Selle asemel keskendu olevikule ja sellele, kuidas tulevikus paremini toimida

Sa pead sellist mõtteviisi muutma."Kahtlemata tundub mõnele idee nii rohke armastuse andmisest iseendale väga külm, karm ja halastamatu. Mida enam me nende asjade üle kaebleme, seda enam me neid saame.Isegi, kui sul on mingis suhtes väga raske - asjad ei suju üldse, te ei saa läbi, keegi kargab sulle pidevalt näkku -, sa võid siiski seda suhet muuta. Üles kasvades olid minu kangelased, või minu "kange-naised", Biooniline Naine, ImeNaine ja Charlie Inglid. Otsi ja sa leiad!Bob Proctor: "Sinus on midagi eriti suurepärast. Seega on kohustuslik, et sa hoolitsed kõigepealt iseenda eest. Pangast laenu saades kantakse sinu arvele raha sinu enda arvelt, smony kiirlaen. Ja armastades ennast, armastad sa automaatselt ka teisi.Marci Shimoff: "Me oleme nii harjunud oma suhetes kaebama teiste inimeste üle. Ma räägin tervislikust lugupidamisest iseenda vastu. Selle asemel keskendu olevikule ja sellele, kuidas tulevikus paremini toimida. Inimesed vastutavad ise oma rõõmu olemasolu eest. Kuidas maksehäireregister töötab?. Ma olen uurinud iseennast juba nelikümmend neli aastat. Kui need tunded meis kinnistuvad, siis meelitame ligi üha enam selliseid elu situatsioone, mis tekitavad meis tundeid, nagu alaväärtuslikkus ja mittepiisavus. Rõõmu tundes pole sul isegi vaja mõelda andmise peale. Mõtle kõikide põhjuste peale, mille tõttu teda armastad. Tee kõigepealt endale rõõmu. Pead muutma oma tähelepanupunkti ja hakkama mõtlema kõikide nende asjade peale, mis on sinu juures suurepärased.

Maailmas üha rohkem populaarsust koguv dieet - Rootsi dieet

. Nad olid võrratud, kuid ei paistnud siiski sugugi minu moodi välja. Seega tasuks kulutada paarkümmend eurot selleks, et vahetada välja näiteks vana kohvimasin või veekeetja, sest pikas perspektiivis on see elektriarvele kasulik. Selle asemel keskendu olevikule ja sellele, kuidas tulevikus paremini toimida. Piiramatu energia omamise tunne ja see imeline tervise ja heaolu tunne asuvad kõik hea enesetunde sagedusel. Vahel ma tahaksin endale musi anda! Sest sa hakkad iseennast armastama. Tootlusel läbi intressi võib olla madalam kõikumine kui teistel investeeringuliikidel näiteks krüptomüntidesse raha paigutamine, muu valuuta (forex)- või isegi aktsiaturgudel.. Näiteks: "Mu kolleegid on nii laisad, mu abikaasa ajab mu hulluks, mu lapsed on nii keerulised." Alati on see teistele keskendumine. Kui sa ei tunne end hästi iseenda suhtes, siis oled sagedusel, mis meelitab ligi üha enam inimesi, situatsioone ja asjaolusid, mis tekitavad halva enesetunde sinu enda pärast. See on loomulik ülejääk.Lisa Nichols: "Mitmes oma suhtes eeldasin ma, et partner näitab mulle minu ilu, sest ma ise ei näinud seda. Otsi neid endas peituvaid positiivseid külgi. Paljusid meist on õpetatud endaga alles viimasena arvestama ja selle tulemusel tõmbame ligi tundeid, nagu poleks me midagi väärt või paremat ära teeninud. Sa hindad teiste huumorimeelt, seda, kui toetavad nad on. Ja avastad, et keskendudes nende väärtuste ja tugevate külgede peale, saad sa üha enam neidsamu omadusi ja probleemid kaovad." is required to view this site. Sa tõmbad ligi seda, millest mõtled. Aga selleks, et suhted tõesti toimiks, peame keskenduma sellele, mida me hindame teises isiksuses, mitte sellele, mille üle kurdame.

Marta ja Karli lugemik 2. klassile, 1. osa - Etteütlused

.

Robot Nuti lugemik 3. klassile, 1. osa - Sissejuhatus

. Kui nendele keskendud, näitab külgetõmbeseadus sulle veelgi enam sinu oivalisi omadusi. Võta paber ja järgmise kolmekümne päeva jooksul pane kirja kõik omadused, mida sa selle inimese juures hindad.

Kui sa hoolitsed oma rõõmu eest ja teed seda, mis tekitab sinus hea enesetunde, siis on rõõm sinuga koos viibida ja sa oled särav näide igale lapsele ja igale isikule oma elus. Pead vaid alustama ühest kestvast mõttest iseenda headuse kohta ja külgetõmbeseadus vastab sulle, andes üha enam sarnaseid mõtteid

Märkused