See ei tee sind nõrgemaks, hoopis vastupidi: see näitab, et sa oled tugev ja analüüsid olukorda mõistlikult

Loe lähemalt Supervõime: olla mitmes kohas korraga. Aga siis tuleb jälle edasi liikuda. Mõned maitsvad snäkid selle kõrvale ning ongi mõnus õhtu tagatud!. Et te läheksite välja ilma tema sõpradetaKui ta kutsub oma sõpru igale poole ja te ei saa kunagi lihtsalt kahekesi olla, pole ta hea poiss-sõber. Olgem ausad – Blitz on tegelikult ikka päris tüütu tegelane. See ei tee sind nõrgemaks, hoopis vastupidi: see näitab, et sa oled tugev ja analüüsid olukorda mõistlikult. Taevapark OÜ poolt rajatud SuperSkypark on regiooni suurim siseruumides kogupere meelelahutuskeskus. Seda teeb ta muide Blitzile päris tihti, kui too liiga kiirelt ringi tormab ja oma sähmimisega teisi viimase piirini viib.

KANALI NIME MUUTUS JÄLLE!! KELLELE MA TEEN CONTENTI?

. Tema parim sõber ja liitlane: Blitz, kellel on komme endale pidevalt haiget teha, ja Claudz saab ta kohe terveks teha. Oskab lahendada tehnilisi ülesandeid ja masinaid tööle panna. Tõmbab peo käima ja naudib mängu ilu. superkiirus nii liikumises kui mõtlemises. aastal Tallinnas Pärnu maanteel. Kui Claudz teda aeg-ajalt veega üle kallab võib ta päris mitu sekundit solvunud olla. Samal ajal oleme Skypargi unikaalset kontseptsiooni eksportinud Lätisse ja Leedusse, Ukrainasse ja Venemaale, nõustades ja projekteerides sealseid keskusi. Ta märkab kõike ja kõiki, kellel abi vaja või raskustes.

Tema parim sõber ja liitlane: Claudz, kuna just tema aitab Blitzil maa peale tagasi tulla, kui ta liiga särtsu täis läheb. Järgnevad nipid annavad mõne idee, kuidas eelarvest paremini kinni pidada ilma, et tunneksid nagu see koormaks või piiraks sinu elu. Või siis vähemalt panna sind unustama, et su muhk on kui helesinisel ükssarvikul. Mida sa tohid teha oma enda kehaga - juuksed, meik, needid jmsSa oled täiskasvanud inimene ja peaksid saama ise otsustada, mida sa endaga teed. Teiseks ei püsi ta ise kunagi paigal. Ära lase mehel endale kõike ette dikteerida. Miski Claudzis kohe paneb teda kallistama.

KÄTS & DOGS - Pliiiiiiis, ma tahan koera!

. Võitleb pahade vastu rõõmsa meele abil naljadega, aga viimases hädas võtab appi hämarad jõud ja kallab su külma veega üle. Claudzile meeldib täiega matkata, sest siis saab lõkke ääres vahukomme küpsetada. Tunneb teed pilvelosside vahelt reaalsesse maailma.. See ei tee sind nõrgemaks, hoopis vastupidi: see näitab, et sa oled tugev ja analüüsid olukorda mõistlikult. Viimati avas täielikul Eesti eeskujul rajatud keskus uksed Islandil. Super Skyparki visioon on olla regiooni parim kogupere meelelahutuskeskus, mis maamärgina tõstab Eesti mainet pereturismi sihtkohana, on Eesti külastatuim atraktsioon ja ihaldusväärne tööandja ning ökoloogiliselt ja finantsiliselt jätkusuutlik. Tema hoolimine ja armastus on piiritu, ent see ei tähenda, et ta sind profülaktika mõttes veega üle ei valaks. Ta sahmib pidevalt ringi ja ajab sellega teistel pea ringi käima. Esiteks ei püsi tal kunagi suu kinni. Sarnaselt Votrixyle võiks Blitz vabalt meeletu papi kokku ajada kiirkullerina, aga peale seda, kui ta nädal aega postiljonina töötas ja ei jõudnud kordagi ära oodata, millal kaubasaaja saatelehele allkirja paneb, on see asi ära vajunud.

| salajased kohtumised.

. Claudzil on ka väike salahobi, milleks on ballett – see on tema pisike tüdrukulik hobi, millest teised ei tea. Et ta oleks viisakas inimeste vastu, kellest sa hoolidÕige mees peaks olema piisavalt täiskasvanud, et sinu lähedasi austusega kohelda. Super Skyparki pakub mängurõõmu, mida toetab põhiväärtustena turvalisus, hoolivus ja areng. Ta peaks pigem oma sõpradega väljas käima. Üheksa tegevusaasta jooksul keskuse külastatavus pidevalt kasvas. Tänu oma ravitsemisvõimele võib ta marraskil põlve või hiiglasliku muhu paari minutiga korda teha. Tal on väga suur süda ja ta on salaja natuke kade Claudzi peale, kes koguaeg palju tähelepanu ja kallistusi saab. Ja Blitz toob tänutäheks Claudzi ellu rõõmu ja ärevust. Nimest ja vormist hoolimata ei kõõlu Claudz peadpidi pilvedes, vaid on üks tähelepanelikumaid ja usaldusväärsemaid tegelasi, keda tiimil on au tunda. Et ta veedaks sinuga aegaKui pead pidevalt ootama, et tal sinu jaoks aega oleks, lõpeta kohe. Sms-laenu tunned ära selle järgi, et laenusummat on võimalik taotleda mobiilsõnumi teel, tavaliste kiirlaenude taotlemine toimub üksnes veebiportaali kaudu. Aga temaga ei hakka igav, sest elu on üks suur põnev mäng. Blitzi lemmik spordiala on rallisport, kus kohtuvad kiirus, meeskonnatöö ja mängulisus. unistaja aga hooliv ja usaldusväärnne sõber. Nüüd tõime aastatega kogutud kogemused ja ideed tagasi kodumaale, et avada Tallinnas täiesti uue tasemega regiooni suurim siseruumides kogupere meelelahutuskeskus - Super Skypark

Märkused