oli siinkohal abi.

Selle asemel vali pigem kahe- või kolmekihiline paber, mis võib olla küll natuke kallim, kuid peab vastu tunduvalt kauem. Dokumendid, mis tuleb esitada Kui edukalt oled saanud ankeedi täidetud tuleb sulle ette nimekiri dokumentidest, mida pead esitama selleks, et konto aktiveeritaks. Konto on kinnitatud ja siis… Rohkem küsimusi polnud ja siis tuli kiri õnnitlusega, et konto on heaks kiidetud ja kui soovin siis nüüd oleks hea raha peale kanda.

Sotside valimisstuudio: Kaja Kallas tõmmati liistule.

. Tegelikult on täitsa põnev vahelduseks midagi uut õppida! Õnneks on teisi IB kasutajaid juba hulgim, ehk keda lõunale kutsuda või kellelt konsultatsiooni võtta leidub.

Linalaps » EST » Kandmine » Kuidas valida kandelina

. Kulus siiski paar tunnikest, et kõik küsimused täpselt läbi käia ja olla veendunud, et kõik sai õigesti paika. Viimasena oli konto avamise õigust vaja kinnitada, selleks laadisin vastava dokumendi lihtsalt alla, mida IB pakkus ja kirjutasin nimed ja kuupäeva ja allkirja ja laadisin pildi dokumendist üles. Hakka ainult otsast täitma ja vaata, et midagi vahele ei jää. Kuigi firma asutamisdokumendina läks Äriregistri B kaardi inglisekeelne pdf läbi, siis minult küsiti lisaks kinnitust, et olen ainuomanik ettevõttes.

Riigihangete seadus – Riigi Teataja

. Kiirlaen, sarnaselt teistele väikelaenudele, on tagatiseta laen, mis tähendab, et kiirlaenu taotlemisel ei ole vaja garanteerida mitte mingisuguse tagatisvara olemasolu. Olla väike ettevõte, mis muidu tulu teenib ja seda tahab investeerima hakata on aga täitsa normaalne ja rahulik

Märkused