Sa võid elada siin ja seal, ei pea end siduma maatükiga ning ei pea oma õlul kandma kinnisvara hooldamisega seonduvaid probleeme

Sama kehtib ka tuleviku kohta. Sa ei saa öelda, et mul on homme külm. Mõni usub, et igavene elu on võimalik, ent seda mitte siin maa peal. Sa ütled, et mul on praegu kõht tühi. Elu leiab aga aset praeguses hetkes. Tagasihoidlik tegijaViimased seitse aastat olen vähemalt iga paari kuu tagant pikemale reisile läinud, aga tead, ikka tunnen, et nii palju on veel maailma näha. Muide, kas sa oled kuulnud midagi raamatust Eat Pray Love Puukallistaja-lepatriinuSiin hostelis pole piisavalt rohelust, mul jäi viimasest ökolaagrist aprikoosiseemneid järgi, nii et istutan siia aeda mõne viljapuu. Me võime raatut lugedes minna mõtetes töö juurde. Laenud kuni 10000, kõige madalama intressiga laenud. Peale selle on inimestele antud võime mõelda ja arutleda, samuti kõlblustunne ja soov Jumalat teenida. Kuigi see väide võib alguses paista filosoofilisena ja vastuolulisena, kuid seda lähemalt uurima hakates jõuad sa sama tõdemuseni. Me võime uue armastatuga koos olles minna mõtetega eelmise juurde või kujutada ette praegusega saabuvaid katastroofistsenaariumeid. Homseid asju koged sa “homme” siin ja praegu. Kõiki neid tundeid aga tunneme ju praegu, kuigi mõtetes toimusid nende tunnete põhjustajad võib-olla aastaid tagasi minevikus, või pole neid stsenaariumeid kunagi olnudki ja me kujutame seda kõike lihtsalt ette. Ta ütles esimesele inimpaarile Aadamale ja Eevale: „Täitke maa ja alistage see.

Just seetõttu tuleb kõigepealt iseennast kontrolli alla saada, ja alles seejärel hakata tegelema ümbritsevaga. Jumala täiuslik armastus ja õiglustunne ajendasid teda looma võimaluse, kuidas meid päritud patust ja surmast vabastada. Kujuta ette, kui me ei vajuks minevikku ainult mõtetes, vaid mõttele järgneks kohe ka teleportatsioon. Kuidas teha telefoni krediit rahaks, SMS laenud 18 aastastele isikutele. ahjaa, helistasin siia hostelisse, et küsida, kas neil ikka röster on olemas. Eilseid asju kogesid sa ju eile siin ja praegu. Alljärgnevalt heidame pilgu 17 erinevale potentsiaalsele põhjusele, mis löövad rahakotti augu ja raskendavad säästmisega alustamist. Sa võid elada igavesti maa peal Sa võid elada igavesti maa peal KUI IMELINE TULEVIKUVÄLJAVAADE! Looja on tõotanud anda meile igavese elu siinsamas maa peal. Nende sõnul saadakse igavene elu siis, kui pärast surma taevasse minnakse. Sa võid öelda, et kui homme on samasugune külm ilm nagu täna, siis on mul homme külm, aga vahetu kogemuse saad sa siiski homme. Jah, me võime küll öelda, et eile ju juhtusid asjad ja homme hakkavad asjad juhtuma, aga sinu jaoks praktikas juhtuvad need ikkagi siin ja praegu. Me oleme reaalsusega kontakti kaotanud Jah, mõista seda intellektuaalselt on üks asi, praktikas aga hoopis midagi muud. käisin korterites ja pakkusin. Kui sa tahad elunõu, siis küsi minult … või parem mitte! Paras planeerijaMul oli juba enne reisile minekut kõik broneeringud tehtud, bussi- ja rongiajad välja prinditud. Sa ei saa kogeda külma homme. Proovi kõike teha siin ja praegu Just sellest tõdemusest lähtuvalt soovitangi viimase ajajuhtimise tehnikaga praktiseerida rohkem reaalis olla, ja vähem virtuaalis viibida. Üks sõber vist mainis millalgi, et hostelites on kõvasti odavam, aga ma ei tea. Nüüd mängin šamaanitrumme, sõidan äriklassis ühest riigist teise ja räägin hostelites, et raha pole tegelikult tähtis. Läheks ainult idanema! Jaa, kui elu on mulle midagi õpetanud, siis seda, et võimalused kaovad kiiresti.

: leia oma tõeline armastus!

. See on paradoksaalne soovitus, sest tegelikult oleme kehaliselt alati reaalis, me oleme virtuaalis ainult oma mõtetes. Kuigi meie füüsiline keha ja vorm on ALATI olnud AINULT reaalsuses, ei ole me seda oma mõtetes. Seetõttu, ära püüa olla efektiivne ainult tööalaselt, vaid ka enesealaselt. Nad väidavad, et maa loodi meie ajutiseks koduks, katselavaks, et näha, kes inimperest väärib taevasseminekut ja igavest elu koos Jumalaga. Piibel ütleb tema kohta: „Kõik tema teed on õiged. Ja isegi selliseid rännakuid, mis tegelikult meile ainult probleeme põhjustavad – igatsust, valu, süüd, pettumust jms. Meie aga kipume tegema seda vastupidi – me jätame iseenda unarusse keskendudes kogu tähelepanu välisele. Kui Saatan väitis, et Jumal keelab neile midagi head – õigust ise otsustada, mis on hea ja mis halb –, asusidki nad Saatana poolele ja keerasid Jumalale selja.

Tutvumiskuulutused - püsisuhted, salasuhted, seks, abielu.

. Kõik ülejäänud ajad on kogemuslikult meie jaoks kättesaamatud, vaid saame nendest ainult mõelda – meenutada möödunud aegu ja kujutada ette tulevaid aegu. See imeline tulevik võib sindki ees oodata, kui võtad kuulda Jeesuse üleskutset. Mul on juba lennupiletid Panamasse ja Elevandiluurannikule ära broneeritud. Me ei ole mitte ühtegi kogemust -ei head ega halba – saanud praegusest hetkest väljaspool, sest see on meie ainuke reaalsus. Elu toimub siin ja praegu. Siin on liiga palju voodeid ühes toas. Sa mõtled, tunned, rõõmustad, naudid, aga ka kannatad siin ja praegu. JUMALA ALGNE EESMÄRK Mõned aga ütlevad, et Jumal pole kunagi mõelnud, et inimesed peaksid maa peal igavesti elama. Õppisin pool aastat Balil joogainstruktoriks ja nüüd elan oma unistuste elu. See on kõik ülemaailmse FETABETA organisatsiooni kätetöö! JuhukülalineMa ei teagi, miks ma siin olen. Sa võid elada siin ja seal, ei pea end siduma maatükiga ning ei pea oma õlul kandma kinnisvara hooldamisega seonduvaid probleeme. Nad kaotasid väljavaate elada igavesti paradiislikul maal. See asub täpselt õigel kaugusel päikesest, selle pöörlemistelje kalle on ideaalselt sobiv ja see pöörleb täpselt õige kiirusega. praktilist laadi ja aitab juhil oma meeskonda edukalt juhtida,töötajaid mitterahalistel viisidel motiveeridaja tulemuslikku töökultuuri kujundada. ma olin enne seda pikemat reisi sekretär, jah. Sa ei saa öelda ju, et mul on eile kõht tühi. Kõik need on mõtted, aga me ei pruugi neid märgata ja teadvustada. Järelikult on pool ülesandest juba täidetud. Ennekõike aga on inimestel ainulaadne võime rajada lähedased suhted Loojaga. Ta sõnas: „Minge sisse kitsast väravast, sest avar on värav ja lai on tee, mis viib hävingusse, ja palju on neid, kes sealt sisse lähevad. Paljudel inimestel on seda aga raske uskuda. Saadaval saidil www.jw.org/et. Homme kavatsen seda edasi teha mõne kauni kose juures. Loe edasi Kallis sõber, siin on 39 põhjust, miks ma sulle raha ei laena. Mistõttu on nende mõju meile vahetud. Nad ütlevad, et igaühel tuleb kord surra ning et surm on osa loomulikust elu ja surma tsüklist. Enamus meie kannatustest ei tulene mitte reaalsusest, vaid meie mõtetest. Kõik see teeb ääretu lõhe meie, inimeste, ja kõigi teiste maiste elusolendite vahele. SA VÕID ELADA IGAVESTI MAA PEAL Eedeni aias toimunud mäss ei nurjanud Jumala algset eesmärki seoses inimeste ja maaga. Sellepärast me saame imetleda võimsat universumit ja loodusimesid, tunda rõõmu kunstist, muusikast ja luulest. Jah, sa võid öelda, et eile oli mul kõht tühi, aga see on juba mälestus, mitte vahetu kogemus. Sa ei koge midagi eile või homme. Reisin ühest eksootilisest riigist teise, õpetan joogat ja olen tänulik. Niimoodi arutledes jõuamegi tõdemuseni, et reaalne elu toimub AINULT siin ja praegu. Me võime romantilisel õhtusöögil minna oma mõtetega laste juurde

Märkused