Saades rohkem infot, uuri lähemalt!

Soovite teha meie kaudu aadressiga reklaami postituse, kuid teil puudub saajate andmebaas ning soovite meie kaudu valitud sihtgrupile reklaami saata. Iga postkasti kasutaja väljendab ise oma soovi. Aadressita reklaami hulka ei kuulu riigi ja kohaliku omavalitsuse avaliku teabega materjalid ning otse Sulle saadetavad reklaamlehed – need jõuavad Sinu postkasti ka edaspidi. Rahvusvaheline kiri jõuab enamasti kohale kolme kuni viie päevaga olenevalt sihtriigi kaugusest. Piiratud e-arve on aluseks maksekorraldusele või e-arve püsimakselepinguga tasumiseks. Panka saadetaval arvel peavad olema täidetud järgmised väljad: Arve saaja, Registri-/isikukood, Arve nr, Arve kuupäev, Maksetähtaeg. Teade on informatiivne ja antud arvet ei pea uuesti panka edastama. Infot reklaamiteenuse kohta saate Omniva kodulehelt: https://www.omniva.ee/ari/reklaam Tüüptingimused, hinnakiri ja muud abimaterjalid on leitavad aadressilt https://www.omniva.ee/abi/arikliendile alamjaotuse Reklaam alt. Siinkohal tuleb arvestada, et kleebisel peab olema selgelt arusaadav, et soovid reklaamist loobuda ning mis ei sea piiranguid reklaami sisule. Soovite teada, kas läbi Omniva e-teeninduse on võimalik teha reklaami tellimust. Oluline on teada, kes maksab tagasisaatmise eest. Esimese tulba lahtrisse sisesta oma arvelduskonto number ehk see konto, kuhu summa laekub. Pärast hoiuaega saadame selle saatjale tagasi. Kui Sa ei kasuta e-arve tellimusi, siis tuleb igale arvele peale importi või arve käsitsi sisestamist ise juurde lisada saatmise kanali info. Reklaamist loobumise kleebise postkastile saab tellida vaid postkasti kasutaja. Soovite esitada meile pretensiooni reklaamkande kohta. Kui soovite infot reklaamiteenuse kohta. Jälgi, kus maal saadetis on. Täida järeleotsimise vorm. Vaata, kuidas pakki tagastada. Müügiarvel on viga ’faili struktuur vigane või vale’. Arvereidadel peab kindlasti olema täidetud Teenus/kaup lahter koos Summa lahtriga.

Seejärel tuleb arve uuesti panka saata vajutades nuppu Salvesta ja saada. Juhul, kui Teie ettevõtte nime kuju pangas ei vasta Äriregistris olevale nimekujule, soovitame korrigeerida Teie ettevõtte nime pangas. Pärast kleebise paigaldamist Sinu postkasti enam aadressita reklaami ei panda. Pakenda oma saadetis nii, et see transportimisel viga ei saaks. Selle jaoks on Sul vaja saadetise vöötkoodi, mis on kirja saatjale vormistamisel antud. Kontrollige üle arve maksetähtaeg, tehke vajadusel parandused ning edastage arve uuesti panka. Kui tegemist on tähitud saadetisega, saad kirja teekonda jälgida. Kõigis pankades on selleks olemas vastav protseduur. Et arved jõuaksid tõrgeteta panka, kontrollige, et eArvekeskuses ning pangas oleksid teie ettevõtte nime kirjapildid identsed. Sel juhul saadame selle saatjale tagasi. Rohkem infot reklaamiteenuse tüüptingimustes. Selleks, et vältida saadetise vigastumist, vaata nõuandeid ja soovitusi. Arve lõppsumades peab olema KM-ta kokku, Käibemaks kokku ja Arve summa kokku. Kui eelpoolsed tegevused tulemust ei anna, asume Su tähitud kirja otsima.

Blogi - Caremate Blog

. Kui failis on info puudu, siis importimine ebaõnnestub. Vajadusel vali juurde sobivad lisateenused. Selle alusel töötavad kõikide kandeteenuste pakkujate kirjakandjad ning see tagab soovimatu reklaami postkastidesse mittejõudmise. Soovite teha meie kaudu aadressita reklaami postituse ja soovite teada kindla piirkonna postkastide koguseid. Avage arve müügiarvete nimekirjas valikuga Tegevused-> Muuda, korrigeerige või kustutage vale viitenumber ning vajutage lehekülje allosas Salvesta ja Saada. Kui kuller helistab, võid talle kohe öelda, et ei soovi pakki vastu võtta. Müügiarvete nimekirjas saate arve järel valida Tegevused-> Saada uuesti. Excelis tuleb iga arve info sisestada failis üksteise alla alates kolmandast reast. Selle jaoks on Sul vaja saadetise vöötkoodi, mis on paki saatjale vormistamisel antud. Tarbijakaitseametiga on kokku lepitud, et kui postkasti omanik ei soovi aadressita reklaami, paigutatakse postkastile vastav kleebis. Saades rohkem infot, uuri lähemalt. Ärikirjade puhul, mis antakse üle pärast Eesti Posti poolt kehtestatud hilisemat üleandmise aega, loetakse üleandmise päevaks järgmine tööpäev. Pärast muudatuste tegemist tuleb eelnevalt koostatud vigased arved kustutada ja seejärel arved uuesti importida/sisestada ning panka saata. Tehke arvel parandus valikuga Tegevused-> Muuda ning edastage arve uuesti panka. Arveridadele ei saa sisestada ainult teksti, jättes summa lahtrid tühjaks. Saatmisviiside juures tuleb valida Internetipanga järel rippmenüüst ’E-arve’ asemele ’Piiratud e-arved’ ning arve uuesti panka saata. Selleks tuleb Teil pöörduda väljaande kirjastuse poole. Proovige arvet uuesti saata järgmisel päeval. Selleks sisestage Arve kuupäev, millest alates arveid otsite ning Olek lahtrisse valige ’Vigased’. Arvel muudatuste tegemiseks avage arve valikuga Tegevused -> Muuda ja tehke vajalikud parandused. > Palun kontrollida, kas postituse nimekirjas oli just see konkreetne saaja.

Periskoop - (Timesmith OÜ)

. Läbi e-teeninduse ei saa reklaami tellimust vormistada. Soovite Omniva kodulehel bänneriga enda teenust reklaamida. Kui arved saadetakse otse ERP -ist koos arve saatmise kanalitega, siis e-arve tellimustes olevat infot ei võeta arvesse. Sellisel juhul tuleb panka saata piiratud e-arve. Soovite saada tellimus-garantiikirja, reklaamsaadetiste saatelehte, aadressiga reklaami tsoonikalkulaatorit või pakendamise juhendit. See tähendab, et näiteks korteriühistu sellist tellimust omanike eest teha ei saa. Teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate AS Eesti Post kliendiandmete töötlemise põhimõtetest, mis on kättesaadav siin.. Kõik failis toodud lahtrid peavad iga arve kohta olema täidetud. Uuri juba ostmisel, millised on kauba tagastamise tingimused. Seejärel klõpsake nupul Otsi. Saades rohkem infot, uuri lähemalt. Kui soovid saabunud pakki tagasi saata Internetist või postimüügist ostes võib Sul tekkida vajadus kaup müüjale tagasi saata. Näiteks tähitud saadetise puhul vali juurde kindlustus.Kirja lisateenused Samal päeval üle antud ärikirjadena käsitletakse kirju, mis on enne kokkulepitud kellaaega postiasutuses vastu võetud ning mille vastuvõtuaeg ei ole postiasutuse sulgemisajast hilisem. Isegi, kui tundub, et see kõik pole võimalik, on alati olemas väljapääs ning kui võtad asju rahulikult ja tegutsed samm-sammult, näed varsti, kuidas rahaasjad hakkavad minema paremuse suunas. Rahvusvaheliste saadetiste puhul sõltuvad piirangud sihtriigist. Vajadusel telli juurde sobivad lisateenused. Kui eelpoolsed tegevused tulemust ei anna, asume Su pakki otsima. Järgmisel korral arvet edastades tuleb Saatmisviiside juures valida Internetipanga järel rippmenüüst ’E-arve’ asemele ’Piiratud e-arved’. Kui soovid, et reklaampakkumised taas Sinuni jõuaksid, siis eemalda reklaamist loobumise kleebis postkastilt. Vajadusel saate kindlasti abi oma panga infoliinilt. > Kuna tegu lihtsaadetisega, siis saadetise liikumist ei ole võimalik jälgida. Eestisisese kirja kohaletoimetamiseks kulub tavaliselt üks kuni kaks päeva. Antud teade ütleb, et arve saajal on püsimakse teenuse leping olemas ja panka tuleb edastada piiratud e-arve. Tasub teada! Järeleotsimise avalduse saab esitada ainult lähteriigis ehk ainult saatja. Arvel muudatuste tegemiseks avage arve valikuga Tegevused -> Muuda. Kui oled kleebise kätte saanud, siis palun paigalda see kirjakandjale nähtavasse kohta. Abimaterjalid on leitava Omniva kodulehelt https://www.omniva.ee/abi/arikliendile alamjaotuse Reklaam alt. Teavituses oli selgitus, miks me enam alustele ei postita ning palusime kõikidele KÜ liikmetele vastav info edastada. Detailse info sihtriigi nõuete kohta leiad. Ettevõtte nime saate eArvekeskuses muuta avades Üldinfo-> Seaded-> Ettevõtte seaded. > Omniva kodulehel on aadressita reklaami postituse tarbeks postkastide kogused aadressil https://www.omniva.ee/abi/arikliendile#info ; „Postkastide kogused aadressita reklaamsaadetiste kande tellimiseks Eestis ….“.

Ärikliendi korduma kippuvad küsimused » ABIINFO » Omniva

. Kui oled kirja saaja, pöördu selleks saaja poole. Selleks, et saada veateavitust ka e-mailile, tuleks seadistada oma e-maili aadress Üldinfo-> Seaded-> Ettevõtte seaded-> Müügiarved-> ’Müügiarve ebaõnnestunud edastuse teavitus saadetakse e-maili aadressile:’ lahtrisse sisestage e-maili aadress. Detailse info sihtriigi nõuete kohta leiad. Posti teel eritingimustega ja keelatud esemete üldinfo leiaderinõuetega saadetiste nimekirjast. Reklaamist loobuda saad ka endale lähimas postkontoris. Soovitame alati kasutada äriregistris kasutatavat kirjapilti. Olete meiega kokkuleppe teinud reklaami postituseks ja soovite edastada meile reklaami kandeks tellimus-garantiikirja

Märkused