Sa tulid just 10-päevaselt Kariibi mere kruiisilt

Rahateemad võivad seega olla üsna keerulised. Need kokkulepped said isegi lamineeritud ja töötajatele jagatud." - Kadri Põldma, Moller Auto kvaliteedijuht "Koolitus tuletas meelde, miks me oma tööd teeme, mis on selles positiivset. See, kuidas inimesed oma eluga hakkama saavad, mõjutab otseselt seda, kui efektiivsed ja pühendunud nad tööl on. Minu meelest oli koolituse suurim saavutus just turvalise ja sõbraliku õhkkonna loomine, kus inimesed said ennast väljendada, kartmata kriitikat, samas talitsema negatiivseid „prussakaid“. Su laps käib endiselt erakoolis. Koolituse läbija saab uue lähenemise ja oskuse siduda oma isikliku eraelu eesmärke tööalaste eesmärkidega. On väga tähtis, et saad loota oma kolleegide peale ja vastupidi. Teinekord ongi vaja väikest tõuget, et silm saaks taas särada ja jätkuks motivatsiooni edasiliikumiseks." - Monica Rand, Munitsipaalpolitsei direktor "Selline koolitus on vajalik igale inimesele. Mõtteid, repliike, märksõnu ja lõbusat naljaheitmist kuuldu üle jagub igasse päeva. Sa mängid regulaarselt loteriid. Sul on viis koera, kolm kassi, kakaduu ja anakonda. " - Erki Paul Ridal, Politsei- ja Piirivalveamet talituse juht "Mina jäin koolitusega väga rahule, sama võin kinnitada ka tiimijuhtide ja müügimeeskondade osas. Mõtlen juba, kuidas saaks seda oma inimestes kinnistada või selle rakendamisele kaasa aidata. Sa tead, millest sa räägid. Niipalju kiidusõnu ei ole kuulnud veel ühegi koolitaja kohta, järelikult läks see teadmine, mida andsid, paljudele korda. Sa ostsid just uue HD-teleri. See on lausa imeline, kuidas sa oskad panna kaasa töötama ka need juhid, kes tavaliselt on suhteliselt passiivsed selle teema puhul. Sa arvad, et raha kasvab puu otsas. Koolituse juures meeldis mulle eriti see, et Kaido tegi väga põhjaliku eeltöö meie ettevõtte ja meeskonna kohta.

KTG abituriendid: Tahan paremat haridust, et olla.

. Usun, et inimesed mõistavad paremini “töörõõmu teooriat” ja selle siduvust iseendaga. Sa ei tea erinevust soovide ja vajaduste vahel. Seega, kui meie organisatsiooni inimesed positiivsemaks ja motiveeritumaks muutuvad, muutub ka organisatsioon tervikuna. Sa oled kohutavalt organiseerimatu. Sa püüad naabritele muljet avaldada. Sa usud, et elama peab praeguses hetkes. Kasulik eelkõige selles mõttes, et lähendas meeskonda veelgi ning koolituse järgselt on näha, et tekkinud sünergia on kandunud ka igapäevatöösse. Sinu abikaasa keeldub tööle minemast. Samuti põhjalik ettevalmistus ja suur huvi meie ettevõtte vastu." - Enel Eesmäe, Põldma Kaubanduse personalijuht "Ma isiklikult sain sellelt koolituselt väga palju. Kõige paremini jäi koolituselt meelde võitmatu meeskonna näide, mis tõi esile meeskonnatöö kõige olulisema komponendi – usalduse." - Kati Päike, Siseministeeriumi nõunik "Püüan nüüdsest näha asju iga päev natuke helgemas valguses.

Sinu prioriteedid on täiesti paigast ära. Mul oli hea meel näha koridoris säravaid silmi ja lugeda tagasiside lehtedelt mõtteid, mida on võimalik ise ära teha. Sa oled hiljuti terve köögisisustuse väljavahetanud, kuigi seda polnud tõesti vaja. See, et osavõtjate arv oli nii suur, oli heaks indikaatoriks sinu koolituste sisu ja kvaliteedi osas." - Erika Truuverk, Äripäeva müügidirektor "Kogu meie kirju kollektiiv jäi koolitusega väga rahule. Üheks oluliseks sõnumiks koolituspäevast jäi, et on igaühe enda valik, kas olla kriipsunägu või naerunägu. Sa tulid just 10-päevaselt Kariibi mere kruiisilt. Inimese areng mõjutab oluliselt ettevõtte tulemusi, samas võid ju panustada ressursse töötajate arendamisse professionaalses võtmes, aga kui inimeses endas puudub tasakaal, siis ei pruugi arendustegevusest olla kasu. Sa ei mõista, et tulevik on sinu võla pant. Muutes iseennast muutub ka maailm. Sinu teismeline järelkasv sõidab tuttuue autoga, kuigi mõni vana romu kõlbaks sama hästi. Koolitaja avas teemat läbi tavapäraste küsimuste, mis meil igapäevaselt töökeskkonnas esile kerkivad ja reeglina just negatiivse alatooniga. Sa tulid just 10-päevaselt Kariibi mere kruiisilt. Meile olid eriliselt olulised koolituse käigus sõlmitud kokkulepped, mis aitavad meil argipäevas ühist joont säilitada. Sa pead kodust tööle lõuna kaasavõtmist ajaraiskamiseks. Seega oli see väga hea algus meie soovile ühtsemaks ja toetavamaks meeskonnaks muutuda." - Katrin Ruben, Nordea Pank osakonnajuht "Kaido oskab siiralt ja huvitavalt oma kogemustele tuginedes koolitust juhtida. Sa ei soovi suitsetamisest loobuda. Kaido on professionaalne ja avatud, kuulab inimesi ja soodustab vaba arutelu. Mulle meeldib selline mõtlemine/lähenemine, sest ma usun, et kõik saab alguse iseendast – nii meie sisemine rahuolu ja õnn kui ka igapäevane käitumine oma pere, töökaaslaste ja lähedastega. Tõmbasid osavalt publiku arvamust avaldama ja kaasa mõtlema. Koolitus oli oskuslikult ülesehitatud ja ilmestamiseks sobis tugevasisuline film." - Anneli Sert, Keila Vallavalitsuse vallasekretär "Enesemotiveerimise kunsti koolitus oli antud olukorras kõige õigem valik. Sa elad suuremas kodus kui oleks mõistlik omale lubada. Ja seda vaid minimaalsete vahenditega.

Kinnisvara Vahendus - Kinnisvara müük, ost, üürimine

. Sa ei suuda selgitada – ega oma aimu – kuhu su raha iga kuu läheb. Asutusele oli see väga vajalik, nagu öeldakse – kümnesse." - Andres Pajula, Tallinna Haridusameti juht "Enesearengukoolitused on väga olulised, sest ükski firma ei koosne „töötajatest“, vaid „inimestest“ oma tugevuste ja nõrkustega. Mulle isiklikult tuletas see meelde, et positiivsed mõtted muudavad elu paremaks. Veel kord, aitäh Sulle Kaido ja kohtume jälle!" - Margo Klaasmägi, Artiston juhatuse esimees "Meie ettevõtte jaoks on oluline pakkuda klientidele parimat teenindust ja oma töötajatele ehk teeninduse pakkujatele, parimat töökeskkonda. Läbi selle näeme tööd uuemas ja positiivsemas valguses. Oleme tellitud koolitusega väga rahul." - Terje Komendant, Paide MEK pearaamatupidaja "Tagasiside koolitusele on väga positiivne.

Luuletused | A r k a a d i a -

. Samuti mõisteti, kui oluline on ettevõtte kultuur ja selle hoidmine. Samuti oli koolitus niivõrd kaasahaarav, et kõik tundsid ennast ülimalt hästi just enda ametikohal. Koolitus oli väga kaasahaarav ja isiklikult meeldis koolitaja tugev ja konkreetne häälekõla. Sa keeldud lisaraha nimel oma „mänguasju“ müümast. Oli tunda, kuidas töötajad mõistsid, et nad on kõige tähtsamad ja me väärtustame üksteist. Sa ei lähe tööle – ükskõik kuhu kohta. Kõik osalejad tulid vabatahtlikult sellele koolitusele, me ei sundinud kedagi. Väärtuseid ja emotsioone loome igaüks ise. Täna hommikul juhte nähes oli selline tunne, et kõikides oleks tärganud selline lapsepõlve vaimustus, mida nad kogesid uue mänguasja saamisel. Kolleegide säravad silmad ja teemade õhinaga edasiarendamised on parim märk sellest, kuivõrd vajalik ja kasulik kogu see koosveedetud päev oli. Koolitusest osavõtjatel suurenes enesekindlus ja parem rolli tunnetus meeskonnas. Kaido oli koolituse läbiviijana igati kaasahaarav ja usaldusväärne. Kuigi vahel tahaks teisi süüdistada, et meeskond ei toimi, tuletas koolitus meelde, et iga muutus saab alguse inimesest endast. Kõik osalejad kinnitasid, et aeg läks väga kiiresti ning ei olnud sellist hetke, kus oleks märganud, et tekst on igav või järg käest läheks. Juba esmaspäeval nägin rõõmsamaid pilke kontoris, ühtsemat ja sõbralikumat suhtumist oma meeskonda. Samuti andis koolitus kinnitust, et paljud asjad saavad alguse meist endist, meie mõtlemisest, suhtumisest jne. Kindlasti pean meeles ka lisamotivaatoreid, mis selle töö juures on. Soovitan Kaido koolitusi ja hindan sellest saadavat kasu kõrgelt." - Rein Türkson, eLUX Kodumasinad juht "Enesemotiveerimise koolituse sisu oli väga põnev ja kasulik. Vajadus on võtta tänapäeva kiires maailmas aega enese jaoks ning oskust kuulata enda sisehäält ja soove, et vältida läbipõlemist. Sul on miljon põhjust, miks sa ei saa teha lisatööd. Väikelaen väikese intressiga, anname laenu auto ostuks. Die Bewertungsfunktion ist nach Ausleihen des Videos verfügbar. Oled vahetu ning seltsiv ka peale rollist välja tulekut. Sa pole näidanud huvi oma destruktiivset finantskäitumist muuta. Tekkinud küsimustes oskasid leida selgituse või näite. Sa ei mõista väärtuse kontseptsiooni. Tempo oli mõõdukas, teemad aktuaalsed ja huvitavad, näited elust illustreerivad ning koolitusviis meie seltskonnale väga sobilik.

Armastus « Luuletused

. Kõige aluseks on inimene ise – koos oma kogemuste, mineviku ja isiksusega. Sa käid liiga tihti väljas söömas. Sul puudub isikliku vastutuse kontseptsioon. Loodan siiralt, et hakkame õpitut rakendama igapäevaselt ja see muudab meie kollektiivi veelgi ühtsemaks meeskonnaks. Sa viskad üle jäänud toidu ära. Vahel on vaja, et keegi kõrvalt tuleks ja aitaks näha, et tegelikult ei ole olukord nii hull kui me ise selle oma mõtetega loome. Nii uute teadmiste omandamisel kui ka kollektiivi ühise hea emotsioonivälja loomisel. Finaal oli ka suurepärane, ületas ootusi. Rahulolematus ja hinnangud on siiski kõigist meist endist tulenevad. Sa süüdistad teisi oma kehvas finantsolukorras. Temast oli aru saada, et see, millest ta räägib, on midagi, mille järgi ka ta ise igapäevaselt tegutseb ja millesse siiralt usub." - Kristin Pent, Elioni koolitusjuht "Kaido poolt läbiviidud koolitus andis hetke mõelda iseendale ja oma tööle. Kiirlaen ettevõttele, omalaen.ee. Tagasiside koolituse korralduse poolele on olnud väga positiivne. Sa ei suutnud varuda raha hädaabifondi erakorralisteks väljaminekuteks. Suurepärane esineja, hea tempo, näited elust enesest ja sõbralik õhkkond. Sa ei tea kui palju sa iga kuu teenid. Sa ei ole loonud plaani võlgadest vabanemiseks. Sellised koolitused ja koolituse läbimised ühekoos kinnistavad ühtse tiimi jooni

Märkused