Sa ei soovi suitsetamisest loobuda

Nii et näiteks päevadest räägiti tüdrukutele alles seitsmendas klassis. Noored on väga haritud ja kohati ka kriitilised, nad teavad, et pornoga on seotud moraalseid probleeme.

Leslie Da Bass - Kätlinil Ei Ole Täna Tuju

. Sa ei soovi suitsetamisest loobuda. Ometi oli koolituste põhisõnum väikestele lastele see, et sinu keha on sinu enda oma. Viimased kommentaarid Susan: Meie koolis pidi seksuaalõpetus olema viiendas klassis, aga öeldi, et meie klassi poisid on veel liiga noored, et neile sellistest asjadest rääkida, ja seksuaalõpetuse tunnid lükati kaks aastat edasi. Neil on väga hea meel, et keegi räägib sellest teemast. Kui mõni teema on kellelegi ebamugav, on keegi teine selle sujuvalt üle võtnud.Susan: Mina tulin lavastuse meeskonda asendusliikmena ja siis polnud enam aega mõelda, kas midagi on laval piinlik öelda või mitte. Tiina ja Aet ütlesid juba ’il, et me räägime mõnikord rasketest teemadest, ja küsisid, kas me oleme selleks valmis. Selle aja peale olid kõik pidanud selle info juba ise kuskilt mujalt kätte saama. Ütle, et võtad rohtusid või oled detox-dieedil ja keegi ei päri rohkem midagi. Foto: Rauno VolmarTiina: Intervjuudest jäi mulje, et noored räägivad seksist omavahel küll palju, aga see on enamasti pigem naljateema. Noortel on palju küsimusi, millele nad koolist vastuseid ei saa. Põhjus oli, et kui õpetaja oli kunagi ühe õpilase privaatsemale küsimusele vastanud, tuli üks lapsevanem kaebama. jaanuaril Vabal Laval, pärast seda käime aprilli lõpuni Tallinna ja Harjumaa koolides tuuril ning vahepeal on Vabal Laval veel paar etendust. jaanuarini, loodame saada rahastuse nende osade jaoks, milleks meil vahendeid pole, nagu dokumentatsioon, kostüümid, tehnika, lavakujundus. Just selles mõttes, et kas kõik osalised on olnud toimuvaga nõus. Teadmine, et su kõhus kasvab laps, tekitab alateadliku soovi kõhtu silitada ja hoida. Kõige olulisem on, et mõtleksid, mida sa soovid. Sellega me ei õhuta „jah” ütlema, vaid tahame, et inimesed mõtleksid oma soovid läbi. Sa ei soovi suitsetamisest loobuda. Pikema aja peale laenu võttes on ka intressisumma kõrgem ja võib käia üle jõu. Kui oled alati olnud agar veiniklaasi vastu võtma, võib ootamatu keeldumine inimestes kahtlusi äratada. Kui me ise räägime laval nõusoleku olulisusest, siis ei tuleks midagi muud kõne allagi. Tundub, et internetist on lihtne ükskõik mida üles leida, aga samal ajal pole ikka kellegagi arutleda.Mäletan lapsepõlvest, et pigem jäeti kodus mingid raamatud õigel hetkel vedelema. Vastasel korral kahetsed pikemalt mõtlemata tehtud otsust ja satud hoopis kuluka kohustuse osaliseks. Kristjan: Paljud sõbrad küsivad neil päevil, millega ma tegelen. Intiimsed teemad on justkui tabu. Intervjuudest selgus aga, et paljuski on ka elementaarne seksuaalharidus puudulik. Ja et on täiesti okei, kui ei ole.Tiina: Oleme algusest peale rääkinud, et me ei sunni kedagi tegema midagi, mida nad ei soovi.

Kui sa uputust ei soovi, siis paigalda vannituppa.

. Sõidukiliising, laenu üleviimine teisele laenuandjale. Osa inimesi näeks nagu mingit agendat ükskõik millises seksuaalteemade käsitlemise viisis. Räägitakse pealiskaudselt, kingitakse sünnipäevaks vibraatoreid, aga keegi ei räägi sellest, mida sa selle vibraatoriga üldse teed ja või kas see üldse meeldibki sulle.

Ursula - Tiffer (laulusõnadega/HQ heli)

. Tekkis tunne, et vestlus ei ole väga avatud. Kanna selliseid toppe ja kleite ja kellegi pilk ei peatu su ümaral kõhukesel. Tiina: Tunnetan samuti selliseid võnkeid. Oleme püüdnud igal pool selgitada, et meie lavastus ei ole selleks, et õhutada noori rohkem seksima, vaid meie mõte on selles, et seksi või ära seksi, mõlemad valikud on okeid. Hea vabandus on veel see, et pead hiljem autorooli minema. Ära kanna rasedate riideid. Iseenesest on kõik üsna kompaktne, sest läheme lavastusega tuurile. Suure prindiga kirjud mustrid varjavad suurepäraselt kehakumerusi. Olin teksti korra kodus läbi lugenud ja pidin tegutsema hakkama. Spetsiaalsed rasedate riided on loodud karjuma: "Vaadake mind! Ma olen rase! Vaadake mu imeilusat suurt kõhtu!" Nii et neis võib olla mugav, aga nende spetsiaalsed lõiked ja õmblused viivad tähelepanu koheselt su paisunud keskosale. Erinevad laenuliigid on erineva tagasimakse vormiga.

Siiani on koolid ja õpetajad, kes meiega ühendust on võtnud, olnud väga entusiastlikud. Lavastus peaks olema kunstiline kogemus, mis ehitub selle baasinfo peale. Lavastuse meeskond: vasakult Vivian Melder, Susan Kolde, Tiina Sööt ja Kristjan Tenso

Märkused