Sa laenad vastutustundetult

Sa pead laenuandjalt küsima kogu informatsiooni ning Sulle antav informatsioon peab olema Sinu jaoks arusaadav.Tea, millele Sa alla kirjutad. Vastutustundliku laenamise põhimõte tähendab, et laenuandja peab tundma oma klienti ning laenuandjal on kohustus hinnata enne laenulepingu sõlmimist tarbija võimekust laen tagasi maksta. Ühekülgne suhtumine rahasse. Igaks juhuks tuleks arvestada ka sellega, et intress võib laenu tagasimakseperioodil muutuda ning Sa peaksid olema valmis ka suuremat summat maksma.Enamik inimesi maailmas laenavad millegi jaoks raha. See omakorda aitab paika panna laenu kogusumma. Kui pangad ja krediidiandjad kannatavad kahjumis, võivad nad oma laenupakkumised koomale tõmmata ning laenu saamise tingimusi nõudlikumaks muuta. Säästmine on kokkuvõttes odavam ning riskivabam kui laenamine – ei teki ohtu, et Sa ei suuda raha tagasi maksta ning satud võlgadesse.Otsustades sellegipoolest laenu kasuks, siis enne allkirjade andmist peaksid Sa oma eelarve korralikult üle vaatama.

Mina ja paljud teised raamatupidaja teevad seda lisa tööd, meile ei makse selle eest keegi, vaid kohtutäiturid saavad tasu. Arvesta, suhtle ning anna aru täiturile. Sa laenad vastutustundetult. Samuti on laenuandjal kohustus enne lepingu sõlmimist klienti sõnaselgelt teavitada, millised ohud võivad tekkida seoses pikaajalise laenu tagasimaksmisega. Nendeks on laenudele orienteeritud pangad, väiksemad laenukontorid ja ühisrahastusportaalid. Kui Sa hoiad oma laenumaksetel silma peal ning tasud need õigeaegselt, ei tohiks Sul probleeme tekkida.

Töötasu arest ja kohtutäiturite uued skeemid -

. Investorid, kes natukene rohkem maksuküsimusi uurima hakkavad, avastavad päris ruttu, et eraisikust investorina tegutsemisel on päris palju murekohti, mis üldiselt …. Sa laenad vastutustundetult.

Laen A-Z – Raha kulub alati marjaks ära. Avasta, Võrdle.

. Eelarve koostamine ja selle analüüsimine aitab Sul mõista, mis on maksimaalne igakuine laenumakse, mida Sa saad endale lubada

Märkused