Reisilaenuna sobib kasutada kõiki pankade tarbimislaene, kuid näiteks Coop Pangal on olemas eraldi reisilaenu pakkumine

Ära unusta end küll kiita, kuid ära mine sellega liiale – iga asja pärast ei ole vaja veinil korki maha keerata. Kemeri kuurort paistab silma veel selle poolest, et sisuliselt kogu selle territoorium on kaetud tiheda taimkattega.

Phan Thiet | Skyekspert

.

Reisilaen - Bigbank

. Infrastruktuur siin piirkonnas on arenenud piisavalt hästi, et turist tunneks ennast mugavalt. Piirkond asub Bali saare lääneosas ning on ümbritsetud palmide  ja riisipõldudega. Piirkond sobib hästi rahuliku ja vaikse puhkuse jaoks, näiteks perepuhkuseks. Siin on võimalik matkata jalgsi ja ratsa Tauruse mägede maalilistel männimetsaga kaetud nõlvadel või puhata linnamelust üksildaste vaiksete lahekeste ääres. Siin on palju restorane, kauplusi, meenepoekesi ja diskoteeke, mis kõik puhkusesse meeldivat vaheldust toovad.

KREEKA | Skyekspert

. Ehkki need asuvad Kemerist enam-vähem ühekaugusel, on igaühel neist oma nägu.

Hullumeelne ööelu siin puudub, tänu millele selle piirkonna puhkajad saavad nautida vaikust ja rahu kuid  samas soovi korral lühikese autosõidu kaugusel on olemas kõik vajalikud ööklubid ja suurelinnaelu, ehk Seminyaki piirkond. Siin leidub erinevaid poode, restorane ja söögikohti. Tänu väga headele ilmastikutingimustele töötab enamus hotelle siin aastaringselt. Siin saavad kuurordi külalised oma silmaga näha kohalikku külaelu ja osta kohalike käsitööliste tooteid. Siin asuvad eraldatuses väga head vanad klubid, millele kuuluvad tohutud hea haljastusega territooriumid ja üks ranniku ilusamaid randu. Kemeris on pehme subtroopiline kliima, sest Tauruse mäed kaitsevad tuulte eest, merelt hoovav niiskus aga pehmendab kliimat.

Gili Trawangan | Skyekspert

. km kaugusel asuv uus eliitasula Kiris on täis ehitatud esmaklassilisi hotelle esimesele liinile ja natuke odavamaid teisele liinile. Hotellide valik selles piirkonnad koosneb põhiliselt tagasihoidlikest korralikest hotellidest ning Villa majutustest, osa nendest kuulub kategooriasse „luks“. Ja viimane Kemeri eeslinnadest, kuulus Tekirova, asub kuulsa antiiklinna Phaselis´e vahetus läheduses. Siin kohal võib liigelda jalgsi, jalgrattaga või kasutada takso teenust. Reisilaenuna sobib kasutada kõiki pankade tarbimislaene, kuid näiteks Coop Pangal on olemas eraldi reisilaenu pakkumine

Märkused