Sa saad ise kehtestada tööreeglid ning sa ei pea pidevalt tähelepanu pöörama sellele, mida keegi teine ütleb või käseb

Kui sa aga tunned, et selles töökohas on lagi ees ja sa tahad edasi liikuda, siis õpetan ma sind vältima väga olulisi vigasid, mis võivad maksma minna tuhandeid eurosid. See sisaldab endas palju lähenemisi, mille abil saad sa soovitud palgatõusu ja lisahüvede paketi. Omanikud “optimeerivad kulusi”, tehes seda töötajate arvelt: makstakse nii vähe kui võimalik ja nii palju, kui vaja, et massilist äraminekut ei toimuks.

Kuidas luua endale kartmatu suhtumine palga juurdeküsimise osas. Ja sa uskusid seda juttu, et eelarves ei ole vahendeid su palga tõstmiseks ja nüüd ootad, millal juhtkond ise su palka tõstaks. See on raha, mis jääb su tööandjale, kuna sa ei osanud oskuslikult küsida. Katseaja tüng ja kuidas seda vältida. See on ainuke raamat, mis aitab su sissetuleku reaalselt palju suuremaks kergitada. Kuidas intervjueerijaid ise üle kuulata. Mitte keegi ei taha sulle maksta niipalju kui sa tegelikult sooviksid. Ma kinnitan – ende tehnikate kasutamise abil ei ole su ülemustel su palga tõstmisest pääsu. Ja mis peamine – need tehnikad on lihtsad: loe, harjuta, kasuta küsimisel ja saa tulemus.

Raamat "Palgatööga rikkaks" - Raamat "Palgatööga rikkaks"

.

| Meelelahutus, uudised Eestist ja välismaalt

. Ankurdamine kui super tehnika. Raamatu teemad: Kuidas sind tööandjate poolt sulle teadmatult ära kasutatakse ja kuidas seda peatada. Ka see on selge risk, mida arvestada. Vaatame, mida tähendab rahaliselt. Sa saad ise kehtestada tööreeglid ning sa ei pea pidevalt tähelepanu pöörama sellele, mida keegi teine ütleb või käseb. Nende uute viiside tulemusena saad sa soovitud palgatõusu ja hakkad teenima rohkem kui seni.

Hanno Pevkur

. Tohutu summa, mille sa lihtsalt ära kingid. Kiirlaen 300 €, vajan laenu 5000 tagatiseta. Meili teel palgapakkumisele vastamise skrtiptid. Sa saad ise kehtestada tööreeglid ning sa ei pea pidevalt tähelepanu pöörama sellele, mida keegi teine ütleb või käseb. Ülemus ütles, et eelarves ei ole raha või et räägime järgmisel aastal. Annan sulle uued lähenemised, nagu: Tööintervjuuks ettevalmistumise seni mittekasutatud tehnikad. See tähendab, et korteri ostavad eelkõige need inimesed, kes on veendunud, et nad ei muuda oma töökohta ning nad kavatsevad samasse piirkonda elama jääda kauaks. Öeldakse, et rumal on see, kes vabandusi ei leia. Kuidas palgapakkumist endale sobivaks tingida. Uued viisid, kuidas saada üle palga küsimise hirmudest. Praktiliselt kõik inimesed töötavad alla selle, mida nad tegelikult võiksid saada. Mida teha ületundide ja lisakoormusega, mida sulle veeretada püütakse

Märkused