Rikkaks ei saada üleöö

Enne seda raamatut olin lugenud ”Rikas isa, vaene isa” aga seda kuidagi pealiskaudselt.. See raamat sündis vihast tööandjate ülekohtuse käitumise vastu, mille all kannatavad mu paljud tuttavad, eriti naisterahvad. Tee kõik, et jõuda oma unistuseni, planeeri, kalkuleeri, analüüsi ja mis peamine - ära anna alla. Elame küll demokraatlikus ühiskonnas, kuid naistele palga alamaksmist ei peeta eriliseks probleemiks.

Kas ühisrahastusega võib saada rikkaks? -

.

Digimaksed võivad Hiinas sularahale saatuslikuks saada.

. Soovitan soojalt! Kõige põnevam kogemus pärineb ajast, mil ma ise seda raamatut veel lugema polnud hakanud, kui nägin koolis oma neljanda klassi õpilast seda raamatut vahetunnis lugemas. Kui sa võtad laenu, siis pane väga täpselt paika, kuidas sa selle summa tagasi maksad ja pea eesmärgist kinni. Raha tuleb nende inimeste juurde, kes oskavad raha panna raha teenima ning sel teemal jagas kolm asjalikku nippi finantsanalüütiku ametit pidav blogija Michelle Schroeder-Gardner. Laenude vältimine Võlg on võõra oma ning kui tõesti on vaja raha laenata, siis tuleb seda teha teadlikult - raha tagasimaksmine on keerulisem kui arvatakse. Tihtipeale kasvab ühest võlast järgmine ja nii on inimene ühel hetkel suure võlakoormuse all, kust väljapääs tundub võimatu. Kui sa suhtud millessegi suure kirega, siis sa oled võimeline sellel alal ka elus kaugele jõudma. Nad lepivad sellega ja lontsivad tagasi tööülesannete juurde. Super! Väga inspireeriv ja tegudele sundiv – see oli ka põhjus miks lugemist jätkus kõigest kaheks päevaks. Nagu tabelid aktsiate peatükis – informatiivsed ja huvitavad. Neile öeldakse, et eelarves pole raha või et palgatõusu pole sellel aastal ette nähtud. Olen palganud tööle kümneid inimesi ja näinud, kui nõrgalt ja odavalt nad ennast müüvad. Vabane võlast nii kiirelt kui võimalik.

Eesti Rohelise Liikumise väljaanne: Kuidas saada rikkaks?

. Raha kulutamine on riskantne mäng, mida sina ise pead õppima kontrollima - kõikjal sinu ümber on võimalused ja ahvatlused, kuidas raha kulutada ning see, millised otsused sa langetad, määrab ka selle, kas sinust saab miljonär või mitte. Hästi lihtsalt on ära seletatud peamised põhimõtted. Lisaks makstakse naistele sama ameti peal meestest vähem. Võite soetada uue sõiduki ilma sissemakseta. Miskipärast on nii, et kui suur summa langeb sülle näiteks lotovõiduna, siis inimene ei oska sellega midagi asjalikku teha ja enamasti jõutakse varem või hiljem tagasi sinna, kus oldi enne loteriivõitu. Oma töökohast ja kindlast palgast lahtiütlemine on risk, aga kui sa tead, et sinu unistus kaalub selle üle ja sa suudad sellel alal läbi lüüa, siis ühel hetkel on see risk ennast väärt. Raha tuleb investeerida, mitte raisata. Michelle teenib tänasel hetkel oma blogiga aastas ligi miljon dollarit, ent selleni jõudmiseks kulus tal aega. Mulle meeldib, et raamatus on palju häid ja selgitavaid näiteid, mida on lihtne mõista. RSÕ innustab kaasa töötama ja mõtlema, praktiseerima. Konto on avatud ka isepankuris ja jälgin põnevusega sinu blogi.” “Esiteks tahan Sind tänada ja kiita suurepärase raamatu eest. Seotud lood: Avaldame Lainsalu mõtteid raamatust:„Sa oled väärt seda meelerahu, et sul jääb palgast üle nii palju, et võimaldada endale reisimist, uut eluaset, meelelahutusi ja kõike muud, mis käib normaalse elu juurde.“. Oled kirja pannud kõik väga selgelt ja otsekoheselt. MILJONEID TEENIV BLOGIJA paljastas, kuidas ta rikkaks sai pilt: Vida Press Raha ei ole kunagi liiga palju ja üsnagi suure tõenäosusega võiks väita, et igaüks sooviks saada miljonäriks, ent loomulikult üleöö seda ei juhtu. Rikkaks ei saada üleöö. Mis kergelt tuleb, see kergelt läheb. Eriti meeldisid mulle erinevad praktilised näited siit samast Eestist. Kuna tegemist peaks olema majandusalase raamatuga siis võiks eeldada et see on igavalt kirjutatud või kasutatud keerulisi sõnu millest pole võimalik ilma Google või muu otsingumootori abi kasutamata aru saada.

Selleks aga tuleb enda odavmüük lõpetada ja kaubelda välja parim palk,“ lubab Ekke. Taotluse tegemine on samuti ülimalt lihtne ning täita tuleb kõigest vajalikud lahtrid. Peale sinu raamatu lugemist sain kõvasti inspiratsiooni ja innustust. See on parim õpik, mida olen käes hoidnud. Kui sa tead, mida sa elus teha tahad, siis ole valmis selle nimel vaeva nägema ja arenda ennast igal võimalikul sammul. Jaak Roosaare raamat kummutab kõik

Märkused