See on peaaegu üks kõige olulisemaid asju, mis endale selgeks teha

Koha saavutanud meeskonnad mängivad samuti ühe korra veel omavahel turniirisüsteemis läbi. Käsipalliklubi HC Kehra lõpetab koostöö Uku-Tanel Laastuga  Alates tänasest lõpetab HC Kehra esindusmeeskond koostöö Uku-Tanel Laastuga. Stipendiumi määramise tingimused on: * käsipallurid – esindusmeeskonna tasemel mängivate käsipallurite võimete arendamiseks ja sportliku tegevuse soodustamiseks.

Majandus- ja äriuudised Eestist ja välismaalt.

. Täiseduga, ehk kolme võiduga, jätkab vaid HC Tallinn ning kohe nende taga jälitavad turniiritabeli tippu HC Kehra ning Põlva Serviti meeskonnad, kes tegid teises voorus tulise viigimängu. See sundis meie treenereid. Turniiri parim väravavaht Vitali Semenkov.. Klubid saavad vaheturniirile kaasa pooled eelmisest kolmest ringist teenitud punktidest. Kahe täishooaja jooksul võitis HC Kehra meeskond Indrek Lillsoo juhendamisel Eesti Karikavõistlused, Eesti Meistrivõistlustel saavutati kolmas ja teine koht. Read More HC Kehra naiskond on hoo sisse saanud ning hooaja esimeses pooles saavutati ka üks võit HC Tallinna naiskonna üle. Viisteist meeskonda oli jagatud kolme alagruppi, kus kõik mängisid alagrupis üks kord omavahel läbi, pärast alagrupimänge, mängiti kohamängud. Noorte treenerid Indrek Lillsoo ja Piret Urmet. Read More Tugeva osavõtuga turniiril, kus osalesid lisaks Eesti käsipalliklubidele ka külalised Rootsist, Leedust, Soomest ja Venemaalt saavutas esikoha Rootsi klubi Hammarby IF. augustil pidas HC Kehra Soomes, Siuntios kaks sõpruskohtumist kohaliku Sjundeå IF meeskonnaga.

Kodulehe loomine, kodulehe valmistamine, veebidisain.

. augustil toimus Kehra staadionil traditsiooniline käsipalliturniir Kehra Cup. Üheksa meeskonda mängisid omavahel üks kord läbi turniirisüsteemis, A-finaalis jätkasid viis paremat ja B-finaalis ülejäänud. Põlva edu tuli taaskord nende väravavahi Eston Varuski ning tugeva kaitse pealt. Kaks võistkonda saavutasid auväärse esimese koha ning krooniti Tapa Karikavõitjateks. See on peaaegu üks kõige olulisemaid asju, mis endale selgeks teha. Kai on ka ise tegelenud pikalt käsipalliga ja mängib hetkel Põlva naiskonnas. Üheksa meeskonda mängivad üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis. koha, võites ühe mängu ja kaotades. Uut hooaega silmas pidades katsetati erinevaid taktikalisi käike nii rünnakul kui ka kaitses ning anti ka noortele rohkelt võimalusi. Üürikorteriga on tagatud täielik liikumisvabadus, samas kui omaenda kinnisvara tähendab pikaajalist pühendumust. Treeneripingil tehti jõulised muudatused eesmärgiga taastada klubi kunagine hiilgus. Lisaks saavutati neljas koht. Isegi, kui su igakuine sissetulek on madal ning pead igat senti veeretama näppude vahel, saad sa tagada lapsele finantsilise kindluse. oktoober oli meie klubile uus tähis, kui HC Kehra naiskond pidas ajaloo esimese Eesti karikavõistluste mängu Reval-Sport/Mella vastu. Täname tubli töö eest!!    . Read More Demokraatiast loobunud HC Kehra ootab uut tõusu Demokraatia ja sport ei sobi kokku – sellisele järeldusele jõudis HC Kehra käsipallimeeskonna juhtkond tänavu kevadel. Read More Eesti meistrivõistlused noormeeste C vanuseklassis toimusid kahes etapis. Read More Eesti meeste käsipalli meistrivõistlustel tehakse sel nädalal algust vaheturniiriga, kus omavahel mängivad kolme ringi järel neli esimest ja kolme tagumist võistkonda. Eriti märkimisväärne oli Mesikäpa hallis toimunud mängu teine poolaeg. Read More Alates sellest hooajast liitus HC Kehraga uus noortetreener Kai Utt. Koha saavutanud meeskonnad taas ühe korra omavahel läbi.

Seal tuli juba vastaseks hilisem turniiri võitja. Mängud olid heaks ettevalmistuseks algavale hooajale ning Kehra treenerid Kaupo Liiva ning Mart Raudsepp jäid meeskonna tööga rahule. Esimene etapp mängiti jaanuaris ja teine aprillis. Uuest hooajast alustavad treeneritena klubi enda kasvandikud  Kaupo Liiva ja Mart Raudsepp. Read More Käsipalli meistrivõistlustel on kõigil meeskondadel mängitud kolm vooru. Eesti meistriks krooniti HC Kehra!! Turniiri parim mängija Sigmar Seermann. HC Kehra saavutas alagrupimängudel Leedu klubi Granitas-Karys Kaunase järel teise koha, mis tagas pääsu poolfinaali. Naiskonna resultatiivseim mängija oli Karina Adissova seitsme väravaga. Esikolmiku järel tulevad Põlva Coop, Viljandi HC ning Aruküla/Audentese meeskonnad, kel kõigil on ühe võidu. Karina Mere ja Valeria Semenkova lisasid neli tabamust. Ühe värava.

Märkused