Sel põhjusel ka soovitatakse luua esmalt prototüüp või muul moel katsetada, kas äriideel on võimalik edu saavutada

Ma teadsin, mis mind juhina takistab ja mul olid olemas üldised teadmised teemast. Arvan hoobilt teadavat vastuseid. Tema kasuks räägib tema tohutu suur kogemust väga erinevatest valdkondadest. Ruti on paindlik ja suudab reageerida grupi vajadustele ja saab grupiga suurepärase kontakti. Meie pole küll sellega harjunud, aga seal on nii, et enne söömist tuuakse kõigepealt lauale oliiviõli ja seda pannakse isegi leiva-saia peale; samuti süüakse toidu juurde palju oliive. Siis veel siirus ja ehedus – see tuleb läbi Ruti artiklitest ja muidugi koolitustest. Esiteks olid summad, millega alustasin niivõrd väiksed, ettevõtet sel hetkel polnud ja polnud piisavalt teadmisi ja julgust, et kohe ettevõtte alt tegutsema hakata. Kui kiirlaenu võib võtta lühiajaliselt €100 või €200, siis väikelaenu puhul peaks arvestama vähemalt €500 suuruse summaga. Kogu koostööprotsessi üks oluline lüli on see, et Ruti teeb väga põhjalikku ettevalmistustööd. Postituse pealkirjast võib järeldada, kumba gruppi mina kuulun. Kõik see paneb seedimise paremini käima.Oliiviõli võiksid tarvitada eriti eakamad, sest aastatega jääb kõik meie organismis loiumaks, ka seedimine. Enda arvates olin juba kõike proovinud. Ühel hetkel sõnastan järgmise mõtte ja järgmise. Aga üllatuslikult ei tule need kergelt üle huulte. Autokiirlaen on kiirlaen auto tagatisel, mis on mõnel pool tuntud ka kui autopant. Tegu oli minu jaoks esimese tiimcoachinguga. Lisandus julgust ja enesekindlust. Eks igal ühel oli ka protsessi jooksul keerulisi kohti, need olid erinevad: minul näiteks loovuse rakendamisega seoses.

Lõpptulemus oli see, et aasta pärast minu töötajad tõid arenguvestluses mulle üllatuseks ise esile, et olen juhina positiivselt muutnud. Ja siis küsib ta minu käest küsimusi. Iga kohtumisega liikusime lähemale just meie tiimile olulisele teemale. Ja annab piisavalt konkreetset tagasisidet. Aga miski tõi mind ühel päeval ikkagi Ruti juurde. Koolitaja oli nagu hea haldjas, kes mängleva kergusega kogu meie tööd suunas. Rutiga seostuvad mul sellised märksõnad: mõtteselgus ja praktilisus - Ruti ütles kohe alguses, et kõike selle ajaga ei saa.

Noortelaager Taevaskojas -

. Samamoodi hakkasin mina nii ühisrahastuses kui aktsiates tegutsema kõigepealt eraisikuna. Protsessis arenes ka meie kuulamisoskus, kuigi see ei olnud eraldi eesmärk. Toimus mitu sessiooni, paaril korral pidime ka järgmiseks korraks koduülesande tegema. Kõik toimus sujuvalt ja pingevabalt. Ruti koolitused ja tiimcoachingud on professionaalsed ja kaasakiskuvad samal ajal. Me läksime teemas sügavuti sellesse raskesse punkti, kus ma tahtsin muutuda. Hetkel seda kirjutades olen agaJätka lugemist. Ma sain coachingu protsessis uusi perspektiive oma probleemile, mis aitas näha ka uusi lahendusi. Minu jaoks kõige suurem väärtus oli see, et meie tiim muutus ühtsemaks ja tugevamaks. Teiseks ta teeb asju planeeritult ja ei luba ennast segada, kui eesmärk on kokku lepitud.   Kui investeerimisega alustad, siis ei oska sageli erinevaid nüansse maksustamises ja varade halduses ette näha. Kordagi ei tekkinud tunnet, et tahaks kusagil mujal olla või midagi muud teha. Coachingus tulid väikesed ja hoomatavad ülesanded, millega liikuma hakata. Ma teadsin, millega tahan tegeleda, samas päris lõplik fookus ja küsimus ei olnud selge. Üksi on raske mõista seda laiemalt ja näha uusi lahendusi. Ma valisin coachingu põhjusel, et tahtsin individuaalset lähenemist.

Sündmused, üritused, tegevused Hiiumaal - info

. Õppisime üksteist paremini tundma.

Greens Detox supertoidusegu smuutidele – Boost Yourself

. Sel põhjusel ka soovitatakse luua esmalt prototüüp või muul moel katsetada, kas äriideel on võimalik edu saavutada. Sel põhjusel ka soovitatakse luua esmalt prototüüp või muul moel katsetada, kas äriideel on võimalik edu saavutada. Saan aru, et nii mõnestki juba ammu minu peas ringelnud mõttest saab sel hetkel, kui suudan selle mõtte ka sõnastada ja välja öelda, minu jaoks miski, mis paneb võpatama ja käivitab intensiivse mõtteprotsessi. Ja koolitus oli väga praktiline - konkreetsete oskuste omandamisel ja konkreetsete juhtumite lahendamisel on olnud sellest palju abi. Rutit iseloomustab põhjalikkus – ta teeb rohkem kui oodatakse nii enne koolitust kui ka pärast. Nüüd on sellest aasta möödas ja tagasi vaadates võin öelda, et coaching oli minu jaoks tähenduslik. Tahtsin saada selgust, mis on kõige olulisem ja siis teha konkreetseid samme. Ruti koolituste väärtus minu jaoks tekib sealt, millise tundega teevad inimesed pärast tööd edasi. Tõdesime, et meile kõigile on väga olulised meie ühised ettevõtte väärtused, sõnastasime ka meie tiimi pikaajalised eesmärgid ja fookuse. Selleks, et teistel raamatu kirjutamisest unistajatel oleks edaspidi lihtsam panin enda kogemuse asjaajamisel ka kirja. Protsessi juures meeldis mulle kõige rohkem see, et üleminekud olid sujuvad ja harjutuste variatiivsus oli muljetavaldav

Märkused