Säästukaart on kõige tavalisem püsikliendikaart, millega saad osa sooduststest ja teenid kliendiprogrammi boonuspunkte

Seejärel kliki valikule "Saada". Kontovaates klõpsa nupule „Muuda salasõna“. Kui leiad toote, mida Sa ei tellinud, mis on defektiga või katkises pakendis, saad selle kohe kullerile tagastada. Kui oled kauba kätte saanud, märgi ekraanil „Valmis“. Loo üheskoos partneriga eelarve, mis toetab teie ühiseid eesmärke ning ärge kartke ühendust võtta spetsialistidega, kes aitavad rahaasju selgemaks teha. Soodushinnad hakkavad Kliendi jaoks kehtima ning boonuspunkte saab Klient koguma hakata pärast Coopi kliendiprogrammiga liitumist. Sisesta lahtrisse oma e-maili aadress ja kasutajanimi, millega varasemalt eCoopi kasutajakonto registreerisid. Tagastada saab tooteid, mis on kasutamata ja rikkumata, st originaalpakendis. Avastasin üleantud tellimuse hulgast toote, mida ma ei olnud tellinud või mis oli defektiga või riknenud. Viimase leiad eCoopi kodulehelt või Laagri, Lasnamäe, Pärnu Maksimarketi infoletist.

Makse teostamine toimub väljaspool eCoopi keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Toidukappi tehtud tellimusele saab järele minna see, kellel on olemas tellija numbrile saadetud PIN-kood, mis toidukapi uksed avab.

Coop Säästukaart - mida Säästukaart Pluss kaart sulle annab?

. Pärast seda toimingut leiad oma e-maililt uue salasõna. Juhul, kui oled juba Säästukaart Plussi klient, anna endast märku Põlva Kaubamaja Coop Panga kontoris, kus lisatakse Sinu lepingule soodustus. Saad eCoopis Tellimusi esitada kas eCoopi registreeritud püsikliendina sisse logides või registreerimata anonüümse Kliendina. Tellimuste ajalugu ja enda loodud ostunimekirju näeb vaid registreeritud klient.   eCoopi kasutajana saad endale koostada personaalse ostunimekirja, mida näed ja saad muuta iga kord e-poe keskkonda sisse logides.

Kuidas osta? | Coop Eesti e-pood - Kõik toidukaubad.

. Coop Panga kaardi saab taotleda Coop Panga kodulehel aadressil www.cooppank.ee. eCoopil puudub ligipääs Kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Unustasin oma konto salasõna. Selleks tuleb kliendil tellimust esitades oma Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart registreerida. Kui tellitud toodet ei ole tellimuse komplekteerimisel võimalik soovitud koguses anda või asendada, tagastatakse puuduoleva toote maksumus. Äriklient boonuspunkte ei kogu, kuid saab osa sooduspakkumistest. Samuti saad seda mugavalt jagada sõprade või pereliikmetega, kes saavad seal samuti soovi korral muudatusi teha. Isikut tõendava dokumendi puudumisel on meil õigus jätta tooted väljastamata. Säästukaart Plussi taotluse saab esitada Coopi kliendiportaalis www.coop.ee. Äriklient saab Säästukaardi soodustuse saamiseks registreerida tellimuse esitamisel ärikliendile kuuluva Säästukaardi või Coop Panga kaardi andmed. Põlva Tarbijate Ühistu liikmele kehtivad Säästukaart Plussi hinnad kasutades nii Säästukaarti kui Säästukaart Plussi. Juhul kui e-poe töötaja Sinuga ühendust ei saa, asendab ta toote võimalikul parimal viisil ise. Oste saavad teha nii Coop Panga, LHV, Swedbanki, SEB kui ka Luminori kliendid. Sellele vaatamata on asendustootest Sul alati võimalus kauba kättesaamisel loobuda.. Kui toode kaalub rohkem kui Sa tellisid, ei pea Sa juurde maksma. Ostunimekirju võid koostada piiramatult. Kui tellimuse esitamist on alustatud läbi registreeritud erakliendi konto, eemaldatakse antud tellimuse küljest erakliendi kontoga seotud Säästukaart, Säästukaart Plussi või Coop Panga kaart. Meil on hea meel teavitada, et kõige soodsamad hinnad on nüüd ka Põlvamaal! Makstes Säästukaart Plussiga Coopi kauplustes, saad kõige soodsama hinna ja teenid boonuspunkte. Kui tellisid kauba kulleriga koju, ole märgitud kuupäeval ja kellaajal kodus, vasta kulleri kõnele ning võta kaup vastu. Coop Panga kaardimakse soodustus Alexelas. Kõiki arveid ja tellimusi on Sul konto omanikuna võimalik vaadata ja alla laadida ka kontohalduse vaates tellimuste alt. Säästukaart on kõige tavalisem püsikliendikaart, millega saad osa sooduststest ja teenid kliendiprogrammi boonuspunkte. Pärast kauba üleandmist saadame Sulle e-posti teel lõpliku arve. Vihje: enamjaolt on tegemist ei millegi muu kui vaid sooviga. Kui tellisid kauba toidukappi, astu märgitud ajavahemikus toidukapi juurest läbi, sisesta ekraanile sõnumiga tulnud PIN-kood ning ava ekraanil näidatud uks. Äriklient saab esitada tellimuse registreerimata kliendina või alustades Tellimuse esitamist läbi eraisikust registreeritud kliendi konto märkides vastavas lahtris, et soovib tellimuse esitada ärikliendina. Enne tellimusega jätkamist veendu märgitud aja sobivuses, sest pärast kokkulepitud järeletulemisaja möödumist toidukapid tühjendatakse ja siis enam kaupa kätte ei saa.

Lugeja: miks ma ei saa Säästukaart Plussi soodustusi, kui.

.

Säästukaart -

. Kulleril on kohustus vastuvõtja dokumenti kontrollida. Kodulaenu saamise tingimused, smslaenud. Kui toode kaalub vähem kui Sa tellisid, tagastame hinnavahe. Toodete tagastamisega seonduvad kulud kannab klient

Märkused