Samuti on oma kodu ning transpordivahend kõrgema prioriteediga tähtsad väljaminekud, mis mõjutavad oluliselt meie elukvaliteeti

Kelly Pärnapuu Kiidan väga Uusmaa maaklerit Janek Saarepuud professionaalse, kliendisõbraliku ja asjaliku töö eest! Suur suur tänu osutatud abi ja heade nõuannete eest. Mis see õigupoolest on ning millised on võimalused maksehäirega laenu või refinantseeringu saamiseks?. Üldse, kogu korteriga seonduv, olgu selleks siis huvilised, lisareklaam, hinnakorrigeerimine või muu selline, oli alati kooskõlastatud minuga. Tegutseb kiirelt ja oskab suurepäraselt ostja ja müüja vahel infovahetusega tegeleda, nii et kõik osapooled saavad asjadest täpselt ja ühetimõistvalt aru. Välditi asjatut pealekäivat reklaamjuttu. Korteriga tutvudes oli ta tähelepanelik ning asjasse pühendunud- andes nõu hinnaosas, reklaami- ja turundusosas. Tahaksin Teid esmalt tänada senise meeldiva suhtluse ja igakülgse kiire abi eest! Kiiduväärt! Marit Reinson Ave on väga hea ja selge asjaajaja. Sa ei tea, mis sind ajendab ostlema. Nagu vana tuttavaga suhtleks. Natalja Fomin Väga professionaalne lähenemine. Sergei arvestas alati meie pere soovide ja eripäradega, pidime projekti sisse viima teatud muudatusi ja me ei tundnud kordagi, et see oleks talle olnud tülikas või lisatöö. Parim maakler ja oma ala proff. Sellele eelnes ka eelmise korteri müük. Olime meeldivalt üllatunud, kui vastused Sergeilt saabusid kiirelt ja korrektses inglise keeles. Aitäh! Karoliin Mäetalu Klientide tagasiside Meie väärtused on meie kandev jõud ning nende tuum on alati olnud ülim kliendirahulolu. Alati abi valmis, suurepärane tagasiside! Soovitan kindlasti Sergei Zahharov kinnisvara konsultandiks ka teistele. Uuris absoluutselt kõik asjad järgi mida ma soovisin ja tegi ka nädalavahetusel seda..

Oma maja ehitamine

. On siiras rõõm teha koostööd sellise inimesega. Väga supper, parim maakler kellega ma olen kokku puutunud. Ei tekkinud kordagi võõrastavat momenti, tundus nagu oma inimene aitaks meil uut korterit leida/saada. Tegelikult võttis esimesene ühendust maakleriga minu prantslasest abikaasa, kes suhtles Sergeiga inglise keeles. Kasutati lubatud reklaamikanaleid ja turundust. Saime üsna kiirelt kokku, jõudsime kokkulepeteni ja ka lepinguteni. Samuti, täitis ta kõik minu palved ja arvestas minu soovidega. Mirjam Korbe Kui hakkasime oma perele uut kodu otsima ja leidsime huvi pakkuva arenduse, siis võtsime ühendust maakler Sergeiga. Kuulutuse koostas ta imekiirelt ja saatis ka mulle tutvumiseks. Aitäh! Ljudmilla Sadonina Mervi on täpne, korrektne ja väga meeldiv inimene. Ja ka nüüd, kui meil on uued kodud ja maakleriga suhtlus ametlikult läbi, on alati hea meel Sergeid näha ja teretada! Kui meil peaks tulevikus veel maakleri abi vaja olema, siis teame, kelle poole pöörduda. Soovi korral on võimalik teha ehe ainulaadseks seda värvides või muul moel kaunistades.

Filmari fotolabor – fototeenused

. Oma töös on ta täpne ja püüab alati asjast maksimumi võtta. Andres Mikli Ketlin oskab väga hästi kliendiga end ühele lainele viia, et mõlema osapoole jaoks oleks suhtlus vaba ja sõbralik.

Elisa Elamus | Elisa Eesti

. Suhtlus Sergeiga oli alati meeldiv ja sujuv, nii et veidi aega peale meie kodu tehingut jõudsid ka minu vanemad samamoodi tänu Sergeile uue kodu tehinguni. Müügi juures oli meile abiks Anni. Natukene huumorit ja rõõmu igasse päeva! Kui on soov saada oma silt, siis võta ühendust [email protected] ja teeme Sinu mõtte teoks! Vaata veel. Samuti on oma kodu ning transpordivahend kõrgema prioriteediga tähtsad väljaminekud, mis mõjutavad oluliselt meie elukvaliteeti. Täienda oma kogu iseloomuka, kuid samas ka tagasihoidliku aksessuaariga.

Seetõttu tundus hea variant võtta kinnisvara müümisel appi inimene, kes teab ja tunneb oma tööd. Ma ei ole mitte kunagi nii vinget kinnisvaramaaklerit kohanud ja kindlasti soovitan just teda oma tuttavatele, kui neil peaks vaja minema või kui endal on vaja tulevikus kinnisvara müügi või ostuga tegeleda. Meie eesmärk on alati pakkuda oma teenustega klientidele rohkem väärtust kui keegi teine. Seetõttu on meie jaoks klientide tagasiside eluliselt oluline. Dokumendid hästi ette valmistatud ja korterile leiti kiiresti ostja. Ei pea muretsema, et peale pikka päeva kõrvad kaunitaride kandmisest väsinud oleks. Vormistas kõik paberid ja dokumendid, minul jäi ainult notarisse ilmuda. Kliendina meeldis mulle väga, et olin igapäevaselt kursis korteri müügiga. Kogu protsessi vältel toimus pidev infovahetus ja kõik minu küsimused said vastuse. Vineerist kõrvarõnga eelis paljude teiste ees on selle kergus ja naturaalsus. Anni on väga kohusetundlik ja professionaalne maakler. Minicredit Maardu, väikelaen eraisikult.

Märkused