Seetõttu võib isegi hoolika eelarvestamise järel rahast pisut puudu jääda

Sõidu suund tuleb endal valida, nõuandjaid pole vaja kuulata.Ent ka puhkuse ajal peab olukorda oma isiklikus ettevõttes kontrollima. Ka oma rahakotti tuleks hoolikamalt hoida, liikvel on pikanäpumehed. Ta usaldab oma südame inimesele, kellega tal on tõeliselt huvitav suhelda ning kelles ta leiab hingesugulase. Pulmad võivad vabalt ka tagasihoidlikumad olla.Suve alguses ootavad Lõvi igasugused sekeldused ja seiklused. Siga paneb sellist suuremeelsust tähele ning vastukaaluks aitab konkurentidest vabaneda. Jah, ka rikkuse koorem on raske, ometi tuleb säilitada väärikus. Nt kile vähendab päikeseenergiat isegi kuni , vt tehnilisi andmeid Kilepaigaldus on kiireim ja odavaim viis aknaid moderniseerida ja tunduvalt vähendada jahutuskulusid. Üksik Lõvi võib kohata inimest, kellest saab talle sõber ja armsam. Tuleb usaldada omaenese südant, see ei peta. Tubli! Tänu tuleb öelda Seale, kes nii suure hoolega kaitses Lõvi hingerahu ja üritas eemaldada kõik takistused tema teel.Uuel aastal on Lõvil kiusatus sattuda mitmesuguste lühiromaanide keerisesse. Uuel aastal sõlmivad Lõvid perspektiivikaid tutvusi inimestega, kes annavad nõu, kuidas rahaasjades kord majja luua.Kevad on armastuse aeg, seda ei tohi ka töörügaja Lõvi unustada. Rahaküsimustes peab olema ülimalt täpne.

2019. aasta horoskoop Veevalajatele: saabuv aasta kujuneb.

. Samas tekivad konfliktid sugulastega. Pole ka ime, sest tööd tuli palju teha. Siga küll üritab aidata, et need päevad ei saabuks, ent olukorrad võivad keeruliseks kujuneda. Hoolitsema peab mitte üksnes enda vaid ka lähedaste heaolu eest. Siga soovitab mõelda ka pärija peale juhul, kui Lõvil endal veel lapsi pole.Suvi on hea aeg abiellumiseks. Pole mõtet osta kõike, mis silma jääb, vastasel juhul on raha kiire kaduma. Ka sportimist ei tohi unarusse jätta.Uuel aastal tuleb pidevalt liikuda, hommikuti jooksmas käia ning vältida stressi tekitavaid olukordi.. Seetõttu on akende kaudu siseneva soojusenergia takistamine väga oluline säästuallikas.Sellel kodulehel tutvustame juhtiva kiletootja ja jagame üldist aknakileinfot. Uuel aastal soovitatakse Lõvidele teenitud raha mõistlikult kulutada, osa aga jätta „mustadeks päevadeks“. Paraku ei tuku ka konkurendid, seega peab Lõvi olema äärmiselt ettevaatlik.

Hommikuti tuleks süüa kaerahelbeputru, mitte võileibu suitsuvorstiga. Seetõttu võib isegi hoolika eelarvestamise järel rahast pisut puudu jääda. Ent heategevusest peab Lõvi osa võtma. Kui olla aga liiga enesekindel ja armukade, siis jooksevad austajad laiali.Perekonna loonud Lõvi oskab säilitada romantikat ja kirge oma abikaasaga. Kui aga säilitada rahu ja jälgida regulaarselt oma tervist, siis pole põhjust tõsiselt muretseda.Säästev dieet aitab mao- ja maksahaigusi vältida. Peaks koostama menüü, kus oleks kindel koht piimasaadustel ning köögiviljadel. Ka massaaž ja jooga tulevad kasuks. Kui ajada taga vaid seiklusi, siis võibki üksikuks uitajaks jääda. Seetõttu võib isegi hoolika eelarvestamise järel rahast pisut puudu jääda. Selle asemel täna tööandjat ning ütle, et sa soovid pakkumisse rohkem süveneda ja seda kaaluda. Tuleb sagedamini seltskonnas liikuda. Ainult hirmus uhket pulmapidu ei tasu korraldada ning sadu külalisi kokku kutsuda. Lõvi, kellel on alles tunded ja optimism, kohtab uuel aastal oma saatust.

2019. aasta horoskoop Lõvidele: uus aasta lubab sulle nii.

.

Plaanid lapsesaamist edasi lükata? Pärast seda vanust ei.

. Ka senisest täiesti erinevale tööle pole mõtet siirduda.Detsembris avaneb Lõvile võimalus osta soodsalt uus elamine või auto.Uuel aastal ennustatakse Lõvile kõike vähehaaval - gastriiti, apaatiat, emotsionaalseid kõikumisi ja külmetushaigusi. Ainus viis sellest pääsemiseks on keskenduda tõsistele suhetele ning leida see ainus ja õige.Horoskoop ei soovita tähelepanu pöörata austajate temperamendile ja välimusele, vaid nende intelligentsusele ja usaldusväärsusele. Võimalusel tuleks just nüüd puhkusele minna ning reisile suunduda. Vastasel juhul võib raha konkurentide taskusse jõuda. Selline üllas käitumine saab kindlasti tasutud.Raha on palju, ent sellega targalt ümber käia ei õnnestu alati

Märkused