Sa oled kohutavalt organiseerimatu

Sootsad laenud, tarbimislaen 2000. Sõnad. Ma kuulsin Sa hüüdsid mind teisel pool vett. Su hääl oli nukker ja hell. Ma kuulsin, ma seisma jäin teisel pool vett. Ei silda, ei paatigi sel. Kuidasvotta pangis laen, hea intressiga laen. Olen sinu järgi segane ja ei helista sulle iga päev kuna ei taha sind häirida ja jätta endast täieliku meeleheheitlikku lollpea muljet. Sina sellega muidugi leppida ei suuda,.Kurdan sulle natuke, et sa saakisd ka minust aru. Olen aru saaanud et see tunne mida sa leeloga tunned ei saa sul korduda kunagi. Sa oled lihtsalt kohutavalt veider, tahad mind enadale, joke, siiis ei vasta mulle jne ei saa sinudat aru ja siis oled pikalt vait, tra mis sul viga on, kui sa mind ei taha siis ütle mulle nii. miks ei ole sa minuga ei hellita mind ei armasta mind ei hoia mind nii nagu seda teeks armastav mees.või.

Uudised | Hagal Õpetus | Eneseleidmise tee

. Las ma kirjutan sulle täna nii nagu ma arvan ja mõtelen. Suhted Tuuli pidulikud argipäevad. Hindreku talu perenaine ja pulmade korraldaja Tuuli Klementa usub, et meie elus on kahte liiki muutusi: elu sunnib muutuma või me järgime oma südame kutset ja muudame oma elu ise. MA EI TIS MIS SAAB, ma olen jõudnud piirile ja ei tia mis juhtuma hakkab, kas häving või täielik pööre.

Sa oled kohutavalt organiseerimatu. Kui sa mind pärast seda ei taha siis ju ma pean sellega leppima ja kuidagi edasi elama. Ütle, sina mulle.märgi kiri is required to view this site.

Märt Sults - Kõiges on süüdi keegi teine, kuid mitte ministeerium ega riik.

Märkused